2. července 2009 v 21:24 | Milda
Prysk - Boletice 1:5 (0:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Ženíšek, Myka, Beutler - Kapusta (Zuček), Klaban, Šindelář, Benáček - Jindra (Gaži), Ranftner (Kučera).

V neděli 14.6. jsme zajížděli k poslednímu soutěžnímu utkání na půdu Prysku.

V tomto zápase ani jednomu z celků prakticky o nic nešlo, ale chtěli jsme se se sezónou rozloučit výhrou. Po celý první poločas jsme si udržovali územní převahu, ale chyběla nám finální nahrávka. Ta přišla až od Ládi a Lukáš nás poslal do vedení - 0:1. Do přestávky se už ani jeden tým neprosadil, a tak jsme šli do kabin spokojenější my.

Ve druhém poločase se domácím nejprve podařilo vyrovnat, když hezky využili přímý kop - 1:1. Pak jsme se ale prosazovali jen my. Na 1:2 dal lobem z otočky Láďa. Potom vyslal Leváka Boba do křídla Milda, Bob nacentroval, Lukáš promáchl a Benny se nemýlil - 1:3. Na 1:4 zvýšil opět Benny a na konečných 1:5 upravil Kůča, kterému vrátil nahrávku Milda.

Sezónu jsme tak zakončili na třetím místě s bilancí 19 výher, 1 remíza a 8 proher při skóre 82:55. Nakonec jsme postoupili do II. třídy, protože vítězné Dobkovice se postupu vzdaly.

Boletice - Jiřetín p.J.

2. července 2009 v 21:06 | Milda
Boletice - Jiřetín p.J. 5:1 (3:1)

Sestava : Vorel - Havlín R. - Ženíšek, Jindra, Zuček - Klaban, Ranftner (Kučera), Beutler, Benáček - Šindelář, Myka (Havlín T.)

V sobotu 6.6. jsme v posledním domácím utkání této sezóny přivítali poslední celek tabulky, Jiřetín pod Jedlovou.

Zápas začal překvapivě, protože hosté si vypracovali několik šancí, ale Vorlis nás podržel. Na druhé straně nebyla odpískána penalta po faulu na Lukáše, když faul přišel 2 metry ve vápně. Penalta se pískala až po faulu na Mildu, který ji sám proměnil a poslal nás do vedení - 1:0. Potom ale chyboval Lukáš a hosté svou další šanci již využili a vyrovnali - 1:1. Naštěstí pro nás ale potom chyboval i hostující brankář a pustil Bennyho centr - 2:1. Do poločasu se nám ještě podařilo navýšit, když se po hezké individuální akci trefil Tomáš - 3:1. A protože další šanci spálil Milda, skóre se do přestávky již nezměnilo.

Ve druhém poločase se hosté už do šancí nedostávali a zápas se dohrával. My jsme však své šance proměnit dokázali a vstřelili jsme další dvě branky, když obě dal Lukáš. Nejprve ho ideálně vysunul Milda - 4:1, a podruhé byl na konci osy zla ( :-D ) Milda - Ráďa - Lukáš a stanovil skóre na konečných 5:1.

Lokomotiva Děčín - Boletice

2. července 2009 v 20:42 | Milda
Lokomotiva Děčín - Boletice 3:2 (1:1)

Sestava : Vorel - Jindra - Ženíšek, Myka, Beutler - Zuček ( Novák ), Ranftner, Klaban, Kapusta - Šindelář, Gaži.

V neděli 31.5. jsme zajížděli k ukání s Lokotkou.

Ihned po rozehrávce jsme chybovali a jeden z domácích útočníků postupoval sám na Vorlise, ale nedal. Na druhé straně měl dobrou příležitost Milda, ale také neuspěl. Pak měli několik šancí domácí a nakonec se radovali z vedoucí branky - 1:0. My jsme měli také několik náznaků šancí, ale dlouho jsme se nemohli prosadit. Až těsně před odchodem do kabin se prosadil Láďa a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas jsme začali převahou a vytvořili jsme si několik tutovek, ale nedokázali jsme je využít (Gejša dokonce nastřelil břevno). I domácí několikrát zahrozili, ale také se neprosadili. 10 minut před koncem ale předvedli hezkou akci Tomáš s Mildou a druhý jmenovaný nás poslal do vedení - 1:2. Pak jsme ale vyhořeli. Nejprve jsme chybovali na polovině hřiště a Tomáš to hasil až faulem ve vápně. Domácí nařízenou penaltu využil a vyrovnali na 2:2. Po rozehrávce jsme měli ještě velký závar ve vápně domácích, který ale zkončil jen boxerskou vložkou a vyloučením Tomáše a jednoho z domácích hráčů. Naší nesoustředěností jsme pak domácím dovolili rozhodnout utkání a inkasovali jsme na konečných 3:2.

Protože Prysk remizoval s Markvarticemi, tak naše ztráta na 2. místo vzrostla na 5 bodů...