Zelená je tráva, fotbal to je hra!!!

Červenec 2008

Šajtle CUP 2008

13. července 2008 v 15:15 | Milda

ŠAJTLE CUP 2008

12.07.2008 se konal již čtvrtý ročník turnaje Malšovická šajtle v malé kopané. Potřetí za sebou se tohoto turnaje zúčastnil také tým Spartaku Boletice. A protože jednou se Boletice umístily na čtvrtém a jednou dokonce na prvním místě, nebyly bez šance na dobrý výsledek ani letos.
Boletice reprezentovali : Jiří Vorel ( brankář ), Miloslav Šindelář ( vedoucí ), Ranftner Lukáš, Klaban Radek, Benáček Jan, Tomsa Petr, Vejražka Lukáš a bývalý boletický hráč Pavel Znojemský.
Do turnaje boletičtí vstoupili váborně, když v prvních třech zápasech nedostali ani jeden gól. Nejprve porazili Transco 3:0, pak 2:0 Torpédo Děčín, za které nastoupil i boletický Vít Goldammer, a poté deklasovali 9:0 tým Močáků. První branku Jirka obdržel až ve čtvrtém utkání od týmu Javory Lions, ale i tak Boletice zvítězily 4:1. V dalším utkání si boletičtí zastříleli a tým Liverpool Dc porazili vysoko 11:0. Po tomto zápase bylo jasné, že boletičtí nemohou obsadit horší než druhou příčku. O první se utkali hned v dalším zápase s týmem Rychtáři Želenice, který byl složen z hráčů futsalu a sálové kopané a byl největším favoritem turnaje. Bylo to v uvozovkách finále turnaje a hrál se výborný fotbal. Boletice toto utkání po výborném výkonu vyhrály 3:2 a bylo jasné, že turnaj vyhrají. V posledním utkáni pak Boletice potvrdily svou suverenitu, když porazily tým FK Malšovice 5:2. Turnaj tak vyhrály bez ztráty bodu při skóre 37:5.
Navíc mužstvo získalo i dvě ocenění jednotlivců, když nejlepším brankářem byl vyhlášen Jirka Vorel a nejlepším hráčem Pavel Znojemský.
Střelci Boletic :
 1. Benáček Jan 11
 2. Šindelář Miloslav 6
 3. Klaban Radek a Ranftner Lukáš 5
 4. Znojemský Pavel a Tomsa Petr 4
 5. Vejražka Lukáš 2
Celkové umístění :
 1. SPARTAK BOLETICE
 2. Rychtáři Želenice
 3. Torpédo Děčín
 4. FK Malšovice
 5. Transco
 6. Javory Lions
 7. Močáci
 8. Liverpool Dc