Starý Šachov - Boletice

8. dubna 2008 v 22:12 | Milda
St. Šachov - Boletice 2:6 (0:3)
Sestava : Vorel - Havlín - Gaži, Myka (Ženíšek), Beutler - Hyl (Moc), Ranftner, Klaban, Benáček - Goldammer (Kapusta), Šindelář.
V prvním jarním utkání zavítali boletičtí na půdu momentálně předposledního Starého Šachova a chtěli získat všechny body.
První poločas začal opatrně z obou stran. Hrálo se na těžkém terénu, který ztěžoval kombinaci. Nicméně územní převahu si udržovali boletičtí, ale nebezpečnými brejky hrozili domácí. Naštěstí byl vždy na místě Jirka. A tak se do vedení dostali boletičtí, když Víťovu střelu vyrazil domácí gólman pouze do tyčky, od které se míč odrazil k nepokrytému Mildovi, pro kterého nebyl problém uklidit míč do branky - 0:1. Zanedlouho hosté zvýšili své vedení, když domácí gólman neudžel Bennyho přímý kop a Víťa pohotově dorazil - 0:2. Do poločasu se ještě hezky trefil Benny a uzavřel tak poločasové skóre na 0:3.
Druhý poločas začal převahou domácích, ke které hodně přispěla nedůslednost boletických hráčů. Paradoxně se ale skóre měnilo na druhé straně, když Víťu ideálně vyslal Milda a Víťa zvýšil na 0:4. Pak se odehrála kuriózní situace, když se Bennymu zamotala tkanička do soupeřových kolíků, který následně upadl. A protože to bylo v pokutovém území, kopala se penalta. Tu ale napálil domácí hráč jen do pravé tyče Jirkovy branky. O chvíli později se však kopala penalta druhá, za údajný Romanův faul. Tentokráte byli domácí úspěšní - 1:4. Naštěstí ale přišla pěkná kombinace boletických, na jejíž konci byl Víťa, který střelou o tyč zkompletoval svůj hattrick - 1:5. Pak se sice po nedorozumění Jirky s obranou ještě jednou prosadili domácí - 2:5, ale poslední slovo patřilo boletickým, konkrétně Mildovi, který z blízka nezaváhal a uzavřel skóre na konečných 2:6.
Boletice tak splnily svůj cíl a připsaly si 3 body. V dalším utkání se utkají se sousedem z tabulky, Verneřicemi, které přivítají na svém pažitu. Zápas je na programu v sobotu 12.4. od 13:00 hod. a všichni jste srdečně zváni.