31. srpna 2010 v 14:01 | Milda
Boletice - Verneřice     4:3   (1:2)

Sestava : Vorel - Havlín - Kasík, Novotný, Fryc, Humlíček - Švec, Ranftner, Benáček - Čámra (Hruška), Šindelář (Ženíšek).

V dalším kole jsme přivítali nováčka z Verneřic.

Úvod zápasu nám nevyšel, když střela hostujícího hráče skončila k překvapení všech přítomných v naší síti - 0:1. Potom začal festival našich neproměněných šancí. Ať už to bylo naší nemohoucností, nebo dobrými zákroky brankáře hostí. Nakonec se nám ale podařilo vyrovnat. Honza Benáček dal totiž podobný gól jako v prvním utkání, když jeho přímý kop skončil až v bráně - 1:1. Potom jsme pokračovali v neproměňování šancí. A tak se těsně před poločasem dostali do vedení opět hosté, když uklidili do brány špatný odkop Jirky Vorla - 1:2.

Ve druhém poločase jsme chtěli rychle vyrovnat a zápas otočit. Dostali jsme hosty pod tlak a podařilo se nám vyrovnat, když vysunutí od Lukáše Ranftnera využil Martin Švec, který první brankou v "áčku" vyrovnal - 2:2. Jenomže chvilku nato Vorel potvrdil, že tento zápas se mu nepovedl. Přímý kop hostí totiž vyrazil jen na břevno a dobíhající hráč poslal hosty opět do vedení - 2:3. V tuto chvíli to s námi vypadalo zle. Jenže 10 minut před koncem přišla naše minuta. Nejprve jsme vyrovnali, když Milda Šindelář nahrával a Švec podruhé v zápase skóroval - 3:3. Ihned po rozehře hosté inkasovali rozhodující branku, když Šindelář vyslal do úniku Radka Novotného, který svou první brankou v Boleticích rozhodl a stanovil skóre na konečných 4:3.

Boletice - Union Děčín

28. srpna 2010 v 10:32 | Milda
Boletice - Union Děčín     2:3   (1:1)

Ve čtvrtek 26.8. jsme sehráli přátelské utkání s letošním účastníkem I.B třídy. Ve značně kombinované sestavě jsme nad favoritem dlouho vedli, ale v posledních třech minutách jsme 2x inkasovali a prohráli. Branky našeho týmu vstřelili Honza Šimek a Martin Švec.

Boletice - Markvartice

22. srpna 2010 v 9:16 | Milda
Boletice - Markvartice     4:1   (2:1)

Vážení přátelé, tak nám odstartovala nová sezóna II. třídy. Dovolte mi, abych Vám trochu nastínil novinky v našen týmu. Do sousedních Těchlovic odešel na roční hostování Míra Hyl, za kterého přišli Polda Fryc a Jarda Čámra. Z Unionu potom přišel Radek Novotný. Vinou špatného počasí se nám bohužel nepodařilo odehrát žádné přípravné utkání, proto jsme čekali, jak naše první soutěžní utkání dopadne.Teď již k samotnému zápasu.

Sestava :

Vorel - Novotný - Kasík, Havlín, Čámra (Fryc), Humlíček - Klaban, Ranftner, Benáček - Šimek (Švec). Šindelář.

První poločas začali mírnou převahu hosté, ale nevypracovali si žádnou větší šanci. Naopak my jsme se hned z první vážnější situace radovali, když centr Honzy Benáčka hezky hlavou trefil Lukáš Ranftner - 1:0. Zanedlouho jsme vedli 2:0, když Benáčkův přímý kop propadl hostujícímu brankáři až do sítě. Hosté si potom vypracovali šanci, ale Jirka Vorel ji chytil. Chvilku před poločasem ale již kapituloval a hosté se dostali nadostřel - 2:1.

Druhý poločas jsme začali dobře, když Ranftnerův centr zužitkoval Radek Klaban a vrátil nám dvoubrankové vedení - 3:1. Hosté se potom snažili, ale kromě pár rohů a střel z větší vzdálenosti nic neměli. Naopak my jsme mohli zvýšit, ale Miloslav Šindelář své šance neproměnil. Nakonec jsme se ale dočkali, když byl ve vápně faulován Klaban, který následnou penaltu proměnil a upravil tak na konečných 4:1.

Příští zápas hrajeme opět doma. V sobotu 28.8. od 17:00 hodin přivítáme nováčka z Verneřic.