Boletice - Prysk

8. listopadu 2008 v 14:52 | Milda
Boletice - Prysk 8:0 ( 4:0 )

Sestava : Gaži - Havlín - Tomsa, Myka, Beutler ( Patka ) - Kapusta ( Vejražka ), Šindelář, Klaban, Benáček - Ranftner, Ženíšek.

V našem posledním zápase na podzim jsme v sobotu 8.11. přivítali Prysk a chtěli jsme zvítězit a potvrdit naše druhé místo.

Zápas jsme začali nečekaně výborně. Hned první naší šanci jsme využili, když se trefil Lukáš - 1:0. Chvíli poté přidal i druhou branku, když se hezky trefil z voleje - 2:0. Dále jsme pokračovali v náporu a naší úspěšnou patnáctiminutovku zakončil úspěšnou střelou Bedla - 3:0. Hosté byli zaskočeni a nezmohli se téměř na nic. Do poločasu se ještě hezky trefil Benny - 4:0. Do kabin jsme tak šli spokojení.

Ve druhém poločase jsme si dále udržovali převahu. Ta narostla ještě více po vyloučení hostujícího hráče. Tuto převahu jsme dále také vyjádřili gólově. Paťour sklepl míč na Mildu a ten svůj únik úspěšně zakončil - 5:0. Na 6:0 dal Paťour sám, když byl na konci akce po ose Lukáš-Milda-Ráďa. A pak přišla další premiéra, když se treil Péťa - 7:0. Na konečných 8:0 pak uravil George.

Jeden z mnohých závarů před brankou hostů :
Centr :

Jiřetín p.J. - Boletice

7. listopadu 2008 v 22:34 | Milda
Jiřetín p.J. - Boletice 3:4 ( 2:0 )

Sestava : Gaži - Havlín - Tomsa, Myka, Ženíšek - Kapusta ( Patka ), Beutler, Klaban, Benáček - Ranftner, Šindelář.

V předposledním zápase jsme zajížděli v neděli 2.11. na půdu posledního Jiřetína, kde jsme chtěli naplno bodovat.

Zápas začal vyrovnaně. Měli jsme sice několik náznaků šance, ale žádnou vyloženou. Domácí si také nevytvořili žádnou šanci, ale povedla se jim střela ze střední vzdálenosti a ujali se vedení - 1:0. Snažili jsme se vyrovnat, ale to se nám nedařilo. Naopak chvíli před přestávkou se domácí trefili podruhé a šli do kabin s dvoubrankovým vedením - 2:0.

O poločase jsme si vše vyříkali. A přineslo to ovoce. Brzy jsme snížili, když se trefil Lukáš - 2:1. Jenže chvíli poté Gejša špatně odkopl míč a domácí nabídnutou šancí nepohrdli - 3:1. Nesložili jsme však zbraně a povedlo se nám snížit. Mildův roh přizvedl Ráďa a Tomáš skóroval - 3:2. Domácím pak byl vyloučen střídající hráč a my jsme vycítili šanci na vyrovnání. To se nám podařilo o několik okamžiků později, když se po centru Tomáše trefil hlavou Milda - 3:3. Jenomže pak uviděl druhou zbytečnou žlutou kartu Tomáš a byl vyloučen. I tak se nám ale podařilo skóre otočit, když po rohu Bennyho přesně hlavičkoval Ráďa - 3:4. A protože domácí v závěru nastřelili naštěstí jen tyč, vybojovali jsme 3 body.

Dobkovice - Boletice

7. listopadu 2008 v 22:06 | Milda
Dobkovice - Boletice 6:1 ( 3:1 )

Sestava : Gaži - Havlín - Tomsa, Myka, Ženíšek - Beutler, Klaban, Voldřich ( Patka ), Benáček - Šindelář, Ranftner.

V předehrávaném kole jsme v úterý 28.10. jeli na půdu hlavního favorita Dobkovic, bohužel bez několika hráčů.

Zápas začal vyrovnaně, ale postupně se začali prosazovat domácí. První gól jim pro postavení mimo hru ještě uznán nebyl, ale druhý již ano - 1:0. Domácí se dále tlačili do útoku a podařilo se jim vedení zvýšit - 2:0. Když pak přidali další branku, vypadalo to s námi zle - 3:0. Pak jsme ale předvedli hezkou akci po ose Benny-Jarda-Lukáš-Tomáš-Milda a posledně jmenovaný dal poločasu konečnou podobu - 3:1.

Druhý poločas jsme začali strašně, když jsme dostali během pěti minut dvě branky a bylo prakticky po zápase. Domácí se potom ještě trefili z penalty po zákroku Bedly a stanovili tak skóre na konečných 6:1.

Boletice - Loko DC

2. listopadu 2008 v 20:34 | Milda
Boletice - Loko DC 3:1 ( 2:0 )

Sestava : Vorel ( Patka ) - Havlín - Tomsa ( Kapusta ), Myka, Ženíšek - Beutler, Klaban, Šindelář, Benáček ( Kučera ) - Ranftner, Gaži.

V dalším kole jsme v sobotu 25.10. přivítali celek Lokomotivy a opět jsme chtěli zvítězit.

Zápas jsme začali výborně a šli jsme rychle do vedení. Lukáš uvolnil Mildu a ten nás poslal do vedení - 1:0. Pak ale došlo k ošklivému střetu Vorlise s protihráčem. Ten Vorlis odnesl ošklivým zraněním a odvozem do nemocnice. Do branky tak musel jít Gejša. Pak jsme se opět prosadili, když byl důrazný Benny - 2:0. Do konce poločasu ještě mohl vedený navýšit Milda, ale neuspěl.

V druhém poločase jsme vedení drželi a dokázali jsme ho i pojistit, když se po centru Bennyho trefil Lukáš - 3:0. Po rozehrávce jsme však byli nekoncentrovaní a hosté trestali - 3:1. Pak jsme měli ještě několik možností skóre upravit, ale to se nám již nepodařilo. I tak jsme si ale připsali další 3 body.