FC Děčín - Boletice

28. října 2008 v 21:14 | Milda
FC Děčín - Boletice 3:3 ( 2:2 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Myka ( Ženíšek ), Beutler - Kapusta ( Gaži ), Klaban, Šindelář, Benáček - Ranftner, Kučera ( Patka ).

V dalším kole jsme v neděli 19.10. zajížděli k prestižnímu utkání na půdu FC Děčín.

První poločas začal opatrně a vyrovnaně. Pak se ale domácí střelou z hranice vápna dostali do vedení - 1:0. Nám se však podařilo vyrovnat, když Mildův přímý kop zužitkoval Ráďa -1:1. Potom jsme ale domácím dovolili jít znova do vedení, když jsme špatně zahráji ofsajd systém - 2:1. Do konce poločasu se nám ale podařilo opět vyrovnat. Další přímý kop Mildy proměnil v branku George - 2:2.

Druhý poločas jsme začali lépe my. Nejprve Benny orazítkoval z přímého kopu břevno. Za chvíli jsme se však již ujali vedení, když se trefil Lukáš - 2:3. Domácí pak vrhli vše do ofenzívy a dostali nás pod tlak, který měli víceméně do konce zápasu. Několikrát nás podržel Vorlis, ale nakonec se domácím vyrovnat podařilo - 3:3. Do konce zápasu se již ani jednomu týmu branku vstřelit nepodařilo, a tak zápas skončil nerozhodně.

Boletice - Bynovec

20. října 2008 v 12:35 | Milda
Boletice - Bynovec 5:1 ( 2:1 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa ( Patka ), Myka, Beutler - Kapusta ( Ženíšek ), Šindelář, Klaban, Benáček - Ranftner, Kučera ( Gaži ).

V dalším kole jsme v sobotu 11.10. přivítali v tu dobu předposlední Bynovec a chtěli jsme opět zvítězit.

První poločas začal velikou šancí našeho bývalého hráče Ládi Jindry, ale ten naštěstí nedal. Naopak my jsme naši první šanci využili, když se hlavou trefil Lukáš - 1:0. Hostům se pak ale podařilo vyrovnat, když Georgův zákrok byl posouzen jako penaltový a hosté penaltu proměnili- 1:1. Potom se nechal hostující kapitán vyloučit. Přesilovku jsme rychle využili, když se důrazně prosadil Milda - 2:1. Tak také skončil poločas.

Nástup do druhého poločasu jsme měli výborný, když se trefil Lukáš a dodal nám klid - 3:1. Poté jsme měli další šance, ale nevyužili jsme je. V 65. minutě pak dostal červenou kartu Milda a oba týmy tak dohrávaly v desíti. My jsme ale byli nebezpečnější a vytvářeli jsme si další šance, ale nedokázali jsme je dlouho proměnit. Až v závěru se dvakrát trefil George a stanovil tak skóre na konečných 5:1.

Staré Křečany - Boletice

17. října 2008 v 9:39 | Milda
Staré Křečany - Boletice 2:4 ( 2:2 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Myka, Beutler - Kapusta ( Gaži ), Šindelář, Klaban, Benáček - Ranftner, Kučera.

V dalším kole jsme v sobotu 4.10. zajížděli na půdu Křečan, kde jsme většinou nechávali všechny body.

Zápas začal územní převahou domácích, kteří kopali několik přímých kopů. K vážnějšímu ohrožení naší branky se však nedostali. Do první šance jsme se tak dostali my a hned jsme ji využili. Benny vyslal do úniku Kůču a ten nás střelou pod padajícím brankářem poslal do vedení - 0:1. Domácím se však zanedlouho podařilo vyrovnat, když jsme nepokryli jejich rohový kop - 1:1. Zanedlouho postupoval na brankáře sám Lukáš, ale nedal. Chuť si napravil o několik minut později, když nám střelou s pomocí teče jednoho z obránců vrátil vedení - 1:2. Jenže domácí opět vyrovnali a opět po rohu, když jejich střelu nešťastně tečoval za bezmocného Vorlise Tomáš - 2:2. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že zde můžeme zvítězit. Toto vědomí jsme ještě umocnili dalším gólem. Benny zahrál roh, George míč prodloužil a Zelí míč usměrnil do branky - 2:3. Domácí mohli znovu po rohu vyrovnat, ale Roman, Vorlis a nakonec George jim v tom vynikajícími zákroky zabránili. A tak jsme přidali pojišťovací branku, když se hezky po centru Rádi uvolnil Lukáš a křížnou střelou skóraval - 2:4. Potom jsme se úspěšně bránili a mohli jsme přidat další góly, ale Benny, Kůča ani Ráďa své tutovky nevyužili. I tak jsme si ale připsali 3 body.

Boletice - Starý Šachov

8. října 2008 v 15:34 | Milda
Boletice - Starý Šachov 1:2 ( 1:0 )

Sestava : Vorel - Havlín ( Moc ) - Tomsa, Beutler, Ženíšek - Kapusta ( Gaži ), Klaban, Šindelář, Benáček - Ranftner, Kučera ( Myka ).

V dalším kole jsme chtěli v sobotu 27.9. prodloužit naši vítěznou sérii.

V prvním poločase jsme si vytvořili stálou územní převahu, ale dlouho jsme se nedostávali do šance. První si nakonec vypracoval Lukáš, ale byl tísněný a jeho střela nakonec nebezpečná nebyla. Potom do vápna proniknul Tomáš, ale byl faulován, a tak jsme kopali penaltu. Tu Milda proměnil a poslal nás do vedení - 1:0. Do poločasu jsme naše vedení mohli pojistit, ale to se nám již nepodařilo.

Druhý poločas jsme opět začali aktivně. Velkou šanci měl Ráďa, ale jeho střelu směřující do prázdné branky vykopl jeden z hostujících obránců. Měli jsme i jiné možnosti, ale góla jsme nedali. A tak přišel trest. Hosté kopali přímý kop z půlky, my jsme nepokryli hráče ve vápně a bylo to najednou 1:1. Pak jsme ale dostali možnost jít opět do vedení, když byl ve vápně faulován Lukáš a kopali jsme druhou penaltu. Milda ji však kopl špatně a hostující brankář mu ji vyrazil. Dorážku pak Milda nasměroval nad branku... Ihned z protiútoku dostali hosté možnost zahrávat přímý kop. Ten využili a ujali se vedení - 1:2. Do konce zápasu jsme sice mohli ještě vyrovnat, ale jen jsme zásluhou George nastřelili tyč.

A tak naše vítězná série skončila v nečekaném zápase...

Boletice-Markvartice

1. října 2008 v 11:27 | Milda
Boletice - Markvartice 2:1 ( 2:1 )

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Beutler, Ženíšek - Kapusta, Ranftner, Klaban, Benáček ( Gaži ) - Šindelář, Kučera ( Moc ).

V předehrávaném kole jsme ve čtvrtek 25.9. přivítali Markvartice, které sestoupily a očekával se náročný zápas.

Začátek zápasu se nám velmi povedl. Po centru Tomáše totiž šel neohroženě do souboje s hostujícím brankářem Roman a hlavou ho přeloboval - 1:0. Za několik málo jsme pak kopali roh. Milda ho posadil na hlavu Tomášovi a bylo to 2:0. Hosté byli zaskočeni. Mohli jsme vedení zvýšit, ale Kůčova střela se jen otřela o břevno. A tak hosté převzali iniciativu. Pomalu nás začali přehrávat a výsledkem toho byl gól na 2:1, když se prosadili po přímém kopu. Hosté si dál drželi převahu, ale mohli inkasovat, kdyby Kůča využil samostatný únik nebo kdyby jsme přečíslení 3 na 1 lépe využili.

Druhý poločas začal opět převahou hustů. Ti se ale nedostali do větší šance. Naopak jsme mohli pojistit naše vedení. Kůča sice po samostatném úniku přeloboval brankáře, ale netrefil branku. Pak jsme měli několik přečíslení, ale bez výsledku. 10 minut před koncem pak obdržel druhou žlutou kartu Lukáš a dohrávali jsme v desíti. 5 minut před koncem pak měli hosté největší šanci na vyrovnání, ale Vorlis jejich 100% šanci z malého vápna perfektně zneškodnil. A tak jsme si připsali 3 body s těžkým soupeřem.