Leden 2012

3. ročník memoriálu Miloše Hona

30. ledna 2012 v 11:15 | Milda
Potřetí se letos účastníme turnaje na Střekově. Ve skupině máme tyto týmy : Verneřice, Libochovany, Lahošť a domácí Ravel.

1. zápas : 15.1. Boletice - Verneřice 3:1 (2:0) B: Beutler, Šindelář, Kučera.

2. zápas : 29.1. Boletice - Libochovany 5:1 (2:0) B: Šindelář 3 (1 z PK), Čámra, Nedorost (J. Vorel chytil penaltu)

3. zápas : 12.2. Boletice - Lahošť 3:0 kontumačně

4. zápas : 26.2. Boletice - Ravel 1:5 (1:1) B: Beutler

5. zápas : 10.3. O 3. místo Boletice - Petrovice 4:1 (2:0) B: Šindelář 4x

Na tomto kvalitním turnaji jsme tak obsadili hezké 3. místo. Teď se již těšíme na začátek sezóny, když 24.3.2012 přivítáme na vlastním hřišti Jiříkov. Výkop je v 15:00 hodin a všichni jste srdečně zváni.

Boletice - UNION Děčín

30. ledna 2012 v 11:02 | Milda
Boletice - UNION Děčín 2:0 (1:0)

Sestava : Klaban - Ženíšek - Humlíček, Havlín (Zuček), Beutler - Šindelář, Ranftner, Chlum, Benáček (Šorm) - Čámra (Švec), Jindra.

Do první šance jsme se dostali my, když o pár centimetrů (možná i díky faulu jednoho z hostí) minul před zcela prázdnou bránou míč Honza Benáček. Potom se hrál vyrovnaný fotbal, další šanci jsme měli zase my, když Milda Šindelář přestřelil branku. Potom se nám zranil Roman Havlín a tím začaly naše zdravotní patálie. Do vedení jsme se dostali po nenápadné situaci, když přímý kop Mildy Šindeláře prošel až do branky - 1:0. Ihned potom odešel zraněný Jarda čámra. Do přestávky se již nic nestalo.

Ve druhém poločase jsme bránili naše vedení. Potřetí jsme ale museli vystřídat zraněného hráče, tentokráte to byl Honza Benáček. Naštěstí se nám podařilo navýšit vedení, když tečovaná střela čerstvého táty Tomáče Humlíčka přelobovala bezmocného brankáře hostí - 2:0. Potom nastřelil Milda Šindelář tyč. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo.

Zakončili jsme tak podzimní část s bilancí 5 výher, 1 remíza 6 proher při skóre 29:27 na 9. místě.

Jarní část začneme 24.3.2012 od 15:00 hod. na vlastním hřišti proti Jiříkovu.