Těchlovice - Boletice

25. května 2012 v 9:11 | Milda
Těchlovice - Boletice 3:2 (2:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Znojemský, Ženíšek - Klaban (Šorm), Ranftner, Chlum, Švec - Šindelář (Rohlíček), Čámra.

Derby začalo šancí domácích, která skončila na tyči. Zanedlouho ale už domácí šli do vedení, když po chybě J. Vorla měl jejich útočník snadnou pozici - 1:0. My jsme mohli vyrovnat, ale střela P. Znojemského orazítkovala jen břevno domácí brány. Domácím se potom povedl rychlý protiútok zakončený druhou brankou v naší síti - 2:0. Skóre se do poločasu již neměnilo.

Na začátku druhého poločasu se nám podařilo rychle snížit, když se z přímého kopu trefil P. Znojemský - 2:1. Potom se hrálo převážně na polovině domácích, vytvářeli jsme si střelecké možnosti, ale nemohli jsme trefit branku. Domácí hrozili převážně z protiútoků. Na konci zápasu pak přišlo rozuzlení. Nejprve dostal domácí hráč červenou kartu. Následně domácí z rychlého brejku navýšili své vedení - 3:1. Poslední slovo v utkání jsme měli my, když byl ve vápně faulován M. Švec a nařízenou penaltu proměnil P. Znojemský - 3:2 Ihned nato byl zápas ukončen.

Boletice - Mikulášovice

17. května 2012 v 10:39 | Milda
Boletice - Mikulášovice 2:2 (0:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Znojemský, Beutler - Klaban (Šorm), Ranftner, Chlum, Švec - Čámra, Šindelář.

Úvod zápasu jsme začali velkou šancí M. Švece, který ale bohužel netrefil bránu a jakoby předznamenal naše trápení v koncovce. Vytvářeli jmse si totiž další šance. L. Ranftner 2x trefil břevno, R. Klaban tyč... Hosté potom dali gól z dvoumetrového ofsajdu a bylo to 0:1. Potom jsme měli další šance, v poslední M. Šindelář hlavičkoval jen nad bránu. Poločas tak skončil vedením hostí.

Druhý poločas jsme začali vstřelenou brankou L. Ranftnera, ale hlavní rozhodčí jí neuznal... Potom nás podržel J. Vorel, který chytil samostatný únik a nebezbečný přímý kop hostí. Dal nám tak šanci na vyrovnání, které přišlo. Ležící R. Klaban dokázal dostat míč za brankovou čáru - 1:1. Dostali jsme se dokonce do vedení, když byl ve vápně faulován L. Ranftner a P. Znojemský proměnil penaltu 2:1. Chvíli nato trefil M. Šindelář z přímého kopu další tyč. Tak přišlo vyrovnání hostů chvíli před koncem, když jsme nedokázali odkopnout míč a následný centr jeden z hostí usměrnil do brány - 2:2. Do konce zápasu už žádný z týmu neskóroval, proto zápas skončil remízou.

Šluknov B - Boletice

11. května 2012 v 10:00 | Milda
Šluknov B - Boletice 4:1 (2:0)

Sestava : Vorel - Humlíček, Beutler, Dočiar (Šorm) - Klaban, Ranftner, Znojemský, Švec - Šindelář, Čámra.

Úvod zápasu patřil domácím. Nejprve nás podržel J. Vorel, dále nás pak zachránilo břevno. I my jsme si vypracovali dobré příležitosti, ale střelu T. Beutlera zastavila tyč a následnou dorážku M. Šindeláře domácí brankář. Poté se opakovala situace ze začátku zápasu. Nejprve zakročil J. Vorel a následně domácí trefili břevno. Potom přišel asi zlomový okamžik zápasu. J. Čámra byl faulován v pokutovém území domácích a kopala se penalta. Jenže M. Šindelář trefil jen břevno. Domácím se pak v závěru poločasu vstřelit dvě slepené branky a vypracovat si dvougólový náskok 2:0.

Druhý poločas začali domácí navýšením svého vedení, čímž prakticky rozhodli o osusu utkání - 3:0. V dalším průběhu nastřelili ještě tyč, břevno a několik jejich šancí ještě chytil J. Vorel. Nakonec přece jenom gól vstřelili - 4:0. Nám se nakonec podařilo snížit na konečných 4:1, když se trefil M. Šindelář.