28. června 2008 v 11:13 | Milda
Prysk - Boletice 0:1 (0:1)
Sestava : Vorel - Havlín - Ženíšek, Myka ( Tomsa, Gaži ), Beutler - Hyl, Klaban, Šindelář, Benáček - Goldammer, Ranftner.
Poslední kolo sezóny odehrály Boletice v Prysku.
Zápas začal vyrovnaně, hrálo se převším ve středu hřiště. Postupně si však boletičtí získali převahu ve středu hřiště. Tu korunovali několika standardními akcemi. Po jedné z nich se hlavou trefil Ráďa a svým druhým gólem v sezóně poslal Boletice do vedení - 0:1. Pak měli dvě dobré šance domácí, ale Jirka nás podržel. V závěru poločasu mohly jít Boletice do dvoubrankového vedení, ale Mildův regulérní gól nebyl pro údajné postavení mimo hru uznán. A tak se šlo do kabin za nejtěsnějšího vedení Boletic.
Druhý poločas začaly Boletice slabě a domácí měli postupně čtyři tutovky. Naštěstí ani jednu z nich nevyužili a ještě se sami oslabili zbytečným vyloučením. I potom sice chtěli vyrovnat, ale jejich tlak již nebyl tak velký. Boletice mohly několikrát rozhodnout, ale jejich výpady do otevřené obrany domácích gólem nezkončily. A protože domácí si již žádnou větší šanci nevypracovali, Boletice své vedení udržely a připsaly si sedmou výhru za sebou.
Ani to však na postup nestačilo.
Boletice obsadily 3. příčku s bilancí 16 výher, 3 remízy, 7 proher při skóre 82:43 a s 51 body.
Postup jim unikl o 3 body.
Boletický Miloslav Šindelář se stal s 21 góly třetím nejlepším střelcem soutěže.

Boletice - Jiřetín

22. června 2008 v 12:25 | Milda
Boletice - Jiřetín 7:1 ( 5:1 )
Sestava : Vorel - Ženíšek ( Tomsa ), Myka, Beutler - Hyl ( Kapusta ), Klaban, Ranftner ( Gaži ), Benáček - Šindelář, Goldammer.
V dalším kole Boletice přivítaly poslední Jiřetín a povinností bylo zvítězit.
V prvním poločase se do první šance dostali hosté. Jejich střela se odrazila od břevna pravděpodobně do brány, ale gól se nepískal. Do vedení se tak dostali domácí, když Mildovu nahrávku poslal do brány Míra - 1:0. Pak se ale hostům k překvapení všech podařilo vyrovnat, když jejich střelu usměrnil do brány Roman - 1:1. Zanedlouho ale posadil Milda míč na hlavu Benymu a ten se nemýlil - 2:1. Potom se dvakrát trefil Víťa, když zužitkoval nahrávky Míry a Tomáše a prakticky bylo rozhodnuto. Poločasové skóre pak uzavřel Ráfek, kterého do úniku vyslal Milda - 5:1.
Druhý poločas začal chybou hostujícího gólmana, který nejprve špatně vykopl míč a pak pustil Benyho střelu - 6:1. Potom se zápas jen dohrával, se šancemi obou týmů. Gól však padl již jenom jeden, když Milda vyslal do úniku Víťu a ten zkompletoval hattrick a zároveň stanovil zápasové skóre na konečných 7:1.
V posledním zápase sezóny Boletice zajíždějí na půdu Prysku. Zápas se hraje 22.6.2008 od 17:00 hod.

Rybniště - Boletice

12. června 2008 v 23:10 | Milda
Rybniště - Boletice 0:3 (0:2)
Sestava : Vorel - Havlín - Vejražka ( Patka ), Myka, Beutler - Kapusta ( Gaži ), Klaban, Ranftner ( Ženíšek ), Benáček - Šindelář, Goldammer.
V dalším kole zajížděli Boletice na hřiště Rybniště, kde chtěly prodloužit vítěznou sérii.
Zápas začal dobrou šancí Boletic, ale Milda ji neproměnil. Na hrbolatém hřišti si pak Boletice udržovaly územní převahu, domácí hrozili především ze standartních situací a z brejků. Boletice svoji převahu využili ve vedoucí branku. Víťa vyslal do úniku Mildu, ten prostrčil míč mezi nohama domácího gólmana a poté ho uklidil do prázdné branky - 0:1. Zanedlouho Boletice své vedení pojistili. Mildovu šanci ještě domácí gólman zlikvidoval, ale Víťa vrátil pohotově míč do branky - 0:2. Pak mohl ještě skórovat znovu Milda, ale jeho přímý kop gólman zneškodnil a do přestávky se již skóre nezměnilo.
Druhý poločas se odehrával v podobné režii. Boleticím se brzy podařilo přidat třetí branku a tím prakticky rozhodnout utkání. Branku vstřelil Milda, kterého perfektně uvolnil Radek. Domácí pak otevřeli hru, čímž se nyskytla Boleticím možnost brejků. Jenže boletičtí hráči již trestuhodně nevyužili žádnou ze svých velkých šancí. I tak si ale připsali páté vítězství v řadě.
V dalším kole se Boletice představí naposledy doma. V sobotu 14. 6. 2008 od 13:30 hostí poslední Jiřetín. Všichni jste srdečně zváni.

Boletice - Chřibská

2. června 2008 v 20:31 | Milda
Boletice - Chřibská 3:1 ( 1:1 )
Sestava : Vorel - Havlín - Vejražka, Myka, Beutler - Kapusta ( Moc ), Klaban, Ranftner, Benáček - Hyl ( Patka ), Šindelář.
V dalším kole přivítaly Boletice lídra soutěže, Chřibskou.
Hned v první minutě se Boletice dostaly do velké šance, ale Míra zakončil nepřesně. Pak se hrál vyrovnaný fotbal. Do vedení se dostali hosté, když otevřeli skóre střelou z dálky. Boletice pak byly chvilku v útlumu, ale naštěstí se jim podařilo brzy vyrovnat. Ráďa vhodil rychle aut, Milda míč posunul na Benyho a ten střelou k tyči vyrovnal. Do poločasu měl ještě velkou šanci Ráfek, ale vynikajícím zákrokem se blýskl hostující brankář. A i proto se do kabin šlo za nerozhodnutého stavu.
Druhý poločas byl dlouho vyrovnaný. Potom ale hostující brankář již poněkolikáté špatně odkopl míč. Ten zpracoval Míra a posunul ho na Mildu. Ten postupoval sám na brankáře, ale byl faulován a kopala se penalta. Tu Milda proměnil a poslal Boletice do vedení. Hosté potom hru otevřeli, ale dočkali se jen trestu. Boletičtí totiž předvedli podobnou akci jako před prvním gólem. Tentokrát však aut vhodil Míra, Zelí centroval, Milda míč posunul opět na Benyho a ten Boleticím svou druhou brankou zajistil dvoubrankové vedení. Chvíli poté unikal Ráfek, ale byl faulován a hosté dohrávali v deseti. Boletice mohly několikrát zvýšit skóre, ale nepodařilo se jim to. Naštěstí hosté v závěru pouze nastřelili břevno, a tak si Boletice připsaly čtvrtou výhru v řadě.