Těchlovice - Boletice

31. března 2008 v 20:09 | Milda
V zimní přestávce se boletický tým dvakrát utkal s Těchlovicemi.
Těchlovice - Boletice 1:2 (0:0)
V prvním přípravném utkání, hraném na umělé trávě na Střekově, se hrál vyrovnaný zápas. Po bezbrankové první půli se do vedení dostali boletičtí, když pěknou akci zakončil Tomáš- 0:1. Těchlovice poté vrhly vše do útoku a výsledkem byl tlak a nakonec také vyrovnání - 1:1. Zápas se chýlil ke konci a vypadalo to, že se oba celky rozejdou nerozhodně, ale 2 minuty před koncem hrací doby se z přímého kopu pěkně trefil hostující Milda a zajistil Boleticím vítězství 1:2.
Těchlovice - Boletice 5:3 (2:2)

Druhé přípravné utkání se již hrálo na těchlovickém pažitu. Domácí začali aktivně a brzy se dostali do vedení - 1:0. Dále pokračovali v ofenzivě a dokázali zvýšit na 2:0. To již s boletickými vypadalo špatně. Pak se jim ale podařilo z nenápadné akce snížit, když se parádně trefil Goldy - 1:2. Hra se vyrovnala a chvíli před přestávkou se také vyrovnalo skóre, když vyrovnával Milda - 2:2. Po obrátce se boletičtí dokonce dostali do vedení, když domácí zahráli ve vápně rukou a nařízený pokutový kop Milda bezpečně proměnil - 2:3. Chvíli nato ale rozhodčí nařídil penaltu také na druhé straně a bylo vyrovnáno - 3:3. Za tohoto stavu pak vyrobil hrubou chybu Tomáš a domácí se dostali do vedení - 4:3. To ještě navýšili a upravili na konečných 5:3.
Boletice v těchto zápasech rozhodně nezklamaly. Snad dobrou formu předvedou již v prvním soutěžním utkání 6. 4. na půdě Starého Šachova.