30. září 2008 v 20:50 | Milda
Valkeřice - Boletice 1:2 ( 1:1 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Beutler, Ženíšek - Kapusta ( Kučera ), Ranftner ( Myka ), Klaban, Benáček - Šindelář, Gaži ( Moc ).

V dalším kole jsme v sobotu 20.9. zajížděli na hřiště Valkeřic.

Zápas začal vyrovnanou hrou. Do první vážnější šance jsme se dostali my, ale Milda z dobré pozice přestřelil. Pak se do územní převahy dostali domácí, ale bez šáncí. První si vypracovali, až když se nedomluvili Roman s Vorlisem a bez problémů se dostali do vedení - 1:0. Pak měli ještě několik náznaků, ale větší šanci si již nevypracovali. Když už to vypadalo, že se nic na skóre nezmění, tak Milda zahrál přímý kop a Ráďa hlavou vyrovnal - 1:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vyhrát a hned od začátku jsme si vytvořili převahu a domácí k ničemu nepouštěli. Nakonec naše převaha vedla až k pokutovému kopu, když jeden z domácích hráčů zahrál ve vápně rukou. K penaltě se postavil Milda a se štěstím ji proměnil, když se míč do branky odrazil od břevna - 1:2. Do konce zápasu pak měla obě mužstva několik náznaků šancí, ale skóre zůstalo nezměněno.

Boletice - Dolní Habartice

24. září 2008 v 10:31 | Milda
Boletice - Dolní Habartice 1:0 ( 0:0 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Myka, Beutler - Kapusta ( Ženíšek ), Klaban, Šindelář, Benáček - Ranftner, Kučera ( Gaži ).

V dalším kole jsme v sobotu 13.9. přivítali celek Habartic, se kterým hrajeme vždy velmi vyrovnané zápasy.

První poločas jsme začali dobře a během prvních 15 minut jsme si vypracovali 4 velké příležitosti, ale Lukáš, Kůča (2x) ani George je nedokázali využít. Pak se hra vyrovnala a hrálo se bez vyložených šancí. Jedinou šanci hostů vykopl z brankové čáry Zelí. A protože jsme se ani my neprosadili, skončil poločas bez branek.

Ve druhém poločase jsme chtěli rozhodnout, ale dlouho jsme se nedokázali prosadit. Pak měl šanci Milda, ale také ji nedal. Oproti tomu se hosté střelecky prosadili, ale jejich radost zkazilo odmávané a odpískané postavení mimo hru. Pak to dlouho vypadalo, že ztratíme první body. Ale 4 minuty před koncem Milda zahrál přímý kop, Tomáš vyhrál souboj a Bedla rozhodl - 1:0. Potom měl Bedla ještě jednu šanci, ale nedal, a tak zápas skončil naším nejtěsnějším vítězstvím.

Rybniště - Boletice 1:2 ( 1:1 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Myka, Beutler - Kapusta, Klaban, Ranftner ( Gaži ), Benáček - Šindelář, Kučera ( Ženíšek ).

V dalším kole jsme v sobotu 6.9. zajížděli k zápasu do Rybniště a očekávalo se naše vítězství.

Úvod zápasu však přinesl zcela něco jiného. Hned z první akce domácích byl gól, když Vorlisovi vypadla střela domácích a dobíhající útočník měl již jednoduchou pozici - 1:0. To námi hodně otřáslo a hráli jsme v útlumu. Navíc se nám na těžkém terénu nedařily přihrávky. Měli jsme sice několik náznaků šance, ale žádnou velkou. Když už to vypadalo, že do kabin půjdeme se ztrátou, tak střelou z velkého vápna vyrovnal Kůča - 1:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s oodhodláním zápas otočit. Nejprve měl šanci Benny, ale nedal. A tak se radoval až Ráďa, který šel po křížné přihrávce Mildy sám na gólmana, kterého propálil a poslal nás do vedení - 1:2. Zanedlouho mohl naše vedení pojistit Lukáš, ale po individuální akci trefil jen tyč. Tu trefil z přímého kopu i Milda. To nás mohlo mrzet, ale naštěstí domácí svoji jedinou šanci ve druhém poločase také napálili do tyče. Do konce zápasu jsme měli ještě několik přečíslení, ale gól jsme již nedali, a tak jsme vybojovali hubené, ale cenné vítězství a zůstali jsme tak stoprocentní.

Boletice - H. Oldřichov

7. září 2008 v 14:01 | Milda
Boletice - H. Oldřichov 3:1 ( 2:0 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa ( Gaži ), Myka, Beutler ( Kučera ) - Vejražka ( Ženíšek ), Klaban, Ranftner, Benáček - Šindelář, Kapusta.

Druhý zápas jsme sehráli opět doma, v sobotu 30.8. proti H. Oldřichovu.

Ze začátku si hosté, kteří nastoupili jen s deseti hráči, překvapivě vytvořili mírný tlak, ale bez šancí. To my jsme si vypracovali několik tutovek, ale opět jsme se předháněli v jejich zahazování. Nakonec jsme se ale ujali vedení. Po volném kopu Mildy hlavičkoval Lukáš a hostující gólman míč neudržel - 1:0. Zanedlouho se prosadil Milda, který chytrou střelou zvýšil na 2:0. Toto bylo také poločasové skóre.

Ve druhém poločase si hosté vytvořili několik šancí, ale Vorlis nás podržel, ikdyž jednou mu pomohlo i břevno. My jsme naopak přidali třetí gól, když se po přihrávce Rádi trefil Geoge - 3:0. Hostům se nakonec podařilo vstřelit branku, když proměnili penaltu nařízenou za zákrok Tomáše - 3:1. A protože jsme pak zahodili ještě několik tutovek, tak se skóre již nezměnilo.

Připsali jsme si tak další 3 body do tabulky.