Boletice - Rybniště

26. dubna 2009 v 14:18 | Milda
Boletice - Rybniště 4:3 (3:3)

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Jindra, Beutler - Kapusta ( Myka ), Klaban, Šindelář, Benáček - Ranftner, Gaži ( Ženíšek ).

V dalším kole jsme přivítali v sobotu 11.4. Rybniště a povinností bylo vítězství.

První poločas jsme začali obrovskou šancí Ládi, který se po přihrávce Lukáše ocitl zcela sám před brankou, ale ani nezakončil. Pak vyrobil špatnou malou domů Roman, poslal do úniku útočníka hostí a bylo to 0:1. Naštěstí jsme rychle vyrovnali, když Lukášův centr hlavou zužitkoval Ráďa - 1:1. Zanedlouho jsme se dostali do vedení, když Tomášův centr proměnil v gól opět Ráďa - 2:1. Pak ale podruhé v zápase chyboval Roman, musel faulovat a kopala se penalta. Tu hosté proměnili a bylo to 2:2. Pak měl dvě velké šance na hattrick Ráďa, ale ani jednu nedal. A tak nás do vedení poslal až Zelí, který proměnil svůj únik - 3:2. Hosté ale dokázali ještě do poločasu vyrovnat. Tomášův faul metr mimo vápna totiž asistent rozhodčího posoudil jako penaltový. A ikdyž si Vorlis na míč sáhl, tak inkasoval - 3:3.

Ve druhém poločase už tolik šancí nebylo. Udržovali jsme si mírnou územní převahu, ale dlouho jsme ji nemohli zužitkovat. Až přišel centr Bennyho. Hostující brankář míč jenom vyrazil k Mildovi, který nás poslal do vedení - 4:3. To jsme si pohlídali až do konce a připsali jsme si tak 3 body.

Huntířov - Boletice

15. dubna 2009 v 11:58 | Milda
Huntířov - Boletice 0:2 (0:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Jindra, Beutler - Kapusta, Klaban R., Šindelář (Novák), Benáček - Ranftner, Gaži (Myka).

V dalším kole jsme dotřetice zajížděli na půdu soupeře, tentokrát k poslednímu celku tabulky, Huntířovu, kde jsme ve čtvrtek 9.4. sehráli odložený zápas.

Od začátku jsme si začli vytvářet šance, ale dlouho jsme žádnou nedokázali využít. Domácí měli jedinou šanci, když šli sami na Vorlise, ale ten nás perfektním zákrokem podržel. Za chvíli jsme se konečně prosadili my, když se trefil Lukáš - 0:1. Do přestávky se pak již nic nestalo.

Druhý poločas se hrál ve stejném obrázku, jako poločas první. Domácí si nedokázali vypracovat žádnou výraznou šanci. My jsme naopak zvýšili náskok, když se podruhé trefil Lukáš - 0:2. Výsledek jsme si do konce zápasu pohlídali a připsali jsme si tak první jarní body.

Huntířov nám nedokázal vstřelit branku již ve čtvrtém mistrovském utkání.

H. Oldřichov - Boletice

15. dubna 2009 v 11:49 | Milda
H. Oldřichov - Boletice 5:1 (0:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Tomsa, Myka, Jindra - Kapusta, Klaban R., Beutler, Gaži (Ženíšek) - Ranftner, Šindelář.

V dalším kole jsme hráli doma, ikdyž "venku" v neděli 5.4.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, ale ani jeden z týmů je nevyužil, proto se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Na začátku druhého poločasu však přišla gólová smršť domácích. Nejprve se trefili přesně k tyči - 1:0. Poté nechytatelnou střelou do šibenice zvýšili na 2:0. Na 3:0 dávali pravděpodobně rukou a po neodpískaném faulu na Mildu. Na 4:0 upravili asi minutu nato, když chyboval Péťa. Pak jsme se prosadili i my, když se trefil Zelí - 4:1. V závěru však domácí upravili na konečných 5:1.

Dostali jsme tak druhý debakl a přišli o druhé místo.

Markvartice - Boletice

15. dubna 2009 v 11:39 | Milda
Markvartice - Boletice 7:2 (5:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Ženíšek (Myka), Jindra, Moc (Klaban T.) - Tomsa, Klaban R., Beutler, Kapusta - Ranftner, Šindelář.

V prvním, předehrávaném, jarním kole jsme zajížděli v neděli 22.3. na půdu Markvartic.

Domácí nás od začátku přehrávali a bylo jen otázkou, kolik gólů nám nastřílejí, Brzy vse ujali vedení, které postupně navýšili až na 5:0. My jsme pak zásluhou Péti upravili poločasové skóre na 5:1.

Ve druhém poločase se domácí již dopředu tolik nehrnuli, ale i tak zvýšili na 6:1. Potom jsme dostali možnost kopat penaltu, když byl faulován Milda. Ráďa ji proměnil - 6:2. Poslední slovo měli ale opět domácí, když v závěru upravili na konečných 7:2.