Boletice - Kr. Lípa

24. května 2013 v 12:01 | Milda
Boletice - Kr. Lípa 2:3 (1:2)

Sestava : Vorel - Chlum - Ženíšek, Jirásek, Švec - Beutler, Klaban, Znojemský (Šorm), Benáček - Ranftner, Šindelář.

Po třech týdnech jsme se představili na domácím hřišti. Do vedení se dostali hosté, když potrestali naší ztrátu míče - 0:1. Nám se poměrně rychle ale podařilo vyrovnat, když jsme předvedli rychlou akci, na jejímž konci byl T. Beutler - 1:1. Když už to vypadalo, že poločas skončí nerozhodně, tak jsme neuhlídali centr do našeho vápna a hosté pohodlně skórovali - 1:2. Ve druhém poločase jsme chtěli vyrovnat, ale opak byl pravdou. Několik dobrých šancí jsme tradičně neproměnili, a tak se radovali hosté - 1:3. Nám se podařilo v závěru zkorigovat skóre, když po faulu na S. Šorma přišla penalta, kterou proměnil R. Klaban - 2:3. Ještě jsme mohli v závěru vyrovnat, ale hlavičku M. Šindeláře vykopnul z brankové čáry jeden z hostujících obránců.

Pokračujeme tak v naší krizi, ke které přispívá také fakt, 5 vážně zraněných hráčů. V dalším kole hrajeme v neděli 26.5.2013 od 17:00 hodin v Lipové, kde hraje své zápasy Šluknov B.

St. Křečany - Boletice

24. května 2013 v 11:53 | Milda
St. Křečany - Boletice 3:2 (2:1)

Sestava : Vorel - Chlum - Ženíšek, Jirásek, Benáček - Beutler, Ranftner, Klaban, Žnojemský - Šindelář, Šorm (Fišer).

V dohrávaném utkání jsme se představili ve Starých Křečanech. O tomto zápase se moc zmiňovat nebudu, dal by se vlastně popsat jedním slovem - ostuda. Do vedení se dostali domácí, když využili samostatný únik - 1:0. Nám se podařilo vyrovnat z penalty po faulu na M. Šindeláře, autorem branky byl P. Znojemský - 1:1. Domácí těsně před přestávkou opět šli do vedení, když také dostali možnost zahrávat pokutový kop, po zákroku A. Jiráska. Penaltu proměnili - 2:1. Ve druhém poločase se nám podařilo vyrovnat, střelcem byl L. Ranftner - 2:2. Potom jsme neproměnili několik samostatných úniků, proto nás domácí ztrestali, vstřelili třetí gól a my jsme již nedokázali odpovědět.

Dobkovice - Boletice

17. května 2013 v 11:16 | Milda
Dobkovice - Boletice 1:1 (1:0)

Sestava : Vorel - Chlum - Ženíšek, Jirásek, Benáček - Znojemský (Šorm), Ranftner, Klaban, Švec - Šindelář, Beutler.

Začátek zápasu nám herně vyšel, když jsme si vypracovali nějaké dobré příležitosti, ale již tento úsek naznačil, kdemáme největší slabinu - proměňování šancí. Proto se do vedení dostali domácí, kteří se dokázali prosadit po rohovém kopu - 1:0. Poté jsme si udržovali územní převahu, vytvářeli jsme si dobré příležitosti, ale buď jsme selhali v zakončení, nebo nám tyto šance pochytal dobrý brankář domácích. Poločas tak skončil vedením domácího celku.

Na začátku druhého poločasu se nám podařilo vyrovnat, když se střelou z úhlu prosadil T. Beutler - 1:1. Dále jsme si vypracovávali šance, ale nedokázali jsme žádnou proměnit. Nastřelili jsme i jedenkrát tyč, když autorem byl P. Znojemský. V závěru se do dvou příležitostí dostali také domácí, ale jednou netrefili odkrytou bránu a podruhé jejich střelu zastavila tyč. Zápas tak skončil naší čtvrtou jarní remízou.

Malšovice - Boletice

9. května 2013 v 14:17 | Milda
Malšovice - Boletice 1:2 (1:0)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček (Chlum), Jirásek, Benáček - Znojemský, Klaban, Ranftner, Švec (Šorm) - Šindelář, Beutler.

V dalším zápase nás čekal opět silný soupeř, domácí Malšovice. V prvním poločase byli o něco lepší domácí, kteří se dokázali dostat do vedení, když jsme nepohlídali centrovaný míč a domácí útočník se trefil hlavou - 1:0. Téměř z protiútoku jsme mohli vyrovnat, ale M. Švec nechal vyniknout domácího brankáře. Potom oba týmy neproměnily svoje dobré šance. Za nás se pouze do břevna trefil R. Klaban. Poločasové skóre tak bylo příznivější pro domácí.

Druhý poločas jsme začaqli větší aktivitou a tentokráte jsme byli lepším týmem my. Měli jsme několik dobrých situací, ale žádnou jsme neproměnili. Domácí také několikrát zahrozili, ale také bez gólového efektu. Nakonec se nám podařilo vyrovnat, když se poprvé v jarní části trefil L. Ranftner - 1:1. A potom přišly závěrečné minuty, kdy se rozhodlo a našem vítězství. Nejprve po zákroku P. Znojemského byla proti nám odpískána penalta. J. Vorel ji domácímu hráči chytil, ale na jeho dorážku byl krátký. Jenže tady mylně hlavní rozhodčí branku neuznal. Zanedlouho jsme se dostali do protiútoku, ve vápně byl faulován M. Šveca a nařízenou penaltu proměnil R. Klaban - 1:2. Do konce se již nic nestalo.

V dalším zápase se představíme opět na venkovním hřišti, když v sobotu 18.5.2013 hrajeme od 17:00 hodin v Dobkovicích.

Heřmanov - Boletice

9. května 2013 v 14:05 | Milda
Heřmanov - Boletice 3:0 (2:0)

Sestava : Vorel - Chlum (Šorm) - Humlíček, Jirásek, Ženíšek - Švec, Klaban, Znojemský (Jindra), Šindelář, Benáček - Ranftner.

Ve středu 1.5.2013 jsme se představili v Heřmanově, kde se dohrávalo odložené 14. kolo. Úvod zápasu byl vyrovnaný, domácí hráli a my jsme se soustředili na protiútoky. Žádný jsme ale nedokázali dotáhnout do vyložené šance. Tak skórovali domácí, když proměnili přímý volný kop - 1:0. Zanedluho jsme nepodlídali jejich rychlou rozehrávku a bylo to 2:0. Do přestávky se již skóre nezměnilo.

Ve druhém poločase přišly i naše šance, ale nevyužili jsme je. Když potom domácí přidali třetí brnku, bylo rozhodnuto. My jsme ještě měli nějaké šance, ale branku jsme nevstřelili, zápas tak skončil vítězstvím domácích v poměru 3:0.

Boletice - Jiříkov

2. května 2013 v 10:14 | Milda
Boletice - Jiříkov 2:2 (1:1)

Sestava : Vorel - Chlum (Šorm) - Humlíček, Jirásek, Ženíšek - Švec, Klaban, Znojemský, Benáček - Ranftner, Šindelář.

Do první pološance zápasu jsme se dostali my, ale střelu M. Šindeláře hostující brankář kryl. Měli jsme dále územní převahu, hosté hrozili především z protiútoků a standardních situací. Dokázali jsme se dostat do vedení, když míč po střele M. Švece brankář hostí vyrazil před M. Šindeláře, který ho dorazil do brány - 1:0. Potom jsme měli ještě jednu velkou šanci, ale hlavička L. Ranftnera o kousem minula bránu. 5 minut před poločasem tak soupeř vyrovnal, když potrestal naší chybu - 1:1.

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Do vedení šli hosté, kteří se dokázali prosadit po rohovém kopu - 1:2. My jsme ale dokázali odpovědět, když se parádně trefil J. Benáček - 2:2. Rozhodnutí měl těsně před koncem na kopačce M. Švec, ale neproměnil, a tak jsme si ve třetím jarním domácím zápase připsali třetí remízu.