26. října 2009 v 10:25 | Milda
Boletice - Dolní Habartice 0:1 (0:0)

Sestava : Vorel - Havlím - Humlíček, Beutler, Hyl - Klaban, Šindelář (Šimek), Ranftner, Benáček - Jindra (Kapusta), Kučera (Červenka).

V dalším kole jsme přivítali dalšího nováčka soutěže, Dolní Habartice.

Zápas jsme začali šancí Ládi Jindry, ale bohužel nedal. Stejnému hráči pak gólovou radost zkazil hostující hráč stojící na brankové čáře. A když už góla dal, tak rozhodčí odpískal předcházející faul... Hosté předvedli několik nebezpečných výpadů, ale větší šanci si nevytvořili.

Ve druhém poločase jsme měli jakousi územní převahu, ale hosté nás pustili jen do jednoho brejku, ale Láďa neměl střelecký den. Pak se z blízka neprosadil ani Lukáš Ranftner, a tak z jediné vážné šance hostů padl jediný gól zápasu. To když Benáček ztratil míč a hosté brejk využili - 0:1.

Ztratili jsme tak v důležitém utkání další body. Bohužel předvedená hra by neslušela ani III. třídě...

Boletice - Šluknov B

12. října 2009 v 9:19 | Milda
Boletice - Šluknov "B" 5:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Beutler, Kapusta (Ženíšek) - Hyl, Ranftner, Šindelář, Klaban (Červenka) - Benáček, Jindra (Šimek).

V dalším zápase jsme přivítali rezervu Šluknova a již jsme nutně museli zvítězit.

Úvod zápasu však byl v režii hostů. Ti měli dokonce velkou příležitost jít do vedení, když v našem pokutovém území fauloval Humlíček a kopala se penalta. Naštěstí ale hostující střelec branku přestřelil. Pak se hra vyrovnala a přišly naše šance, ale opět jsme se dlouho trápili. Chvíli před pauzou jsme se ale již radovali, když nás do vedení poslal Lukáš Ranftner - 1:0.

Druhý poločas jsme začali lépe než ten první a zvýšili jsme naše vedení. Míra Hyl nacentroval, Milda Šindelář střílel, trefil Láďu Jindru a od něho putoval míč za bezmocného brankáře - 2:0. Potom nás výborným zákrokem podržel Jirka Vorel, když vyrazil nebezpečnou hlavičku. Za chvíli to bylo již 3:0, když se střelou z vápna prosadil Honza Benáček. Potom dostali hosté možnost výsledek zkorigovat, když kopali druhou (tentokrát však vymyšlenou) penaltu. Vorel ji ale chytil. Tak jsme udeřili opět my, když se Šindelář nejprve neprosadil, ale následně našel střídajícího Červenku a ten za přispění hostujícího obránce zvýšil na 4:0. V závěru ještě viděl hostující hráč červenou kartu a my jsme předvedli hezkou akci po ose Hyl - Humlíček - Šimek, kdy poslední jmenovaný upravil na konečných 5:0.

Udrželi jsme tak kontakt se středem tabulky a zvedli jsme si náladu. Vždyť jsme vyhráli po 7 kolech.

Dolní Poustevna - Boletice

4. října 2009 v 12:14 | Milda
Dolní Poustevna - Boletice 4:2 (1:0)

Sestava : Zvolský - Havlín - Humlíček, Beutler, Ženíšek - Kapusta (Šindelář), Ranftner, Klaban (Hyl), Benáček - Kučera (Šimek), Červenka.

V dalším utkání II třídy jsme hráli na hřišti ambiciózního týmu Dolní Poustevny.

Začátek poločasu nám poměrně vyšel a vytvořili jsme si 2 šance, ale nevyužili jsme je (Benáček dokonce netrefil prázdnou branku). Pak se ke slovu dostali i domácí, když sice vstřelili branku, ale ta nebyla pro postavení mimo hru uznána. Chvíli nato dostali velkou šanci jít do vedení, když kopali penaltu, ale domácí Karpíšek trefil jen břevno. Bohužel pak přišel rychlý brejk do naší otavřené obrany a toho již domácí využili - 1:0. Do poločasu jsme si ještě vytvořili 2 zajímavé situace, ale zákrok na Klabana jako penaltový posouzen nebyl a Červenka velkou šanci nedal.

Druhý poločas začal náporem domácích, kteří jednou nastřelili břevno a další velkou šanci nedali. Potom ale své vedení navýšili, když potrestali chybu Ženíška - 2:0. Pak jim 2x pomohl asistent rozhodčího, když pustil ofsajdové situace a bylo to 4:0. Až pak jsme se ke slovu dostali i my. To když ve vápně předvedl hezkou kličku Kučera, byl faulován a následnou penaltu proměnil Šindelář - 4:1. Před koncem jsme upravili na konečných 4:2 zásluhou Ranftnera.

Opět jsme tedy prohráli, máme jen 5 bodů a situace není dobrá. A to ani v kabině...