28. června 2008 v 11:13 | Milda
Prysk - Boletice 0:1 (0:1)
Sestava : Vorel - Havlín - Ženíšek, Myka ( Tomsa, Gaži ), Beutler - Hyl, Klaban, Šindelář, Benáček - Goldammer, Ranftner.
Poslední kolo sezóny odehrály Boletice v Prysku.
Zápas začal vyrovnaně, hrálo se převším ve středu hřiště. Postupně si však boletičtí získali převahu ve středu hřiště. Tu korunovali několika standardními akcemi. Po jedné z nich se hlavou trefil Ráďa a svým druhým gólem v sezóně poslal Boletice do vedení - 0:1. Pak měli dvě dobré šance domácí, ale Jirka nás podržel. V závěru poločasu mohly jít Boletice do dvoubrankového vedení, ale Mildův regulérní gól nebyl pro údajné postavení mimo hru uznán. A tak se šlo do kabin za nejtěsnějšího vedení Boletic.
Druhý poločas začaly Boletice slabě a domácí měli postupně čtyři tutovky. Naštěstí ani jednu z nich nevyužili a ještě se sami oslabili zbytečným vyloučením. I potom sice chtěli vyrovnat, ale jejich tlak již nebyl tak velký. Boletice mohly několikrát rozhodnout, ale jejich výpady do otevřené obrany domácích gólem nezkončily. A protože domácí si již žádnou větší šanci nevypracovali, Boletice své vedení udržely a připsaly si sedmou výhru za sebou.
Ani to však na postup nestačilo.
Boletice obsadily 3. příčku s bilancí 16 výher, 3 remízy, 7 proher při skóre 82:43 a s 51 body.
Postup jim unikl o 3 body.
Boletický Miloslav Šindelář se stal s 21 góly třetím nejlepším střelcem soutěže.