Dolní Habartice - Boletice

30. května 2010 v 17:45 | Milda
Dolní Habartice - Boletice          0:3   (0:2)

Sestava : Vorel - Hyl (Fryc) - Ženíšek, Havlín, Beutler - Kapusta, Ranftner, Benáček - Kučera (Zvolský), Šindelář, Šimek (Klaban).

Další zápas jsme sehráli v sobotu 29.5. na hřišti Dolních Habartic, kam jsme si jeli pro 3 body.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, s minimem šancí a spoustou nepřesností. Do první šance jsme se dostali my, když domácí brankář odvracel míč přímo na nohu Mildy Šindeláře, který ho ale vrátil pouze do břevna. Podobná situace se opakovala za několik minut, ale již s gólovým výsledkem. Domácí brankář boxoval míč do Romana Havlína, od něho se odrazil k Romanu Kučerovi a ten ho uklidil do branky - 0:1. Domácí mohli odpovědět, ale střela jejich stopera jen orazítkovala tyč. Nedáš dostaneš zafungovalo a my jsme zvýšili vedení, když Šindelářův roh zužitkoval Lukáš Ranftner - 0:2. Do poločasu se již skóre neměnilo.

Druhý poločas již byl fotbalovější, zásluhou obou mužstev. Jirka Vorel se v bráně nenudil, likvidoval několik nebezpečných střel domácích. My jsme si také vypracovali několik dobrých šancí. Nakonec jsme i vstřelili branku, když se dokázal trefit nejméně očekávaný hráč :-) Honza Benáček vystihl rozehrávku domácích a  postupoval ze strany na branku. Pak nahrál Michalovi Zvolskému, který měl snadnou pozici a zvýšil na 0:3. Do konce zápasu se pak už žádný hráč neprosadil, a tak zápas pro nás skončil stejným výsledkem jako před týdnem.

V dalším utkání se 5.6. od 17:00 hod. střetneme na domácím trávníku s Horním Podlužím.

Boletice - Velká Bukovina

23. května 2010 v 14:01 | Milda
Boletice - Velká Bukovina     3:0   (2:0)

Sestava : Vorel - Hyl - Fryc st., Havlín, Beutler - Klaban (Kapusta), Ranftner, Šindelář, Benáček (Fryc ml.) - Šimek (Jindra), Kučera.

V sobotu 22.5. jsme v dalším kole hostili Velkou Bukovinu.

Tento tým se nachází na posledním místě tabulky, proto jsme si chtěli připsat 3 body. Zápas sice nebyl pohledný, ale cíl jsme nakonec splnili a zaslouženě si připsali 3 body.

Vstup do zápasu se nám podařil. Asi po 15 minutách jsme se dostali do vedení. Lukáš Ranftner našel Honzu Benáčka, který odcentroval a Milda Šindelář nás poslal do vedení - 1:0. Za okamžik to bylo 2:0, když centrovaný přímý kop Šindeláře skončil až v brance. Do poločasu mohl Šindelář stihnout hattrick, ale svou šanci napálil vysoko nad.

Druhý poločas se hrál v průměrném tempu. Hosté se dostali do dvou šancí, ale nás podržel Jirka Vorel. Hosté si pomalu začali uvědomovat, že je čeká příští rok III. třída a začali hrubě faulovat. Oplácení jednoho z jejich hráčů vedlou i k vyloučení. Ale i další likvidační zákroky volaly po červené kartě. To by ale dohráli v 8 lidech... Tak jsme jim alespoň na cestu přidělili ještě jeden gól, když Ranftner našel Láďu Jindru, který hlavou poslal do úniku Romana Kučeru a ten upravil na konečných 3:0.

K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu 29.5. do Dolních Habartic. Výkop je v 17:00 hod.

Šluknov B - Boletice

17. května 2010 v 21:09 | Milda
Šluknov B - Boletice      2:0   (0:0)

Sestava : Zvolský - Hyl - Kasík, Beutler, Kasík, Fryc - Šimek, Ranftner, Šindelář, Latovský - Kučera.

K dalšímu zápasu jsme nastoupili v neděli 16.5. v Lipové proti Šluknovu B.

Čekali jsme převahu domácích, která se víceméně po celý zápas potvrdila. Nicméně první velké šance
jsme si vytvořili my, konkrétně Roman Kučera, ale bohužel se nedokázal prosadit. Potom se ke slovu dostali i domácí, ale Michal Zvolský nám dal naději. Když o kousek minuli i Lukáš Ranftner a Milda Šindelář, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas měl stejný obrázek. Jen s tím rozdílem, že se domácí již trefili. Konkrétně po hodině hry, když zužitkovali dlouhý aut - 1:0. Pak jsme měli asi poslední šanci dát gól. Po rohu stříleli Kučera, který trefil domácího obránce a následně Šindelář nad. Domácí chtěli potvrdit své vedení, nastřelili dokonce břevno a 5 minut před koncem se po naší chybě a krásné střele prosadili podruhé - 2:0. Tak zápas také skončil.

Nutno podotknout, že rozhodně bylo aspoň na bod. Jenomže to by nás muselo jet více. Do svědomí by si měli sáhnout především Michal Kapusta a Radek Klaban...

Boletice - Dolní Poustevna

9. května 2010 v 22:01 | Milda
Boletice - Dolní Poustevna     2:1   (1:0)

Sestava : Vorel - Hyl - Kasík, Havlín, Beutler, Humlíček (Ženíšek) - Klaban, Ranftner, Benáček - Kapusta (Jindra), Šindelář.

V dalším kole jsme přivítali v sobotu 8.5. momentálního lídra soutěže, Dolní Poustevnu.

První poločas byl rozmělněn do několika přestávek, protože hostujícímu brankáři se udělalo nevolno a dokonce ho musela odvézt sanitka. Chvíli po tomto okamžiku byl ve vápně faulován Milda Šindelář a kopali jsme penaltu. Sám faulovaný ji proměnil a vedli jsme 1:0. Do konce poločasu se již nic vážnějšího nestalo.

Ve druhém poločase hosté přidali a několikrát nás dostali pod tlak. My jsme hrozili hlavně z brejků. Po jednom takovém byli ve vápně faulováni Radek Klaban a Šindelář, ale penalta se nekopala. Dlouho se hrálo tedy za našeho těsného vedení. Až v závěru padly další branky. Nejprve jsme se prosadili my. Kopali jsme roh, Tomáš Beutler zpětnou hlavičkou našel Lukáše Ranftnera, který hlavičkoval do odkryté branky - 2:0. Chvíli poté se ale také po rohu radovali hosté a zdramatizovali závěr zápasu - 2:1. Naštěstí se neopakoval závěr z Jiříkova a my jsme si připsali důležité body.

Příští zápas odehrajeme nezvykle v neděli. 16.5. od 17:00 hodin v Lipové, kde domácí zápasy hraje Šluknov B.

Jiříkov - Boletice

2. května 2010 v 23:15 | Milda
Jiříkov - Boletice     2:2   (0:1)

Sestava : Zvolský - Hyl - Kasík, Havlín, Beutler, Humlíček (Kapusta) - Klaban, Ranftner, Benáček - Šimek (Ženíšek), Šindelář.

K dalšímu utkání jsme v sobotu 1.5. zajížděli do Jiříkova.

První poločas začal očekávaným tlakem domácích. Ti si postupně vytvořili i velké šance, ale naštěstí žádnou z nich nedokázali proměnit. My jsme se do první velké šance dostali až chvíli před přestávkou a hned z toho byl gól. Honza Benáček vybojoval míč a následný únik úspěšně zakončil - 0:1. Pak měl ještě velkou šanci Honza Šimek, ale jeho kličku domácí brankář vystihl.

Druhý poločas jsme začali lépe my, když střílenou přihrávku Lukáše Ranftnera usměrnil do brány Radek Klaban - 0:2. O pár minut později mohlo být asi hotovo, ale Klaban jen nastřelil tyč. Domácí potom začli mohutně útočit, ale my jsme dlouho odolávali. Až 5 minut před koncem jsme inkasovali po střele z hranice vápna - 1:2. To domácím dodalo síly. Pak přišel faul na Míru Hyla, ale místo toho rozhodčí pan Betlach nařídil rohový kop, ikdyž mu faul signalizoval jeho asistent. A z tohoto rohu domácí vyrovnali - 2:2. V nervózním nastavení jsme nakonec mohli urvat všechny body, ale Benáček v jasné pozici hlavičkoval jen do tyče.

Před zápasem bychom bod brali, ale takhle jsme spíše 2 ztratili.

Příští utkání odehrajeme v sobotu 8.5. od 17:00 hodin, když přivítáme momentálně vedoucí tým soutěže, Dolní Poustevnu.