Boletice - Chřibská

14. června 2012 v 10:07 | Milda
Boletice - Chřibská 3:1 (2:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Znojemský, Ženíšek - Klaban (Beutler), Ranftner, Chlum, Švec (Šorm) - Čámra, Šindelář (Fišer).

Úvod zápasu nám vyšel dokonale, když jsme se rychle dostali do vedení poté, co se trefil z přímého kopu P. Znojemský - 1:0. Hosté byli zaskočeni. Mohli jsme rychle přidat druhý gól, ale M. Švec trefil jen tyč. Druhou svojí šanci už ale využil, když po pasu P. Znojemského přehodil brankáře hostí - 2:0. Do poločasu se skóre již nezměnilo.

Ve druhém poločase jsme polevili a hosté se dostávali do vážnějších akcí, ale nás držel J. Vorel. Tak jsme udeřili my, když J. Čámra prodloužil na M. Šindeláře a ten zvýšil na 3:0. Za tohoto stavu dokázali hosté snížit, když se prosadili po samostatném úniku - 3:1. Hned nato měl velkou šanci M. Šindelář, ale netrefil branku. A když stejný hráč ke konci zápasu neproměnil další svoji šanci, skóre se již nezměnilo.

Markvartice - Boletice

2. června 2012 v 11:11 | Milda
Markvartice - Boletice 4:3 (3:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Ženíšek (Humlíček), Znojemský, Beutler - Klaban (Čámra), Ranftner, Chlum, Švec - Šindelář, Šorm.

Úvod zápasu nám vyšel a po rohu M. Šindeláře nás hlavou poslal do vedení R. Havlín - 0:1. Domácí byli tímto úvodem zaskočeni a do 35. minuty byli snad jednou u naší branky. My jsme mohli několikrát navýšit naše vedení, ale situace, kdy jsme šli do přečíslení, jsme buď špatně vyřešili, nebo nás zastavil praporek rozhodčího... Ke konci poločasu se potom přihodilo něco, co asi nikdo nečekal. Dovolili jsme po našich chybách domácím v rozmezí 8 minut vstřelit 3 branky... Poločas tak skončil 3:1.

Hned na začátku druhého poločasu jsme inkasovali po další naší chybě počtvrté a tento okamžik asi rozhodnul o výsledku. Chvíli nato jsme mohli snížit, ale M. Švec trefil jen tyč. Zanedlouho se nám to ale již podařilo, když po přímém kopu P. Znojemského překonal brankáře za přispění domácího obránce J. Čámra. Na rozdíl jednoho gólu ptom upravil po hezké akci J. Čámry a J. Chluma M. Šindelář - 4:3. Domácí v závěru ještě trefili břevno naší brány a velkou šanci jim chytil J. Vorel, ale skóre se již neměnilo.

Boletice - Heřmanov

2. června 2012 v 11:00 | Milda
Boletice - Heřmanov 3:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Ženíšek, Znojemský, Beutler - Klaban (Šorm), Ranftner, Chlum, Švec - Šindelář, Čámra.

V dalším zápase jsme doma přivítali Heřmanov, který přijel jen s 10 hráči, protože ostatní dali přednost semifinále MS v hokeji Česko - Slovensko. Zápas se hrál v pomalém tempu a nebylo vidět, že by hosté hráli v početní nevýhodě. Nám pomohl první gól, když se po nahrávce M. Šindeláře trefil M. Švec - 1:0. Měli jsme i další příležitosti, ale nedotáhli jsme je do nebezpečnějšího zakončení. Hosté mohli vyrovnat, ale již překonaného J. Vorla na brankové čáře zastoupil M. Ženíšek. Tak skončil poločas naším vedením.

Na začátku druhého poločasu mohli hosté vyrovnat, ale naštěstí jejich střela skončila několik centimetrů vedle tyčky. Potom se nám podařilo zvýšit, když L. Ranftner vysunul J. Čámru a ten se nemýlil - 2:0. Na konečných 3:0 upravil poton sám L. Ranftner, když se po rohovém kopu dostal k odraženému míči a střelou zpoza vápna propálil vše, co mu stálo v cestě.