Boletice - Kr. Lípa

18. září 2011 v 20:17 | Milda
Boletice - Kr. Lípa 2:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Havlín (Zuček), Beutler - Šindelář (Švec), Ranftner, Klaban, Benáček - Jindra, Čámra (Rohlíček).

Zápas pro nás začal dobře. Zkrácený roh toiž zakrouti přímo do brány Milda Šindelář a míč skončil až v síti - 1:0. V průběhu poločasu jsme si potom vytvořili několik šancí. Ty největší měli Láďa Jindra a Tomáš Beutler, ale ani jeden z nich se neprosadil. Hosté nehráli špatný fotbal, ale do nebezpečných zakončení se nedostali, ikdyž pár dobrých akcí měli.

Druhý poločas začal velkou šancí Lukáše Ranftnera, ale ten jen nechal vyniknout hostujícího gólmana. Hrál se vyrovnaný fotbal, ale my jsme si dokázali vytvářet šance. V další trefil Láďa Jindra hlavou tyč, Radek Klaban neproměnil dokonce penaltu po faulu na Tomáše Beutlera a Pepu Rohlíčka vychytal velmi dobře chytající gólman hostí. První velkou šanci jsme hostům nabídli sami, když po malé domů Tomáše Beutlera byl naštěstí Jirka Vorel na svém místě. Chvíli před koncem potom přišlo rozuzlení. Ve velké šanci se nejprve ocitli hosté, ale jejich hráč naštěstí jenom nastřelil záda svého spoluhráče (míč směřoval do zcela odkryté části naší branky). Potom přišel faul na Radka Klabana a druhou penaltu v zápase jsme již proměnili, když se trefil Pepa Rohlíček - 2:0.

Vyhráli jsme tak své první domácí utkání. V příštím kole se představíme na půdě nováčka soutěže v Jiřetíně. Zápas se hraje v sobotu 24.9.2011 od 16:30 hod.

Dolní Poustevna - Boletice

18. září 2011 v 19:12 | Milda

Dolní Poustevna se odhlásila ze soutěže. Její výsledky byly anulovány a stala se prvním sestupujícím.

Boletice - Malšovice

9. září 2011 v 11:53 | Milda
Boletice - Malšovice 2:4 (2:2)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín, Humlíček - Šindelář, Klaban, Ranftner, Benáček - Čámra, Jindra (Šorm).

V dalším kole jsme přivítali silné Malšovice.

Úvod patřil hostům a jen díky jejich neproměňování šancí a výbornému Jirkovi Vorlovi se nerozhodný stav neměnil. Tak jsme se do vedení možná trochu paradoxně dostali my, když nahrávku Tomáše Beutlera v gól proměnil Láďa Jindra - 1:0. Bohužel jsme dlouho nevedli, protože se hostům podařilo skórovat po rohovém kopu - 1:1. Ještě jednou jsme se dostali do vedení, a to těsně před poločasem, když i nám se povedlo skórovat po rohovém kopu, konkrétně se trefil Lukáš Ranftner - 2:1. Jenomže ihned po rozehrávce jsme inkasovali na 2:2, což byl hodně důležitý okamžik. Po naší rozehře skončil poločas.

Druhý poločas přinesl vyrovnanější hru. Dlouho byl stav vyrovnaný. Ale potom přišel smolný okamžik, když přímý kop hostů usměrnil na svou bránu Michal Ženíšek, Jirka Vorel nedokázal míč ztlumit a dorážející hráč hostí měl již lehkou úlohu - 2:3. Potom jsme měli několik šancí na vyrovnání. Nejprve Honza Benáček trefil z přímého kupo spojnici tyčí, z následného závaru prozměnu trefil tyč Lukáš Ranftner. Další šanci neproměnil překvapený Jarda Čámra a Standa Šorm na míč nedosáhl... Tak přišlo rozhodnutí na straně druhé, když v našem vápně zahrál ve skluzu rukou Roman Havlín a hosté z penalty upravili na 2:4. V poslední šanci se ocitnul Jarda Čámra, ale jeho hlavičku perfektně chytil hostující brankář.

I ve svém druhém domácím zápase jsme prohráli a budeme muset přivézt body z Dolní Pousteny, kde hrajeme v sobotu 10.9.2011 od 17:00 hod.

Jiříkov - Boletice

2. září 2011 v 10:39 | Milda
Jiříkov - Boletice 2:3 (0:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Kasík, Havlín, Švec - Šindelář, Ranftner, Chlum, Benáček - Jindra (Nedorost), Čamra.

V dalším kole jsme zajížděli na půdu loni druhého Jiříkova, nicméně po prohře z úvodního kola jsme chtěli bodovat.

Zápas jsme začli dobře a měli jsme několik šancí, ale žádnou jsme nedali. Za vytrvalého deště se hrál dobrý fotbal. Domácí hru vyrovnali a dostávali se také do šancí. Do vedení jsme šli ale my, když Jarda Chlum pronikl do vápna, zpětnou nahrávkou našel Láďu Jindru a ten nás poslal do vedení 0:1. Nás potom zachránila tyč. Na domácí straně však také zazvonila, když o ní otřel svou střelu Jarda Čamra. Domácí vyhráli poločas aspoň na tyče, protože nás zachránila ještě jednou. Do kabin jsme tak šli spokojenější.

Druhý poločas pro nás začal výborně. Ihned po rozehrávce jsme totiž navýšili své vedení, když se podruhé v zápase trefil Láďa Jindra, kterému nahrával Honza Benáček - 0:2. Domácí byli chvíli zaskočeni, ale zanedlouho se dostali zpět do zápasu, když se trefili přímo z rohu - 1:2. Za pár chvil nám bylo ještě hůř, protože se domácím podařilo vyrovnat, opět po rohovém kopu - 2:2. Naštěstí jsme rychle přišli s odpovědí, když Milda šindelář zahrával přímý kop, který hlavou poslal do sítě Lukáš Ranftner - 2:3. Domácí potom měli velkou šanci, když jejich útočník šel sám na bránu, ale Jirka Vorel ho vychytal, když dokázal chytit i jeho dorážku !!! Potom ještě zahrozili z nebezpečných přímých kopů, ale my jsme vedení již nepustili.

V dalším kole přivítáme silný celek Malšovic. Zápas je na programu v sobotu 3.9.2011 s výkopem od 17:00 hod.