Boletice - Jiříkov

25. března 2012 v 22:40 | Milda
Boletice - Jiříkov 4:5 (2:2)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček (Rohlíček), Znojemský, Beutler - Klaban, Ranftner, Chlum, Švec - Čámra (Jindra), Šindelář.

Úvodních 30 minut prvního jarního zápasu jsme byli snad ještě duchem na zimní přípravě. Kupili jsme chybu za chybou, soupeř nastřelil 2x tyč, dalších několik šancí neproměnil a dostal se do dvoubrankového vedení - 0:2. Až za tohoto stavu jsme začli trochu hrát a vrátili jsme se rychle do zápasu, když Jarda Čámra hlavou orazítkoval břevno a míč dostal do sítě Lukáš Ranftner - 1:2. Chvíli před přestávkou jsme dokázali vyrovnat. Z přímého kopu se prosadil Milda Šindelář - 2:2.

Začátek druhého poločasu jsme začali lépe a vytvořili jsme si velké šance. Nejprve Jarda Čámra podruhé trefil jen břevno a chvíli potom Ráďa Klaban trefil jen patu jednoho z obránců. Potom jsme ale udělali další chybu a hosté ji potrestali - 2:3. Bojovali jsme však dále a dokázali jsme vyrovnat, když byl ve vápně sražen Lukáš Ranftner a následnou penaltu proměnil navrátilec v boletickém dresu Pavel Znojemský - 3:3. Neradovali jsme se však dlouho, protože střelec vyrovnávací branky zakrátko fauloval v našem pokutovém území a hosté penaltu také proměnili - 3:4. Aby toho nebylo málo, tak se záhy nedomluvili Jirka Vorel a Michal Ženíšek, nabídli další šanci hostům a ti ji opět ztrestali - 3:5. Nám se pak ještě podařilo výsledek zkorigovat, když Lukáš Ranftner našel Mildu Šindeláře a ten svým druhým gólem závěr zdramatizoval, ale na více jsme již neměli čas.

V dalším kole zavítáme na půdu Malšovic, kde se bude hrát v sobotu 31.3.2012 od 16:30 hodin.