Boletice - Heřmanov

27. srpna 2012 v 17:45 | Milda
Boletice - Heřmanov 2:1 (1:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček (Fišer), Hyl, Ženíšek - Klaban, Ranftner, Znojemský, Švec - Beutler, Šindelář.

Začátek úvodního zápasu nové sezóny byl jako ze zlého snu a hned po snad 20ti vteřinách jsme inkasovali a prohrávali 0:1. Byli jsme zaskočeni a soupeř byl lepším týmem. Vytvořil si další velké šance. Z brankové čáry odkopával míč M. Hyl, zazvonilo naše břevno a držel nás vynikající J. Vorel. Nám se z minima podařilo vyrovnat, když se tvrdou střelou prosadil M. Švec - 1:1. Do přestávky se skóre již nezměnilo.

Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Hosté si vytvářeli šance, ale J. Vorel nás stále držel. A tak co se nepodařilo hostům, podařilo se nám. L. Ranftner vystřelil, brankář hostí míč jen vyrazil a důrazný T. Beutler nás poslal do vedení - 2:1. Hosté pak vrhli vše do útoku, my jsme mohli několikrát trestat z protiútoků, ale to se nám nepovedlo. Hosté, kteří dohrávali bez jednoho vyloučeného hráče, ale již nedokázali najít cestu ke vstřelení branky, a tak jsme si připsali 3 body.

V dalším kole se představíme na hřišti UNIONu Děčín. Zápas je na programu 1.9.2012 s výkopem v 17:00 hodin.

Letní příprava

27. srpna 2012 v 17:36 | Milda
V rámci letní přestávky došlo v našem týmu k několika změnám. Tou hlavní je, že pro malý počet hráčů a velkou finační zátěž nebylo pro tuto sezónu přihlášeno B mužstvo. Z A mužstva skončilo hostování J. Čámrovi a z hostování se vrátil M. Hyl. Dále na hostování odešli J. Rohlíček a J. Chlum. V rámci přípravy na novou sezónu jsme odehráli tyto 3 zápasy :

V. Šenov - Boletice 4:0 (0:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Ranftner, Benáček - Beutler, Klaban, Chlum, Švec - Šorm, Fišer (Ženíšek).

V posledním zápase jsme se představili na půdě již jistého postupujícího. Zápas by možná vypadal jinak, kdyby se nám podařilo proměnit velké šance v prvním poločase. To se nám ale nepodařilo a domácí ve druhém poločase trestali a vítězství si pohlídali.

Nepovedenou sezónu jsme tak zakončili na 10. místě s 29 body a bilancí 9 výher, 2 remízy a 13 proher.

UNION - Boletice

10. srpna 2012 v 10:36 | Milda
UNION - Boletice 1:2 (0:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Znojemský, Ženíšek (Benáček) - Beutler, Ranftner, Chlum, Švec (Klaban) - Šindelář (Šorm), Čámra.

První poločas byl vyrovnaný, několik šancí bylo k vidění na obou stranách, ale branka nepadla. Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit první branku zápasu, když se prosadil J. Chlum - 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat, když dostali možnost zahrávat penaltu, kterou proměnili - 1:1. Nakonec se nám ale podařilo tento zápas rozhodnout, když se prosadil bývylý hráč Unionu, P. Znojemský - 1:2. Závěr byl nervózní, ale vítězství jsme uhlídali.