20. června 2011 v 11:47 | Milda
Boletice - Heřmanov 5:2 (3:0)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler (Šorm), Havlín, Humlíček - Šindelář, Ranftner, Klaban (Rohlíček), Benáček - Kučera, Čámra.

V posledním utkání sezóny 2010/2011 jsme se představili proti Heřmanovu.

Úvod zápasu patřil hostům, kteří měli územní převahu. Do vedení jsme se ale dostali my, když se hezky uvolnil Roman Kučera a poslal nás do vedení 1:0. Hrál se rychlý a pohledný fotbal z obou stran, na šancích na obou stranách. My jsme je ale proměňovali. Na 2:0 zvyšoval po rohu Honzy Benáčka Lukáš Ranftner. Potom nastřelili hosté tyč a další šance pochytal Jirka Vorel. Do přestávky jsme ještě stihli přidat třetí branku, kterou vstřelil Tomáš Beutler. Poločas tak pro nás skončil hodně dobře.

Ve druhém poločase se hrálo ve stejném tempu a s šancemi na obou stranách. Nám se podařilo skóre navýšit, když Standa Šorm poslal do úniku Romana Kučeru a ten svou druhou brankou dával na 4:0. Poté hosté nastřelili další tyč. My jsme naopak opět rozvlnili síť. Lukáš Ranftner uvolnil Honzu Benáčka a ten upravil na 5:0. potom se ke slovu dostali hosté, když v našem vápně fauloval Milda Šindelář a nařízenou penaltu hosté proměnili - 5:1. Zanedlouho se jim dokonce podařilo snížit na 5:2. Jenže pak se jeden z hostí nechal zbytečně vyloučit. Zápas se potom již dohrával.

Sezónu jsme tak skončili s bilancí 12 výher, 4 remízy a 10 porážek na 8. místě.

Před pauzou nás ještě čeká turnaj v Hrobě, který se odehraje v sobotu 25.6.2011.

Boletice - Těchlovice

15. června 2011 v 20:47 | Milda
Boletice - Těchlovice 0:0

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín, Humlíček - Šindelář, Ranftner, Klaban, Benáček - Jindra (Kučera), Čámra (Šorm).

Dohrávané derby začlo opatrně. Oba týmy dobře kombinovaly, ale obrany byly většinou pozorné. Hosté si vytvořili dva nebezpečné závary, ale brankou neskončily. V naší největší šanci se objevil Jarda Čámra, ale ve skluzu mířil jen nad bránu. Potom oba týmy předvedly zajímavé akce, ale žádná brankou neskončila.

Ve druhém poločase měli hosté dobrých prvních pět minut, ale potom jsme byli lepším týmem. Měli jsme i dost šancí. Nejprve hlavičkoval Jarda Čámra, ale míč letící do sítě na poslední chvíli jeden z hostí odvrátil. Potom se zaskvěl hostující brankář, když zneškodnil střelu Radka Klabana a velkou šanci Lukáše Ranftnera. Hosté hrozili jen střelami ze střední vzdálenosti, ale Jirka Vorel byl pozorný. V další šanci nertefil Milda Šindelář branku. Poslední zajímavá událost se zrodila již v nastavení. Přímý kop Honzy Benáčka vypadl do té doby pozornému brankáři hostí z rukou, ale odrazil se jen do břevna a zpátky k němu. Zápas i proto skončil bezbrankovou remízou.

V posledním utkání se v sobotu 18.6.2011 od 17:00 hod. střetneme na našem hřišti s Heřmanovem.

Staré Křečany - Boletice

13. června 2011 v 16:25 | Milda
Staré Křečany - Boletice 2:4 (1:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín, Humlíček (Šorm) - Šindelář, Ranftner, Klaban, Benáček - Jindra, Čámra (Nedorost).

V našem posledním venkovním utkání jsme chtěli zvítězit.

Úvod zápasu patřil nám. Také jsme se dostali do vedení, když centr Honzy Benáčka poslal do sítě Láďa Jindra - 0:1. Chvíli poté mohl přidat druhý gól, ale neuspěl. To domácí se trefili z přímého kopu a vyrovnali - 1:1. Do přestávky jsme měli ještě několik dobrých příležitostí oproti jedné domácích, ale skóre se již neměnilo.

Druhý poločas pro nás začal dobře. Tomáš Humlíček napřáhl a jeho střela skončila až za zády domácího gólmana - 1:2.Tím jsme se uklidnili a přidali jsme další branky. Nejprve byl faulován Lukáš Ranftner a z nařízeného přímého kopu zvýšil Milda Šindelář - 1:3. Pak poslal Tomáš Humlíček do úniku Láďu Jindru, který přehodil brankáře a svým druhým gólem dal na 1:4. Měli jsme další šance, ale branku jsme již nevstřelili. Po odstoupení Mildy Šindeláře pro zranění dostali domácí více prostoru, který využili. Nejprve nastřelili tyč, aby pak v závěru upravili na konečných 2:4.

V dalším, dohrávaném zápase, přivítáme ve středu 15.6.2011 od 17:00 hod. Těchlovice.

H. Podluží - Boletice

1. června 2011 v 10:49 | Milda
H. Podluží - Boletice 3:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín (Nedorost), Humlíček - Šorm, Klaban, Ranftner, Benáček - Šindelář, Jindra (Rohlíček).

O zápase v Horním Podluží se nebudu moc rozepisovat. Vedoucí tým si vítězství "pohlídal". Bez vstřeleného gólu a s panem Betlachem proti nám jsme prostě vyhrát nemohli.

V sobotu 4.6.2011 od 17:00 hod. nás čeká nejočekávánější zápas jara, derby proti Těchlovicím.