Boletice - Mikulášovice

23. května 2011 v 11:24 | Milda
Boletice - Mikulášovice 4:2 (0:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín, Humlíček - Šindelář, Ranftner, Klaban, Benáček - Rohlíček (Šorm), Jindra (Nedorost).

Začátek zápasu patřil hostům, kteří lépe běhali i kombinovali. Také se zaslouženě dostali do vedení, když dokázali proměnit jeden z brejků - 0:1. Pak měli ještě několik šancí, ale Jirka Vorel nás držel. Zlom přišel ve 30. minutě, když unikal Lukáš Ranftner, poslední obránce hostí ho fauloval a byl vyloučen. Od tohoto okamžiku se hosté pochopitelně stáhli a my jsme měli větší prostor ke hře. Měli jsme také jednu šanci, ale závar před brankou hostí jsme nevyužili. Proto šli do kabin s nejtěsnějším náskokem hosté.

Druhý poločas pro nás ale začal špatně. Po dvou chybách a naštěstí jen jedné potrestané jsme prohrávali už 0:2. V tuto chvíli to s náma vypadalo zle. Naštěstí jsme ale zanedlouho dokázali vstřelit kontaktní branku, když Tomáš Beutler vrátil hlavičkou míč pře branku, kde Lukáš Ranftner měl jednoduchou pozici - 1:2. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Lukáš Ranftner pronikl do šestnáctky, zpětnou nahrávkou našel Romana Havlína a ten svým prvním gólem v sezóně vyrovnal - 2:2. Dále jsme útočili, vytvářeli jsme si šance, ale třetí gól jsme dali až z nenápadné situace. Tomáš Beutler hodil z autu míč přesně na hlavu Ládi Jindry, který ho prodloužil tak přesně, že zaskočil gólmana hostů a poslal nás do vedení - 3:2. hosté se snažili o vyrovnání, ale těsně před koncem jsme dali výsledku definitivní podobu, když Lukáš Ranftner poslal do úniku Honzu Benáčka, který upravil na konečných 4:2.

V dalším kole jedeme na půdu vedoucího Horního Podluží. Zápas je na programu v sobotu 28.5.2011 od 17:00 hod.

D. Poustevna - Boletice

18. května 2011 v 22:06 | Milda
D. Poustevna - Boletice 2:1 (1:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín (Šorm), Kasík - Klaban, Ranftner, Rohlíček, Benáček - Čámra, Šindelář.

V dalším kole jsme hráli v Dolní Poustevně, kde skončila naše jarní neporazitelnost.

Zápas začal naší převahou, kterou jsme také dokázali korunovat vedoucí brankou. Bóřa Kasík nacentroval přesně na Jardu Čámru a ten sám před brankářem nezaváhal a poslal nás do vedení - 0:1. Bohužel jsme ale naše vedení dlouho neudrželi a domácí rychle srovnali - 1:1. My jsme mohli jít zanedlouho opět do vedení, ale Honza Benáček svou šanci neproměnil. Do přestávky se již nic závažnějšího nestalo.

Jak jsme začali poločas první, tak domácí nastoupili ve druhém. Také se jim bohužel podařilo skórovat, když nás donutili k chybě, kterou potrestali - 2:1. Potom měli ještě nějaké šance, které ale neproměnili. Tak jsme zhruba od 70. minuty měli trochu více ze hry my. Dokonce jsme dali gól, který ale nebyl pro ofsajd uznán. Jestli opravdu neměl platit, to ví jen asistent rozhodčího... V další šanci se ocitl Jarda Čámra, ale gól nedal. Stejně jako Milda Šindelář, který měl poslední šanci na vyrovnání.

V dalším zápase se představíme na domácím hřišti, když přivítáme nebezpečné Mikulášovice. Zápas je na programu v sobotu 21.5.2011 od 17:00 hod.

Boletice - Šluknov B

8. května 2011 v 13:22 | Milda
Boletice - Šluknov B 5:3 (2:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín, Humlíček - Šindelář, Ranftner, Klaban, Benáček - Kučera, Čámra (Rohlíček).

V dalším kole jsme přivítali Šluknov B, který nastoupil jen s 10 hráči.

Úvod zápasu patřil nám. Dokázali jsme to také potvrdit vedoucí brankou, když se po rohu Honzy Benáčka prosadil Jarda Čámra a hlavou nás poslal do vedení - 1:0. Zanedlouho byl hostujícím brankářem ve vápně faulován Roman Kučera a z následné penalty zvyšoval na 2:0 Radek Klaban. Potom jsme lehce vyklidili pole a hosté měli několik nebezpečných situací. My jsme si vytvořili také velké šance, ale neproměnili jsme je (největší měli Jarda Čámra a Milda Šindelář). Tak nás hosté potrestali a před přestávkou snížili na 2:1.

Na začátku druhého poločasu nejprve ve slibné šanci promáchl Roman Kučera. Potom se opět ke slovu dostali hosté, kteří nejprve několikrát zahrozili, ale nakonec se jim podařilo vyrovnat - 2:2. Potom měli další velkou šanci, ale nás podržel Jirka Vorel a udržel nerozhodný stav. Ten se zlomil až 10 minut před koncem, kdy Tomáš Beutler nádherně uvolnil Romana Kučeru a ten nás poslal do vedení - 3:2. Hosté se snažili o vyrovnání, ale otevřeli tak svou obranu. Do ní se dostal Roman Kučera, uvolnil střídajícího Pepu Rohlíčka, který zvýšil naše vedení na 4:2. Jenomže hned po rozehrávce jsme předvedli obrovskou chybu a nechali jsme hosty snížit - 4:3. Pak jsme zažívali horké chvilky, které až v poslední minutě utnul svým druhým gólem Pepa Rohlíček - 5:3. Ihned po rozehře byl zápas ukončen.

V dalším zápase zajíždíme do Dolní Poustevny. Zápas je na programu v sobotu 14.5.2011 od 17:00 hod.

Kr. Lípa - Boletice

1. května 2011 v 22:35 | Milda
Kr. Lípa - Boletice 1:1 (0:0)

Sestava : Vorel - Zuček (Ženíšek) - Beutler, Havlín, Humlíček - Šindelář, Ranftner, Klaban, Benáček - Kučera (Rohlíček), Čámra.

V dalším kole jsme zajížděli na půdu Krásné Lípy.

Úvod zápasu byl opatrný, ale postupem času začali domácí získávat územní a bohužel i herní převahu. Dostali se také do zhruba šesti velkých šancí, ale Jirka Vorel nás skvělými zákroky držel. Do naší první šance se dostal Milda Šindelář, ale nedokázal hlavičkou usměrnit centr od Honzy Benáčka. V další šanci si pak dával přednost s Romanem Kučarou a ani jeden netrefili míč. Poločas tak skončil 0:0.

Hned v úvodu druhého poločasu měl velkou šanci Tomáš Beutler, který bohužel po rohu hlavičkou netrefil odkrytou branku. V této pasáži zápasu jsme byli lepším týmem, ale paradoxně jsme inkasovali. Po přímém kopu se jeden z domácích hráčů dokázal prosadit a z malého vápna usměrnil míč do brány - 1:0. Chvíli jsme byli v útlumu, ale pak jsme si opět vytvořili nějaké dobré situace, bohužel bez gólového efektu. Více jsme riskovali, čehož domácí využívali k brejkům. Ale buď narazili na výborného Jirku Vorla, nebo neměli přesnou mušku. Když už to vypadalo na vítězství domácích, dokázali jsme v poslední minutě vyrovnat. Po centru Honzy Benáčka se z blízka hlavou trefil Lukáš Ranftner a zařídil nám remízu 1:1.

V dalším kole hostíme tým Šluknova B. Zápas je na programu v sobotu 7.5.2011 od 17:00 hod.