26. září 2010 v 22:57 | Milda
Boletice - Krásná Lípa          3:1   (3:0)

Sestava : Vorel - Novotný - Fryc, Ženíšek, Havlín, Humlíček - Klaban, Ranftner, Benáček (Hruška) - Šindelář, Čámra (Švec).

V dalším zápase nás v sobotu 25.9. čekal silný tým Krásné Lípy.

Prvních 10 minut nás hosté zatlačili, místy měli velký tlak, ale naštěstí se jim nepodařilo vstřelit branku. Po tomto velkém tlaku si dále hosté udržovali územní převahu, kopali řadu rohů, ale naše obrana s Jirkou Vorlem za zády odolávala. Když teda nemohli dát góla oni, udeřili jsme my a to hned z první vážnější šance. Milda Šindelář nahrál Jardovi Čámrovi, který vystřelil přesně k tyči a svou první brankou v sezoně a boletickém dresu otevřel skóre - 1:0. Hosté byli chvíli otřeseni, ale potom se opět dostávali do tempa. Jenže před poločasem dvakrát chybovali. Nejprve při odkopu zabojoval Honza Benáček, odražený míč získal Šindelář, který nahrál Čámrovi a ten natřikrát :) dostal míč do sítě - 2:0. Před přestávkou pak hosté kopali od brány, míč však ihned vrátil před jejich branku Tomáš Humlíček, a to přesně na Šindeláře, který zvýšil na poločasových 3:0.

Druhý poločas začal velkým tlakem hostí, který vyústil ve dvě velké šance, ale skóre se zatím neměnilo. To se změnilo až o chvíli později, když Vorel nestačil na střelu z vápna - 3:1. To hostům vlilo novou energii. Začali více útočit a místy nás přišpendlili před branku. Dokonce dostali možnost kopat penaltu. Jenže v tuto asi rozhodující chvíli nás Vorel podržel a pokutový kop chytil. Hosté měli dále převahu, my jsme občas zahrozili brejkem. Definitivně rozhodnout mohl Šindelář, ale nejprve netrefil branku a v samotném závěru, po akci s Martinem Švecem, orazítkoval jen tyč. I tak jsme ale zísakli 3 body.

Příští týden zajíždíme na půdu rezervy Šluknova. Tento zápas sehrajeme výjimečně v neděli. Bude to 3.10. s výkopem v 16:00 hodin.

Malšovice - Boletice

19. září 2010 v 23:02 | Milda
Malšovice - Boletice          3:4   (1:2)

Sestava : Vorel - Novotný - Kasík, Havlín, Ženíšek, Humlíček - Klaban, Ranftner, Benáček - Šindelář (Švec), Čámra (Horáček).

V dalším kole jsme zajížděli na horkou půdu v Malšovicích.

Zápas začal předpokládanou převahou domácích, ale první tutovku jsme si vytvořili my. Milda Šindelář vyslal do úniku Lukáše Ranftnera, ale toho vychytal domácí brankář. Dále pokračovala územní převaha domácích, ale my jsme hrozili z nebezpečných brejků. Po jednom takovém jsme vybojovali rohový kop. Ten kopl Honza Benáček a Radek Klaban nás poslal do vedení 0:1. Za chvíli jsme byli ještě spokojenější, když zákrok na Benáčka byl posouzen jako faul. A protože to bylo ve vápně, kopali jsme penaltu, kterou Klaban proměnil - 0:2. Domácí pak začali znova bušit do našich obranných řad, ale dlouho naráželi. Až chvíli před přestávkou se domácí dočkali, když nejprve nastřelili tyč, ale odražený míč trefil jednoho z domácích, od kterého se odrazil do branky - 1:2.Tímto skóre poločas skončil.

Začátek druhého poločasu jsme zaspali. Jirka Vorel nejprve zlikvidoval 2 tutovky domácích, ale třetí již znamenala vyrovnání - 2:2. Domácí pokračovali v ofenzívě, ale my jsme odolávali, ikdyž někdy se štěstím (ale to k fotbalu patří). Když tedy domácí nedokázali obrátit vývoj utkání, tak jsme opět udeřili my. Ranftner nahrál Šindelářovi, který prostřelil domácího brankáře a svou první brankou v sezóně nás opět poslal do vedení - 2:3. A za chvíli naše vedení bylo opět dvoubrankové. Nejprve Ranftner našel Benáčka, jehož střelu brankář vyrazil na roh. Ten kopl Šindelář a k překvapení všech přítomných skončil až v síti! - 2:4. Zdálo se být rozhodnuto, ale 5 minut před koncem domácí ještě vykřesali naději na body, když snížili - 3:4. Poslední možnost pak měli v nastavení, ale střela z přímého kopu naštěstí minula šibenici naší branky, a tak jsme si připsali 3 body!

V dalším utkání přivítáme v sobotu 25.9. od 16:30 hod. dosud stoprocentní Krásnou Lípu.

Boletice - Velký Šenov

13. září 2010 v 15:36 | Milda
Boletice - Velký Šenov          2:3   (1:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Kasík, Ženíšek, Humlíček (Čámra) - Klaban, Šindelář (Švec), Novotný, Benáček - Ranftner, Šimek (Jindra).

V dalším mistrovském utkání jsme v sobotu 11.9. hostili tým Velkého Šenova.

První poločas jsme začali stejně jako s Verneřicemi. První útok hostí a prohrávali jsme 0:1. Hosté byli dále nebezpeční. Dokonce dosatali velkou příležitost na zvýšení náskoku, když po zákroku Jirky Vorla kopali penaltu. Tu jim ale sám faulující chytil. Pak měl velkou šanci Milda Šindelář, ale netrefil branku. Potom ale kopal přímý kop a ve vápně byl faulován Lukáš Ranftner, tak jsme i my dostali možnost kopat penaltu. Radek Klaban ji proměnil a vyrovnal - 1:1. Pak si oba týmy vypracovaly šance, ale do poločasu se již skóre neměnilo.

Druhý poločas jsme začali lépe my. Centr Honzy Benáčka totiž propadl až ke Klabanovi, který hlavou sice trefil hostujícího obránce, ale od něho se míč odrazil do brány - 2:1. Pak jsme byli lepším týmem. Ale jen do okamžiku, kdy na nás byla odpískána druhá penalta. Každý, kdo tam byl, si o této penaltě udělá svůj obrázek... Hostující brankář ji proměnil - 2:2. Následujících asi 10 minut jsme byli samozřejmě opaření. A hosté toho využili ke vstřelení rozhodující branky - 2:3. My jsme v závěru měli také 3 velké šance (Kasík, Ranftner, Havlín), ale bohužel jsme žádnou neproměnili.

V příštím utkání nás čeká silný tým. V sobotu 18.9. od 16:30 hrajeme v Malšovicích.

Malé Březno - Boletice

11. září 2010 v 10:29 | Milda
Malé Březno - Boletice          0:3   (0:1)

V tomto přátelském utkání, konaném ve čtvrtek 9.9. jsme byli jasně lepší a zaslouženě jsme zvítězili. Branky vstřelili : Klaban 2, Novotný.

Jiříkov - Boletice

5. září 2010 v 22:24 | Milda
Jiříkov - Boletice          2:0   (0:0)

Sestava : Formánek - Havlín - Kasík, Ženíšek, Fryc, Humlíček - Klaban, Ranftner, Benáček - Šindelář, Šimek.

V dalším kole jsme poprvé zajížděli "ven", konkrétně do Jiříkova.

První poločas se odehrával převážně mezi velkými vápny. Mírnou převahu si dle předpokladů udržovali domácí. Ale první velkou šanci jsme si vypracovali my. Honza Šimek krásně odcentroval na zcela volného Mildu Šindeláře, který ovšem svou rybičku nasměroval jen doprostřed branky a nechal tak vyniknout domácího brankáře. Domácí si potom vypracovali také nějaké dobré příležitosti, ale Honza Formánek v bráně držel čisté konto. My jsme se také neprosadili, proto po poločase bylo skóre bez branek.

Ve druhém poločase jsme chtěli především udržet čisté konto, což se ale nepovedlo. Domácí se totiž hezky trefili z přímého kopu a bylo to 1:0. Pak jsme měli několik slibných šancí, ale žádnou jsme nedotáhli do zdárného konce. A tak rozhodli domácí, když se trefili ze skrumáže po rohovém kopu - 2:0. Do konce zápasu se již nic důležitého nestalo, a tak jsme poprvé v sezóně prohráli.

Ve čtvrtek 9.9. od 17:30 hod. sehrajeme přátelské utkání v Malém Březně a vsobotu 11.9. od 17:00 hod. přivítáme Velký Šenov.