Markvartice - Boletice

29. března 2010 v 12:46 | Milda
Markvartice - Boletice     1:2   (0:1)

Sestava : Zvolský - Hyl - Kasík, Havlín (Humlíček), Fryc, Beutler - Klaban, Ranftner, Benáček (Ženíšek) - Kučera, Šindelář (Kapusta).

První zápas jara jsme odehráli v sobotu 27.3. na hřišti Markvartic. Byl to zápas týmů se stejným počtem bodů, proto byl velmi důležitý.

Zápas jsme začali velkou šancí Romana Kučery, který však v rozhodující chvíli netrefil míč. Domácí hrozili převážně centrovanými míči, ale větší šanci si nevypracovali. My jsme měli další, ale Milda Šindelář poslal jen slabou střelu na gólmana domácích. Chvíli před poločasem ale kopal roh, na který si naskočil Tomáš Beutler a svou první brankou v sezóně nás poslal do vedení - 0:1.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Domácí měli míč více na kopačkách, ale my jsme si vytvářeli šance. Jenže Lukáš Ranftner hlavičkoval jen slabě a další závar vyřešil domácí gólman na brankové čáře. Potom se dostal do úniku Roman Kučera, kterého domácí zastavili jen faulem a dostali jsme možnost kopat penaltu. Tu ale Honza Benáček neproměnil. Naštěstí nás do dvoubrankového vedení zanedlouho poslal Michal Kapusta, když jeho střelu gólman neudržel - 0:2. Potom si domácí vypracovali velkou šanci, ale hlavičkovali jen těsně vedle. V nastavení se ale dočkali a snížili na 1:2, ale více nestihli. Připsali jsme si tak důležité 3 body.

V dalším kole budeme hrát opět venku, a to v Mikulášovicích. Zápas se hraje v sobotu 3.4. od 16:30.

Poslední příprava

25. března 2010 v 12:54 | Milda

V neděli 21.3. odehrálo "béčko" přátelák v Dobkovicích. Nakones přišlo i dost lidí z "áčka, a proto výhra 4:0 není zase takové překvapení. Góly dali Kučera 2, Gallerach a Doubek.

Ve středu 24.3. pak "áčko" sehrálo přátelák s Ravelem ÚL. V prvním poločase své tutovky spálili Milda šindelář a Roman Kučera. Domácí se trefili střelou z vápna a v poločase tak vedli 1:0.Ve druhém poločase jsme nejprve vyrovnali, když Lukáš Ranftner rychle rozehrál na Šindeláře, ten posunul míč na Honzu Šimka, který svou šanci využil a vyrovnal. Potom našel Ranftner Šindeláře, který nás poslal do vedení 2:1. Chvíli nato jsme předvedli další hezkou akci, když Tomáš Beutler našel Šindeláře, který narazil Kučerovi a bylo to 3:1. Toto vedení jsme bohužel neudrželi a domácí dokázali vyrovnat na konečných 3:3.

Teď nás již čeká ostrý start na hřišti Markvartic. Hraje se v sobotu 27.3. od 15:00.

Boletice - Újezdeček

20. března 2010 v 15:10 | Milda
Boletice - Újezdeček 2:2 (1:1) pen. 3:4

V sobotu 13.3. jsme odehráli poslední zápas turnaje na Střekově.

V zápase jsme šli brzy do vedení, když se hezky z hranice vápna trefil Roman Kučera. Pak jsme měli další možnosti, ale nevyužili jsme je. A tak nás soupeř potrestal a vyrovnal na poločasových 1:1.

Ve druhém poločase jsme se opět dostali do vedení, když se šťastně trefil Poda Fryc, který k nám přišel z Těchlovic. Vedení jsme ale neudrželi a soupeř vyrovnal. Rozhodnout mohli Šindelář a Kučera, ale neuspěli. Proto se kopaly penalty. Kopaly se jen 3 a následně ko systém. Za nás byli úspěšní Klaban, Benáček a Šindelář, neproměnil Kučera. A protože soupeř dal všechny 4 penalty, obsadili jsme poslední 8. místo.

V neděli 21.3. odehraje naše "béčko" přátelák v Dobkovicích s výkopem v 15:00 hodin. "Áčko" odehraje svou generálku ve středu 24.3. na umělé trávě Army Ústí nad Labem, kde se od 19:30 střetneme s Ravelem ÚL. Pak již přijdou na řadu soutěžní zápasy.

Boletice - Žitenice

12. března 2010 v 9:28 | Milda
Boletice - Žitenice 0:1 (0:0)

V neděli 7.3. jsme se utkali s Žitenicemi, v posledním utkání skupiny turnaje na Střekově. Zápas to byl vyrovnaný. Rozhodla ho hlavička hostí 10 minut před koncem a naše nemohoucnoust vstřelit branku ( velkou šanci spálil Šindelář, Klaban nastřelil tyč a Myka břevno). Ve skupině jsme tak nezískali ani bod při skóre 2:9. V posledním zápase se v sobotu 13.3. od 9:00 utkáme s Újezdečkem.

Boletice - Petrovice

5. března 2010 v 11:36 | Milda
Boletice - Petrovice 1:3 (0:0)

28.2. jsme sehráli další zápas v rámci turnaje na Střekově. Soupeřem nám byl další kvalitnítým Hraničář Petrovice, který je po podzimu na 2. místě I.B třídy.

První poločas byl vyrovnaný a víc šancí ke vstřelení branky jsme měli my, ale ani jednu jsme neproměnili. Co se však nepodařilo v poločase prvním, podařilo se ve druhém. Asi v 70. minutě šel od půlky sám na gólmana Milda Šindelář. Jeho střelu ale brankář vyrazil. Milda si pak chtěl obhodit doběhnuvšího obránce. Ten však zahrál rukou a kopala se penalta, kterou Milda dal a poslal nás do vedení. Petrovice však zanedlouho vyrovnaly a vypadalo to, že zápas skončí remízou. Jenomže v poslední minutě byla odpískána poněkud sporná penalta proti nám a Petrovice se dostaly do vedení, které ještě v nastavení potvrdily a zvítězily 3:1.

Nicméně předvedený výkon nebyl špatný. V posledním utkání skupiny turnaje se v neděli 7.3. od 11:00 utkáme s Žitenicemi. Nicméně je jasné, že výsledek nic nezmění na faktu, že se umístíme na posledním místě ve skupině a budeme hrát v sobotu 13.3. o 7. místo.