27. září 2009 v 17:21 | Milda
Boletice - Jiříkov 2:2 (0:2)

Sestava : Zvolský - Havlín - Humlíček, Hyl, Beutler - Kapusta (Doubek), Ranftner, Šindelář, Benáček - Klaban, Jindra (Ženíšek).

V dalším kole II. třídy jsme přivítali v sobotu 26.9. celek Jiříkova.

První poločas se nám vůbec nepovedl. Vypracovali jsme si jen jednu šanci a tu jsme neproměnili. Zato hosté potrestali 2 naše chyby a ujali se dvoubrankového vedení.

Druhý poločas jsme začali lépe a snížili jsme, když se po přímém kopu hlavou prosadil Ranftner - 1:2. To nás povzbudilo a bojovali jsme dále. Další gól na hlavě měl Beutler, ale jeho hlavičku reflexivně vyrazil hostující brankář. I hostě měli příležitosti, ale žádnou naštěstí nedotahli do konce. Naší další velkou šanci měl Benáček, ale jeho hlavička šla přímo doprostřed branky. Nakonec se nám ale podařilo aspoň vyrovnat, když o dělbě bodů svou úspěšnou hlavičkou rozhodl Jindra - 2:2.

V dalším kole hrajeme v sobotu 3.10. v Dolní Poustevně.

Malšovice - Boletice

20. září 2009 v 21:37 | Milda
Malšovice - Boletice 4:1 (3:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček (Vejražka), Hyl, Beutler (Šimek) - Klaban, Šindelář, Ranftner, Benáček - Kučera, Červenka (Kapusta).

Zápas u jednoho z aspirantů na postup jsme začali katastrofálně, když jsme ihned po rozehrávce inkasovali - 1:0. Ve 3. minutě jsme prohrávali již 2:0, když jsme inkasovali po standardní situaci. Domácí měli více ze hry, ale paradoxně velikou šanci jsme si vypracovali my, když se před domácím brankářem ocitli sami 4 naši hráči, ale Klaban ani Ranftner gól nedali... Tak se trefili opět domácí - 3:0. Před přestávkou pak přišel náš nejsvětlejší okamžik. Ranftner vyslal do úniku Šindeláře, ten přehodil brankáře a snížil na poločasových 3:1.

Druhý poločas moc šancí nepřinesl. My jsme zahrozili jen hlavičkou Beutlera. Domácí pak 10 minut před koncem ještě pojistili svoje vedení a zvýšili na 4:1. A to ještě v závěru jejich střelu vytěsnil Vorel na tyč.

A tak jediným kladem tohoto utkání byl návrat Honzy Šimka.

Boletice - Union Děčín

13. září 2009 v 12:06 | Milda
Boletice - Union Děčín 1:2 (1:0)

Sestava : Zvolský - Havlín - Humlíček, Hyl, Beutler - Kapusta, Ranftner, Klaban, Benáček - Jindra ( Červenka ), Šindelář.

V sobotu 12.9. jsme ve 4. kole II. třídy přivítali jednoho z aspirantů na postup, Unoin Děčín.

Zápas jsme začali podobně jako ve Velkém Šenově, když jsme se rychle ujali vedení. Benáček proměnil přímy kop, potvbrdil svou střeleckou formu a poslal nás do vedení - 1:0. O pár minut jsme málem vedení navýšili, ale Jindrova hlavička rozezvučela jen břevno. Hosté se k vážnějším šancím nedostali, jen po jednom rohu z malého vápna přeštřelili naši branku. My jsme měli ještě 2 velké šance, ale Jindra i Klaban zakončovali nedůrazně.

Druhý poločas jsme začali obrovskou šancí Ládi Jindry, ale ten bohužel bránu přestřelil. Pak se hra přesunula do středu hřiště. Pak ale hosté vyrovnali, když se trefili hlavou po přímém kopu - 1:1. Pak už to vypadalo na dělbu bodů, se kterou by byli spokojení i hosté, ale v nastavení přišel šok. To když si centr soupeře do vlastní sítě srazil Tomáš Beutler - 1:2. V posledních vteřinách jsme se dostali ještě do jedné veliké šance, ale Míra Hyl ji neproměnil, a tak jsme podruhé nešťastně, a tentokrát i nezaslouženě prohráli.

Velký Šenov - Boletice

6. září 2009 v 21:53 | Milda
Velký Šenov - Boletice 2:1 (0:1)

Sestava : Zvolský - Havlín - Humlíček, Hyl, Beutler - Kapusta, Klaban, Ranftner, Benáček - Červenka, Šindelář ( Kučera ).

Ve 3. kole jsme zajížděli poprvé na hřiště soupeře, do Velkého Šenova.

Zápas jsme začali znamenitě, když ihned po rozehře vyslal Šindelář do sóla Benáčka a ten nás poslal do vedení - 0:1. Pak převzali iniciativu domácí a územní převahu si drželi vlastně až do konce zápasu. Do poločasu si každé mužstvo vypracovalo 2 dobré příležitosti, ale nikdo se neprosadil.

Druhý poločas se odehrával převážně na naší polovině. Domácí si také vypracovali 100% šanci, ale Zvolský se předvedl a zneškodnil ji. Pak měl stejně velkou šanci náš Červenka, ale bohužel si počínal ukvapeně a nedal. Když už to vypadalo, že si odvezeme body, tak 2 minuty před koncem domácí vyrovnali, když se prosadili po rohovém kopu - 1:1. I bod by byl zlatý, ale domácí byli proti. Po velkém závaru se trefili podruhé a v nastaveném čase rozhodli o naší první porážce - 2:1.

V dalším kole přivítáme v sobotu 12.9.2009 jednoho z největších favoritů Union Děčín. Výkop je v 17:00.