22. června 2008 v 12:25 | Milda
Boletice - Jiřetín 7:1 ( 5:1 )
Sestava : Vorel - Ženíšek ( Tomsa ), Myka, Beutler - Hyl ( Kapusta ), Klaban, Ranftner ( Gaži ), Benáček - Šindelář, Goldammer.
V dalším kole Boletice přivítaly poslední Jiřetín a povinností bylo zvítězit.
V prvním poločase se do první šance dostali hosté. Jejich střela se odrazila od břevna pravděpodobně do brány, ale gól se nepískal. Do vedení se tak dostali domácí, když Mildovu nahrávku poslal do brány Míra - 1:0. Pak se ale hostům k překvapení všech podařilo vyrovnat, když jejich střelu usměrnil do brány Roman - 1:1. Zanedlouho ale posadil Milda míč na hlavu Benymu a ten se nemýlil - 2:1. Potom se dvakrát trefil Víťa, když zužitkoval nahrávky Míry a Tomáše a prakticky bylo rozhodnuto. Poločasové skóre pak uzavřel Ráfek, kterého do úniku vyslal Milda - 5:1.
Druhý poločas začal chybou hostujícího gólmana, který nejprve špatně vykopl míč a pak pustil Benyho střelu - 6:1. Potom se zápas jen dohrával, se šancemi obou týmů. Gól však padl již jenom jeden, když Milda vyslal do úniku Víťu a ten zkompletoval hattrick a zároveň stanovil zápasové skóre na konečných 7:1.
V posledním zápase sezóny Boletice zajíždějí na půdu Prysku. Zápas se hraje 22.6.2008 od 17:00 hod.