Zelená je tráva, fotbal to je hra!!!

Červen 2010

Střelci sezony 2009/2010

30. června 2010 v 13:08 | Milda
Střelci sezony 2009/2010


1.   Miloslav   ŠINDELÁŘ          12

2.   Lukáš      RANFTNER           9

3.   Jan          BENÁČEK             8

4.   Roman     KUČERA              5

5.   Jan          ŠIMEK                 4

6.   Tomáš     BEUTLER             3

7.   Ladislav  JINDRA                2
      Michal     KAPUSTA              2
      Roman    HAVLÍN                2
      Michal     ČERVENKA           2

8.   Radek     KLABAN               1
      Michal     ZVOLSKÝ              1
      Tomáš    HUMLÍČEK            1
      Vladimír  ZUČEK                  1

Pokutové kopy :   8, proměněných 5

Boletice - Krásná Lípa

20. června 2010 v 10:52 | Milda
Boletice - Krásná Lípa          3:1   (2:0)

Sestava : Zvolský - Hyl - Humlíček, Havlín (Ženíšek), Beutler, Fryc - Benáček (Zuček), Ranftner, Klaban - Jindra (Šimek), Šindelář.

V posledním kole jsme v sobotu 19.6. přivítali Krásnou Lípu.

Úvod zápasu nám vyšel a rychle jsme se dostali do vedení. Tomáš Humlíček vystřelil a jeho tečovaná střela skončila v síti hostujícího týmu - 1:0. Pak se hrál celkem pohledný fotbal na obou stranách. Oba týmy si vytvořily několik šancí. Za nás neproměnili Láďa Jindra a Milda Šindelář. Hosté dokonce nastřelili tyč. Nakonec jsme se ale dostali do dvoubrankového vedení když Radek Klaban zakombinoval s Jindrou a Šindelář těžil z této jejich akce - 2:0. Ihned po rozehře hostí byl poločas ukončen.

Ve druhém poločase jsme měli šancí na několik zápasů. Největší měl Šindelář. Ten po přihrávkách Lukáše Ranftnera šel dvakrát sám na bránu. Poprvé ho vychytal brankář a podruhé byl ve vápně sražen a kopala se penalta. I po nezdaru v Těchlovicích na ní šel opět Šindelář. Podobný obrázek. Nedal jí a Honza Šimek dorážel. Tentokrát však vedle. Hosté pak trestali, když se trefili zpoza vápna - 2:1. Potom nás podržel Michal Zvolský, který chytal se zraněnou rukou a nohou. Chytil totiž tutovku hostí. Chvilku před koncem pak chyboval hostující brankář, jehož rozehrávku vystihl Šimek a střídající Vláďa Zuček upravil na konečných 3:1.

S premiérovou účastí ve II. třídě jsme se tak rozloučili vítězně. Nakonec jsme obsadili 8. místo s bilancí 10 vher, 6 remíz a 10 porážek při skóre 53:47.

Těchlovice - Boletice

13. června 2010 v 20:42 | Milda
Těchlovice - Boletice          5:3   (3:0)

Sestava : Vorel - Hyl - Ženíšek (Humlíček), Beutler, Havlín (Fryc), Kapusta - Klaban, Ranftner, Benáček - Šimek, Šindelář.

Další zápas jsme odehráli v sobotu 12.6. na hřišti Těchlovic.

Předzápasové plány se nám změnily hned v 5. minutě, když Míra Hyl fauloval ve vápně domácího útočníka a domácí kanonýr Luboš Trlica se nemýlil - 1:0. Po půl hodině to bylo 2:0, když si Hyl dal vlastní gól. Před přestávkou nás Trlica vyškolil podruhé a stanovil poločasové skóre na 3:0.

Začátek druhé půle patřil opět domácím, když po 10 minutách upravili již na 5:0. Potom měli další šance, ale nás zachránila tyč, Jirka Vorel a několikrát i nepřesnost domácích. My jsme se ke slovu dostali až v závěru zápasu. Nejprve Milda Šindelář poslal do úniku Lukáše Ranftnera, který snížil na 5:1. Potom byl ve vápně faulován Šindelář. Ten ale penaltu neproměnil. Domácí brankář jeho střelu vyrazil, ale jen k Honzovi Šimkovi, který dal na 5:2. Poslední slovo měl opět Šimek, jehož centr skončil v síti - 5:3.

Poslední zápas naší premiérové sezóny ve II. třídě odehrajeme v sobotu 19.6. na vlastním trávníku, když od 17:00 hodin přivítáme Krásnou Lípu.

Boletice - Horní Podluží

6. června 2010 v 11:44 | Milda
Boletice - Horní Podluží        1:1   (0:0)

Sestava : Vorel - Hyl - Ženíšek, Beutler, Havlín (Humlíček), Fryc (Kapusta) - Klaban (Jindra), Ranftner, Benáček - Šimek, Šindelář.

V dalším zápase jsme přivítali tým Horního Podluží.

Bohužel ani nevím, jak tento zápas hodnotit. Soupeř přijel jenom s 10 hráči, ale my jsme si s ním nedokázali poradit...

První poločas se odehrával mezi vápny, my jsme si nedokázali pořádně přihrát a trápili jsme se. Milda Šindelář sice dostal míč za brankovou čáru, ale hostující brankář ho dokázal vyndat tak, aby ani jeden rozhodčí gól neviděl. Hosté byli i v 10 nebezpeční, a to hlavně díky naší hře...

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Sice jsme se dostali do vedení, Když Michal Kapusta zabojoval a dostal míč do brány, ale hosté za několik minut vyrovnali. Pak jsme sice měli jakýsi náznak tlaku, ale jen k vápnu. To hosté byli se svými brejky nebezpečnější. Naštěstí se jim ale žádný nepodařilo zužitkovat. Zápas tak skončil remízou a nutno podotknout, že hosté si ten bod za svůj výkon zasloužili.

Poslední 3 zápasy nehrajeme vůbec dobře. Každý by se měl zamyslet sám nad sebou, proč tomu tak je. Zachráněni sice jsme, ale proč si teď nezahrát fotbal? Kdy jindy...

K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 12.6. k derby do Těchlovic. Výkop je v 17:00 hod.