Těchlovice - Boletice

24. dubna 2013 v 19:48 | Milda
Těchlovice - Boletice 4:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Hyl (Klaban), Jirásek (Chlum), Švec - Beutler, Ranftner, Znojemský, Benáček - Šindelář, Goldammer (Šorm).

V dalším utkání nás čekalo derby v Těchlovicích. Začátek zápasu byl vyrovnaný. Přinesl táké ale bohužel zranění našeho M. Hyla, který musel vystřídat a později se ukázalo, že má zlomenou kůstku na noze a čeká ho delší pauza. Do vedení se potom dostali domácí, kteří potrestali naše chyby v obraně - 1:0. Potom jsme si vytvořili územní převbahu. Dostali jsme se také do několika šancí, ale buď nám chyběla přesnost, nebo stál proti nám výborný brankář domácích. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

Na začátku druhého poločasu platilo staré známe nedáš - dostaneš. Hlavičku T. Beutlera chytil domácí brankář a následně domácí své vedení navýšili, když se trefili po rohovém kopu - 2:0. My jsme se snažili o korigování, otevřeli jsme obranu a domácí nás ztrestali ještě 2 trefami - 4:0.

Výsledek je asi příliš krutý, ale na to se historie ptát nebude. Nám nezbývý, než se připravit na další utkání. Tím bude zápas proti Jiříkovu, který k nám zavítá v sobotu 27.4.2013 a čas výkopu je 17:00 hodin.

Boletice - Chřibská

19. dubna 2013 v 11:17 | Milda
Boletice - Chřibská 3:3 (2:0)

Sestava : Vorel - Jirásek - Hyl, Znojemský, Ženíšek - Beutler, Ranftner, Klaban (Chlum) - Šorm (Benáček) - Šindelář, Goldammer.

Po týdnu volna, kdy se nehrálo v Křečanech, jsme se představili opět na domácím trávníku, když jsme přivítali celek Chřibské. Úvod zápasu nám vyšel výborně, když jsme napadáním hostující obrany získali míč a samostatný únik proměnil ve vedoucí branku V. Goldammer - 1:0. Zanedlouho byl tento hráč faulován ve vápně a dostali jsme možnost zahrávat pokutový kop. Ten ale bohužel P. Znojemský neproměnil. Náskok jsme ale navýšili, když na konci naší kombinace stál T. Beutler - 2:0. Dále jsme si vypracovali další šance, ale místo jejich proměnění jsme se dopustili chyb v obraně a soupeř vyrovnal na poločasových 2:2.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v neproměňování šancí, až se trefil podruhé v zápase T. Beutler - 3:2. Jenomže hosté opět po naší chybě dokázali vyrovnat - 3:3. Potom byl vyloučen hostující hráč. My jsme si vypracovali další velké šance, ale branku jsme již nevstřelili a mohli jsme být rádi, že hostující hráči neproměnili své 2 šance v závěru utkání.

V dalším kole je na programu derby v soudedních Těchlovicích. Zápas se odehraje v sobotu 20.4.2013 od 17:00 hodin.

Boletice - Union

3. dubna 2013 v 13:02 | Milda
Boletice - Union 3:3 (0:2)

Sestava : Vorel - Hyl - Humlíček (Ženíšek), Znojemský, Švec - Beutler, Klaban (Šorm), Ranftner, Benáček - Šindelář, Goldammer.

V úvodu utkání jsme si vypracovali šanci, ale V. Goldammer míč netrefil. To hosté se trefili hned ze své první šance, když hlavou nedal našemu brankářovi šanci M. Zvolský - 0:1. Potom mohl stejný hráč vyrovnat, když trefil tyč vlastní branky. Nestalo se tak, naopak inkasoval opět J. Vorel, když se trefil P. Husák - 0:2. Do přestávky se již skóre neměnilo.

Ve druhém poločase jsme si začali vytvářet šance a brzy jsme snížili, když odcentroval J. Benáček, V. Goldammer šel do souboje před bránou a míč skončil v síti - 1:2. Vytvářeli jsme si další šance, ale vyrovnat se nám podařilo až z rohového kopu, který přímo do brány zahrál M. Šindelář - 2:2. Dokonce se nám podařilo skóre otočit, když nahrávku V. Goldammera zužitkoval M. Šindelář - 3:2. Bohužel jsme potom neuhlídali nákop do našeho vápna a hosté dokázali vyrovnat na konečných 3:3.

Další zápas se měl hrát v sobotu 6.4.2013 ve St. Křečanech, ale byl odložen na středu 15.5.2013 od 17:00 hodin. Proto naším dalším zápasem bude souboj s Chřibskou na vlastním hřišti, který je na programu v sobotu 13.4.2013 od 16:30 hodin.