Leden 2011

2. ročník memoriálu Miloše Hona-2.zápas

30. ledna 2011 v 14:20 | Milda
Boletice - Košťany     2:4   (2:3)

Ve druhém zápase nás čekal zcela neznámý celek, Sokol Košťany. Soupeř se rychle dostal do vedení, ale nám se podařilo odpovědět. Tato situace se opakovala ještě jednou, ale nakonec soupeř do poločasu opět o jeden gól unikl. Ve druhém poločase se pak trefil podruhé z přímého kopu a rozhodl o své výhře.

Poslední zápas ve skupině odehrajeme v neděli 6.2.11 od 10:00 hod. proti týmu FK Ravel Junior Ústí n.L.

2. ročník memoriálu Miloše Hona

29. ledna 2011 v 13:49 | Milda
Náš tým se podruhé účastní zimního turnaje na Střekově. Na loňském, premiérovém ročníku, skončil náš tým na posledním místě. Proto se pokusíme letos naše umístění vylepšit.

Do skupiny jsme dostali tyto týmy : FK Žitenice, TJ Sokol Košťany a domácí FK Ravel Junior Ústí n.L.

Boletice - Žitenice     4:2 (2:0)

V prvním utkání jsme se střetli v neděli 23.1.11 s Žitenicemi. V prvním poločase jsme přestáli šance soupeře, dokonce Vorlis chytil penaltu a sami jsme 2x udeřili. Poločas tedy vyzněl lépe pro nás. Do druhého poločasu jsme prostřídali a na naší hře to bylo znát. Soupeř toho dokázal využít a vyrovnat. Nám se však podařilo vstřelit další 2 branky a připsali jsme si první vítězství na střekovské umělce.

V dalším zápase se v neděli 30.1.11 střetneme s týmem Košťan.

Turnaj ve Verneřicích

14. ledna 2011 v 18:05 | Milda
Dne 8.1.2011 se v hale ve Verneřicích uskutečnil turnaj v malé kopané. Tohoto turnaje se zúčatnilo těchto 7 týmů: Verneřice A, Verneřice B, Těchlovice, Lovečkovice, Valkeřice, Dolní Habartice a Boletice.

Boletice reprezentovali : Jiří Vorel, Jiří Myka, Tomáš Beutler, Roman Kučera, Michal Ženíšek, Radek Klaban, Lukáš Ranftner, Vladimír Zuček a Jíří Šrajbr.

Náš tým odehrál zápasy s těmito výsledky : Bol. - Lovečkovice 5:3, Bol. - Těchlovice 3:3, Bol. - Verneřice B 1:2, Bol. - Verneřice A 5:3, Bol. - Valkeřice 5:0 a Bol. - Habartice 5:2.

V konečném součtu jsme získali 13 bodů a to nám stačilo na 1. místo. Navíc se nejlepším střelcem stal náš Roman Kučera s 11 góly.