Kr. Lípa - Boletice

24. října 2012 v 11:33 | Milda
Kr. Lípa - Boletice 2:2 (1:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Hyl, Ženíšek - Šorm (Jindra), Klaban, Znojemský, Beutler - Šindelář, Ranftner.

Úvod zápasu vyšel trochu lépe nám, když se do šance dostal L. Ranftner, ale domácí brankář byl pozorný. Na druhé straně J. Vorel předvedl podobný zákrok, proto se skóre neměnilo. Postupem času se domácí dostávali více do hry. Vytvářeli si také šance. Nejprve po rohu, když na brankové čáře zachraňoval S. Šorm, dále po úniku ze strany, to nás zachránila tyč. Nakonec jsme ale inkasovali, když se domácí trefili po rohu - 1:0. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním něco s utkáním udělat. Brzy jsme se také dostali do veliké šance, když T. Beutler nahrál M. Šindelářovi před zcela prázdnou bránu, ale k překvapení všech to gól nebyl, protože M. Šindelář branku přestřelil... Dále jsme hráli útočně. Nakonec jsme se vyrovnání ale dočkali, když se po závaru před domácí brankou trefil M. Šindelář - 1:1. Při tomto závaru se zranil domácí brankář a do brány šel hráč z pole. Toho jsme chtěli využít ke vstřelení vedoucího gólu. Ale opak byl pravdou, když jsme chybovali v obraně a domácí šli opět do vedení - 2:1. Naštěstí jsme rychle vyrovnali, zásluhou střely L. Ranftnera - 2:2. V poslední minutě jsme dokonce měli šanci rozhodnout, ale T. Beutlerovi ve velké šanci uskočil míč. Zápas tak skončil asi zasluženě remízou.

V dalším kole se představíme na domácím hřišti, když v sobotu 27.10.2012 od 14:30 hodin hostíme "B" tým Šluknova.

Boletice - Dobkovice

16. října 2012 v 12:18 | Milda
Boletice - Dobkovice 4:0 (3:0)

Sestava : Jun - Havlín - Humlíček, Hyl (Šorm), Ženíšek - Beutler, Ranftner, Znojemský, Klaban - Jindra (Fišer), Šindelář.

Úvod zápasu se vydařil lépe hostům, kteří si vypracovali i dobré příležitosti, ale skóre se neměnilo. V naší první šanci se ocitnul M. Šindelář, který šel sám na brankáře, ale svou šanci neproměnil. O chvilku později ale nahrál T. Beutlerovi, který nás již poslal do vedení - 1:0. Za dalších 10 minut jsme vedli již 2:0, když střelu R. Klabana vyrazil hostující brankář jen před sebe a L. Jindra se z dorážky nemýlil. Potom byl ve vápně faulován L. Ranftner a následnou penaltu proměnil P. Znojemský - 3:0. Za tohoto stavu se vyznamenal i náš brankář P. Jun, který v tomto zápase dostal šanci, a velkou šanci hostujícího hráče vyrazil na tyč. I proto skončil poločas 3:0.

Druhý poločas začal aktivitou na obou stranách. Tuto aktivitu jsme ke vstřelení branky využili jen my, když se po rohovém kopu trefil L. Ranftner - 4:0. Hosté se dál snažili o zkorigování výsledku, ale nedokázali vstřelit gól ani z té největší šance, když byla po faulu R. Havlína nařízena penalta. Hostující hráč totiž přestřelil branku. Tak jsme si připsali další výhru v sezóně.

V dalším kole se představíme na hřiši Krásné Lípy. Zápas je na programu v sobotu 20.10.2012 od 15:30 hodin.

Boletice - Malšovice

6. října 2012 v 19:31 | Milda
Boletice - Malšovice 4:2 (2:0)

Sestava : Vorel - Havlín (Fišer) - Humlíček, Hyl, Ženíšek - Šorm, Klaban, Znojemský, Beutler - Ranftner, Šindelář (Jindra).

V dalším kole jsme přivítali souseda v tabulce, Malšovice. Po prohraném zápase v Jiříkově jsme chtěli opět zvítězit.

Zápas začal mírnou převahou hostí, ze které ale naštěstí vytěžili pouze nastřelenou levou tyčku naší brány. To naše první vážnější šance skončila hned vedoucím gólem, když T. Beutler patičkou poslal míč do sítě - 1:0. Hosté se snažili vyrovnat, byli aktivnější, ale vyrovnat se jim nepodařilo. To my jsme byli efektivnější, když se hlavou trefil L. Ranftner a poslal nás do dvoubrankového vedení - 2:0. Toto skóre se do přestávky nezměnilo.

Do poločasu druhého jsme nastoupili tak, jak to umíme snad jenom my a již poněkolikáté jsme ihned inkasovali - 2:1. Poté měli hosté několik dobrých příležitostí, ale skóre se neměnilo. My jsme zahrozili po rohovém kopu, ale L. Ranftner trefil jen břevno. Zanedlouho ale napřáhl asi z 25 metrů a jeho střela skončila v šibenici - 3:1. Bohužel chvíli nato se do šibenice trefil i jeden z hostujících hráčů a bylo to zase o gól - 3:2. Naštěstí jsme ale dnes měli i druhého dvougólového střelce, T. Beutlera, který zvýšil na 4:2. Do konce zápasu se již ani jedno mužstvo netrefilo.

V dalším kole se představíme opět na domácím hřišti. V sobotu 13.10. přivítáme Dobkovice. Zápas má výkop v 16:00 hodin.

Jiříkov - Boletice

4. října 2012 v 12:29 | Milda
Jiříkov - Boletice 2:1 (0:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Hyl, Ženíšek - Beutler, Klaban (Jindra), Znojemský, Benáček - Šindelář (Šorm), Ranftner.

První poločas se odehrál v pomalém tempu obou muřstev, o čemž svědčí překvapení většiny hráčů po odpískání jeho konce. Obě mužstva si vypracovala několik zajímavých příležitostí, ale ani jeden z brankářů míč za svá záda nepustil. Proto se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase se již hrál svižnější fotbal. Nám se podařilo jít do vedení, když se prosadil R. Klaban - 0:1. Bohužel naše vedení netrvalo a domácí vyrovnali - 1:1. Zanedlouho dokonce otočili skóre a ujali se vedení 2:1. V závěru jsme se snažili o vyrovnání. Nejptve L. Jindra nestihl dopravit míč do prázdné branky. Potom se nám sice podařilo vyrovnat, ale asistent rozhodčího mylně odmával ofsajd našeho hráče, a tak skóre zůstalo příznivé pro domácí. Závěr se odehrál v nervózním duchu, ale na skóre se již nic nezměnilo. Připsali jsme si tak první porážku v nové sezóně.

V dalším kole přivítáme na svém hřišti silný celek Malšovic. Hrát se bude v sobotu 6.10.2012 od 16:00 hodin.