Boletice - Markvartice

15. listopadu 2012 v 11:20 | Milda
Boletice - Markvartice 2:0 (0:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Ženíšek, Hyl, Dočiar (Šorm) - Beutler, Klaban, Ranftner, Šindelář - Jindra, Fišer.

V posledním domácím utkání podzimní části jsme chtěli po třech zápasech bez výhry opět naplno bodovat. Prvních 20 minut ale bylo z naší strany katastrofálních. Hosté nás zaskočili agresivní a rychlou hrou. Až druhá polovina poločasu byla o něco lepší. Ale hrálo se bez vážnějších šancí, proto se asi nikdo nedivil, když se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas už byl z naší strany o něco lepší. Dočkali jsme se i gólů. Nejprve si jeden z hostujících hráčů srazil do vlastní sítě centr M. Hyla. Na 2:0 pak po rohovém kopu upravil L. Ranftner. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo.

V posledním utkání podzimu se představíme na hřišti Jiřetína p.J. Zápas je na programu v sobotu 17.11.2012 od 13:30 hod.

Mikulášovice - Boletice

7. listopadu 2012 v 9:22 | Milda
Mikulášovice - Boletice 4:1 (3:1)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Hyl, Ženíšek - Beutler, Klaban (Fišer), Znojemský, Šindelář - Jindra (Šorm), Ranftner.

Zápas dvou prvních celků tabulky sliboval napínavý náboj. Dá se říci, že do 30. minuty tomu i tak bylo. Oba týmy si vypracovali několik šancí. Největší rozdíl byl ale v proměňování. Domácím se podařilo skórovat 3x, zatímco nám jenom jednou. Potom přišla zmíněná 30. minuta, kdy byl po 2. žluté kartě vyloučen náš P. Znojemský. Jenomže tuhle žlutou kartu viděl opravdu jen rozhodčí. A když o chvíli později nevyloučil domácího hráče za jasné nesportovní chování a oplácení, což potvrdili i přítomní domácí fanoušci, bylo zaděláno na nervózní závěr. Ve druhém poločase jsme mohli utkání trochu zdramatizovat, když jsme po faulu na T. Beutlera dostali výhodu penalty, ale M. Šindelář ji neproměnil. Následně domácí zvýšili na 4:1. Následně se zápas dohrával a jen nemohoucností domácích střelců a J. Vorla nenarostlo skóre na větší rozdíl.

V dalším utkání přivítáme v posledním domácím zápase Markvartice. Zápas je na programu 10.11.2012 od 14:00 hodin.

Boletice - Šluknov B

1. listopadu 2012 v 10:14 | Milda
Boletice - Šluknov B 1:1 (1:0)

Sestava : Vorel - Havlín - Humlíček, Hyl, Ženíšek - Klaban (Fišer), Ranftner, Znojemský, Beutler - Jindra (Šorm), Šindelář.

Zápas se odehrál na těžkém terénu. Úvod patřil nám, když jsme si vypracovali několik šancí. Hostující brankář ale dělal, co mohl, aby bylo skóre bezbrankové. Nestačil jen na hlavičku L. Ranftnera, který nás poslal do vedení - 1:0. Potom se ke slovu dostávali také hosté, ale J. Vorel za svá záda nepustil žádnou střelu, tak skončil poločas naším hubeným vedením.

Ve druhém poločase se hrálo převážně na polovině našeho soupeře. Ve velké šanci se icitnul T. Beutler, ale jeho střela skončila pouze na břevně. Zanedlouho ale fauloval v našem pokutovém území R. Havlín a hosté svou šanci na vyrovnání v podobě penalty využili - 1:1. Potom jsme měli ještě dvě šance vrátit si vedení, ale M. Hyl ani L. Ranftner branku nevstřelili. Tak jsme podruhé zasebou remizovali.

V příštím kole by se mělo hrát v Mikulášovicích. Zápas je na programu v sobotu 3.11.2012 od 14:00 hodin.