25. dubna 2010 v 13:10 | Milda
Boletice - Malšovice     2:2   (1:1)

Sestava : Zvolský - Hyl - Kasík, Havlín, Beutler, Kapusta (Humlíček) - Klaban, Ranftner, Benáček - Šimek (Jindra), Šindelář.

V dlaším kole jsme v sobotu 24.4. přivítali silný celek Malšovic.

První poločas začal očekávanou územní převahou hostí. Ti si dokázali i vytvořit i dvě velké šance, které však neproměnili. Potom ale zabojoval Honza Benáček, nacentroval před bránu a Honza Šimek nás poslal do vedení - 1:0. Hosté byli chvíli rozhození, ale zanedlouho si vytvořili další šance, když dokonce nastřelili břevno. Nakonec se jim podařilo vyrovnat, když hostující útočník dostal na malém vápně mnoho prostoru - 1:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Druhý poločas začal vyrovnaně. Zanedlouho se nám podařilo jít opět do vedení, když Tomáš Beutler šel důsledně do hostujícího obránce, který ho při snaze odvrátit míč trefil a přeloboval tím brankáře - 2:1. Hosté potom začli útočit a vytvořili si velkou převahu. My jsme mohli jít do dvoubrankového vedení, ale Milda Šindelář při přehazování brankáře netrefil branku. A tak se hostům nakonec podařilo vyrovnat, když Michal Zvolský neudržel jejich střelu a při dorážení byli 4 hráči hostí zcela volní - 2:2. Pak si oba týmy vytvořily ještě po jedné šanci, ale skóre se již neměnilo.

Tento bod je však cenný. Příští zápas odehrajeme v sobotu 1.5. na hřišti Jiříkova. Výkop je v 17:00 hodin.

Union Děčín - Boletice

18. dubna 2010 v 21:28 | Milda
Union Děčín - Boletice     3:2   (1:2)

Sestava : Zvolský - Hyl - Humlíček, Havlín (Čermák), Beutler, Kapusta (Antoš) - Klaban, Ranftner, Benáček - Šindelář, Šimek.

V sobotu 17.4. jsme odehráli těžké utkání na hřišti jednoho z aspirantů na postup, Unionu.

Zápas začal velkou šancí domácích, ale bez gólového efektu. Potom ale na půlce zabojoval Honza Šimek. Byl faulován, ale dostali jsme výhodu a následný samostatný únik úspěšně zakončil Milda Šindelář - 0:1. Pak nás podržel Michal Zvolský. Domácím se ale podařilo vyrovnat, když se po faulu kopala penalta, kterou domácí proměnili - 1:1. Zanedlouho jsme se ale opět dostali do vedení, když se po přímém kopu Šindeláře hlavou trefil Lukáš Ranftner - 1:2. Nás ještě jednou podržel Zvolský, proto jsme do kabin šli spokojení.

Ve druhém poločase si udržovali domácí územní převahu a vytvořili si šance, když dvakrát nebezpečně hlavičkovali. My jsme odpověděli tutovkou Šindeláře, ale ten trefil jen gólmana. A tak nás domácí potrestali, když trochu šťastně vyrovnali - 2:2. Pak měl na noze vedení Honza Benáček, ale netrefil. To domácí byli efektivnější, když se trefili z přímého kopu - 3:2. Poslední šanci měl potom na hlavě Tomáš Humlíček, ale skóre již zůstalo stejné.

Poprvé jsme tak v jarní části sezóny prohráli. Nicméně na body bylo a domácí si s touto hrou žádné vysoké cíle dávat nemohou. V příštím kole přivítáme další silný celek, Malšovice. Bude to v sobotu 24.4. s výkopem v 17:00 hodin.

Boletice - Velký Šenov

11. dubna 2010 v 21:50 | Milda
Boletice - Velký Šenov     4:3   (0:2)

Sestava : Zvolský - Hyl - Kasík, Havlín, Beutler, Kapusta - Klaban, Ranftner, Benáček - Kučera (Humlíček), Šindelář (Ženíšek).

V sobotu 10.4. jsme se poprvé představili na domácím hřišti a chtěli jsme potvrdit zisk 6 bodů z Markvartic a Mikulášovic.

Zápas jsme ale začali špatně. Ihned po rozehrávce přišlo varování. To nám ale nestačilo a hned z další akce jsme inkasovali - 0:1. To nás asi poznamenalo. Nebyli jsme schopni si nahrát, ale i tak jsme si vytvořili několik šancí. První zazdil Milda Šindelář, když centr od Lukáše Ranftnera hlavičkoval pouze do gólmana, pak šel ze strany sám Lukáš Ranftner, ale s gólmanem přehodil i branku a s přímým kopem Mildy Šindeláře si gólman poradil. Tak se prosadili hosté. Chvíli před pauzou kopali přímý kop, který byl naší zdí tečovám a skončil v brance - 0:2. Ihned po rozehře mohl odpovědět Milda Šindelář, ale jeho střelu gólman hezky vytáhl na roh. Proto poločas skončil dvoubrankovým vedením hostí.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním pokusit se něco s výsledkem udělat, ale přišla studená (i přes vytrvalý studený déšť) sprcha v podobě třetí branky hostí - 0:3. Chvíli nato se zranil Roman Kučera, který si natáhl vazy v koleni. I proto jsme přeskupili řady a vrhli vše do útoku. A začaly se dít věci. K velkému obratu zavelel jako správný kapitán Roman Havlín. Nejprve se trefil hlavou po rohu Mildy Šindeláře - 1:3. Za chvíli si oba situaci zopakovali, jen to byl centr z přímého kopu - 2:3. Hosté byli zaskočeni a my jsme pokračovali. Po individuální akci se konečně prosadil Milda Šindelář a svou typickou akcí vyrovnal - 3:3. To vše během 15ti minut. Potom nás mohl zchladit soupeř, ale své přečíslení dva na gólmana naštěstí hostující hráč vyřešil střelou mimo. Tak jsme soupeře dorazili. Lukáš Ranftner patičkou nahrál Honzovi Benáčkovi, ten hned poslal míč na Mildu Šindeláře, který svým druhým gólem dal na 4:3. Závěr byl poněkud nervózní, ale nakonec jsme vedení udrželi a připsali si další důležité body.

Bohužel se nám ale zranili 2 hráči. I proto bude příští zápas, který odehrajeme v sobotu 17.4. od 15:00 hodin na hřišti velkého favorita Unionu, velmi obtížný.

Mikulášovice - Boletice

5. dubna 2010 v 18:53 | Milda
Mikulášovice - Boletice     0:2   (0:0)

Sestava : Zvolský - Hyl - Kasík, Havlín, Fryc (Humlíček), Beutler - Klaban, Ranftner, Benáček - Kučera (Kapusta), Šindelář (Myka).

V sobotu 3.4. jsme odehráli další zápas. Opět jsme zajížděli na hřiště soupeře, tentokrát do Mikulášovic.

Do prvního náznaku šance se dostali domácí, ale hlavička jednoho z jejich hráčů šla mimo. Pak jsme měli dobré šance i my. Nejprve šel do hlavičkového souboje Radek Klaban, ale místo míče uklidil do branky jednoho z domácích obránců, který poté musel vystřídat. Další dobrou šanci měl Tomáš Beutler, který ale hlavičkoval mimo. Potom zacinkalo břevno domácí branky, když na něm skončila nenápadná střela Mildy Šindeláře. Poslední velkou šanci prvního poločasu měl Roman Kučera, který sice přehodil brankáře, ale netrefil branku.

Druhý poločas se dlouho odehrával uprostřed hřiště. Ani jeden tým si nevytvářel šance. Až přišel asi zlomový okamžik zápasu, když si nadlouhý aut Tomáše Humlíčka naběhnul Lukáš Ranftner, nacentroval před bránu a domácí obránce si dal vlastní gól - 0:1. Domácí byli dlouho zaskočení, ale pak si začali vytvářet mírnou převahu. Odkryli ale zadní vrátka a my jsme je potrestali. Lukáš Ranftner vyslal do úniku Romana Kučeru, který zvýšil na 0:2. Až potom si domácí vypracovali velkou šanci, ale z přímého kopu trefili jen tyč. Do konce zápasu se již nic důležitého nic nestalo. Proto jsme si ve druhém venkovním zápase připsali další 3 body. Možná nečekaně, ale zaslouženě.

V dalším zápase se poprvé na jaře představíme na vlastním hřišti. V sobotu 10.4. přivítáme Velký Šenov s výkopem v 16:30 hodin.