31. srpna 2008 v 14:03 | Milda
Boletice - Huntířov 3:0 ( 0:0 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Myka, Moc - Kapusta, Šindelář, Klaban, Benáček - Ranftner, Zuček ( Gaži ).

V prvním zápase nové sezóny jsme v sobotu 23.8. přivítali celek Huntířova.

Zápas začal několika střeleckými pokusy Mildy, ale ten nemířil přesně. K první vážnější šanci se pak dostali hosté, ale Vorlis nás podržel. Pak jsme si zásluhou Ládika vypracovaly dvě tutovky, ale skóre se bohužel neměnilo. Poslední šanci v prvním poločase měl Lukáš, ale svůj únik od půlky hřiště zakončil jen střelou do brankáře. A tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase si svá místa vyměnili Lukáš s Mildou. Asi po deseti minutách udělal chybu hostující obránce a Milda nabídnutou šanci využil, když přehodil vyběhnuvšího gólmana - 1:0. Hosté pak hru více otevřeli, tím nám ale vytvořili prostor pro brejky. Po jednom z nich Ládik uvolnil Mildu a ten střelou levačkou zvýšil na 2:0. Hosté potom měli nějaké šance, ale Vorlis si svou nulu nenechal vzít. A tak jsme se prosadili ještě jednou my, když Ráďův centr hezky hlavou trefil Benny - 3:0.

Připsali jsme si tak první 3 body do tabulky.

25. srpna 2008 v 19:16 | Milda
Vážení fanoušci, nová sezóna je tu. Povězme si tedy něco málo k novinkám.
Tak k těm největším patří pohyb v týmu. Z Těchlovic se vrátili hráči Roman Kučera a Láďa Zuček a z Březin Honza Formánek. Dorost "řezníků" pak vyměnil za mužský tým Březin Lukáš Pumr. Do Těchlovic na hostování odešli Míra Hyl a Lukáš Vejražka.
Boletice také sehrály 2 přátelská utkání :
Boletice - Těchlovice 2:3 ( 2:0 )
V tomto utkání Boletice předvedly výborný výkon a o výhru přišly až v posledních 10 minutách, kdy obdržely všechny 3 branky. Střelci Boletic byli Benny a Milda ( PK ).
Modrá - Boletice 11:1
V tomto utkání se jednoznačně projevila síla týmu z krajského přeboru. To ještě Jirka chytil penaltu. Jediným střelcem Boletic byl Benny.