Markvartice - Boletice

28. března 2011 v 21:28 | Milda
Markvartice - Boletice 1:1 (1:0)

Sestava : Zvolský - Zuček - Humlíček, Havlín, Beutler - Rohlíček, Ranftner, Klaban, Benáček (Šorm) - Čámra (Šindelář), Kučera (Šimek).

V prvním kole jarní sezóny jsme hráli v Markvarticích, kde jsme chtěli zvítězit.

Hnedka po rozehrávce jsme udělali obrovskou chybu a domácí útočník šel sám na Michala Zvolského, ale naštěstí netrefil branku. Potom se hra odehrávala hlavně uprostřed hřiště. Naší největší šanci v prvním poločase si vytvořil Roman Kučera, ale stejně jako domácí útočník netrefil branku. Chvíli před poločasem pak přišel jediný gólový okamžik prvního poločasu, když se domácí hráč dokázal prosadit střelou z malého vápna a určit tak poločasové skóre na 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji a byli jsme patnáctminut lepší. Dokázali jsme také vyrovnat, když se zpoza vápna trefil Pepa Rohlíček a první soutěžní brankou po svém návratu vyrovnal. Jenomže chvíli potom se po druhé žluté kartě nechal vyločit a my jsme dohrávali o 10. Tím naše šance na vítězství pohasly. Domácí vycítili šanci na 3 body a hnali se do útoku. Vytvořili si 2 tutové příležitosti, ale naštěstí v obou případech hlavičkovali nad branku. Nakonec jsme tedy byli rádi za bod.

V dalším kole zajíždíme opět na hřiště soupeře, tentokrát do Verneřic. Zápas je na programu v sobotu 2.4.2011 od 16:30 hod.

Poslední příprava

25. března 2011 v 23:57 | Milda
V posledním přípravném utkání jsme se na střekovské umělé trávě utkali s Dobkovicemi.

Boletice - Dobkovice 5:2 (2:0)

V tomto utkání jsme byli o trochu lepší a asi zaslouženě jsme zvítězili. Bylo to poslední přípravné utkání. V sobotu 26.3.2011 se od 15:00 hod. střetneme v Markvarticích s domácím týmem.

Boletice - Libochovany

25. března 2011 v 23:54 | Milda
Boletice - Libochovany 1:2 (0:1)

V zápase o umístění na střekovském turnaji jsme v prvním poločase zahodili asi 7 tutových šancí a soupeř jednu svou využil. Ve druhém poločase jsme vyrovnali. Potom to vypadalo, že dojde na penalty, ale soupeř 2 minuty před koncem rozhodnul. Tímto výsledkem jsme se odsoudili k šestému místu na turnaji.