Rybniště - Boletice

12. června 2008 v 23:10 | Milda
Rybniště - Boletice 0:3 (0:2)
Sestava : Vorel - Havlín - Vejražka ( Patka ), Myka, Beutler - Kapusta ( Gaži ), Klaban, Ranftner ( Ženíšek ), Benáček - Šindelář, Goldammer.
V dalším kole zajížděli Boletice na hřiště Rybniště, kde chtěly prodloužit vítěznou sérii.
Zápas začal dobrou šancí Boletic, ale Milda ji neproměnil. Na hrbolatém hřišti si pak Boletice udržovaly územní převahu, domácí hrozili především ze standartních situací a z brejků. Boletice svoji převahu využili ve vedoucí branku. Víťa vyslal do úniku Mildu, ten prostrčil míč mezi nohama domácího gólmana a poté ho uklidil do prázdné branky - 0:1. Zanedlouho Boletice své vedení pojistili. Mildovu šanci ještě domácí gólman zlikvidoval, ale Víťa vrátil pohotově míč do branky - 0:2. Pak mohl ještě skórovat znovu Milda, ale jeho přímý kop gólman zneškodnil a do přestávky se již skóre nezměnilo.
Druhý poločas se odehrával v podobné režii. Boleticím se brzy podařilo přidat třetí branku a tím prakticky rozhodnout utkání. Branku vstřelil Milda, kterého perfektně uvolnil Radek. Domácí pak otevřeli hru, čímž se nyskytla Boleticím možnost brejků. Jenže boletičtí hráči již trestuhodně nevyužili žádnou ze svých velkých šancí. I tak si ale připsali páté vítězství v řadě.
V dalším kole se Boletice představí naposledy doma. V sobotu 14. 6. 2008 od 13:30 hostí poslední Jiřetín. Všichni jste srdečně zváni.