Boletice - Jiřetín p.J.

27. dubna 2012 v 12:52 | Milda
Boletice - Jiřetín p.J. 2:0 (0:0)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Chlum, Beutler - Klaban, Ranftner, Znojemský, Švec - Čámra (Šorm), Šindelář.

Situace v tabulce nám velela v tomto domácím utkání zvítězit. Nečekal nás však jednoduchý zápas, což se potvrdilo. Úvodních asi 15 minut jsme byli aktivnější, vytvořili jsme si i několik zajímavých situací, ale branku jsme nevstřelili. Potom se hra vyrovnala a soupeř byl nebezpečný, když čekal na brejky. Po jednom z nich nás vynikajícím zákrokem podržel J. Vorel. Do přestávky tak branka nepadla.

Druhý poločas se hrál ve stejném vyrovnaném duchu. Nám se však podařilo jít do vedení. P. Znojemský poslal centr do vápna, L. Ranftner hlavičkoval nejprve do břevna, potom do brankáře a následná dorážka T. Beutlera již znamenala naše vedení - 1:0. Zanedlouho se nám podařilo odskočit na rozdíl 2 branek, když kopal roh M. Šindelář a J. Čámra se trefil hlavou - 2:0. Do konce zápasu si oba týmy vypracovali několik zajímyvých situací, ale v yložené šance již žádné. Tak jsme si připsali první jarní výhru.

V dalším kole se představíme na hřišti v Lipové, kde hraje domácí zápasy Šluknov B. Zápas je na programu v neděli 29.4.2012 od 17:00 hod.

Krásní Lípa - Boletice

27. dubna 2012 v 12:43 | Milda
Krásní Lípa - Boletice 3:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Chlum, Beutler - Šorm, Ranftner, Klaban, Švec - Čámra, Šindelář.

V dalším zápase jsme se představili na půdě Kr. Lípy. Začátek zápasu se nám vydařil, ale ani jednu ze tří vyložených šancí jsme bohužel nedokázali využít. Hrál se varovnaný zápas. Do vedení se nakonec dostali domácí, když jsme jim to opět umožnili vlastní chybou - 1:0. O chvíli později mohlo být hůř, ale J. Vorel střelu domácího hráče vyrazil na břevno. Do kabin se tak šlo za těsného vedení domácích.

Druhý poločas jsme byli aktivnějčí. Vyrovnat mohl S. Šorm, ale nedal. Domácím se 10 minut před koncem povedlo navýšit vedení, když proměnili přímý kop - 2:0. Zkorigovat mohl R. Klaban, ale trefil jen domácího brankáře. Na konečných 3:0 domácí upravili v závěru utkání po rychlém brejku.

Malšovice - Boletice

4. dubna 2012 v 9:53 | Milda
Malšovice - Boletice 2:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Chlum - Humlíček, Znojemský, Beutler - Šorm, Ranftner, Klaban, Švec - Šindelář (Rohlíček), Čámra (Nedorost).

První poločas byl vyrovnaný. Domásí se dostali do vedení po závaru ve vápně. My jsme mohli vyrovnat, ale naše šance jsme nevyužili. Nejprve Tomáš Beutler nastřelil tyč a potom střelu Lukáše Ranftnera vykopl domácí obránce z brankové čáry.

Ve druhém poločase nejprve byla hra přerušena pro vánici. Potom měl šanci Standa Šorm, ale netrefil branku. Domácím se pak podařilo své vedení navýšit a uhlídat ho až do konce.

Příští kolo máme po odstoupení D. Poustevny volno. Soutěžní zápas tak odehrajeme až v sobotu 14.4.2012 na půdě Krásné Lípy. Výkop je od 16:30 hod.