Boletice - Jiřetín p.J.

4. července 2013 v 11:26 | Milda
Boletice - Jiřetín p.J. 3:1 (0:0)

Sestava : Vorel - Chlum - Humlíček, Jirásek, Ženíšek - Beutler, Klaban, Ranftner, Švec - Šindelář, Šorm.

V posledním zápase sezóny jsme dokázali porazit soupeře, který přijel jen v 10 hráčích. Podal ovšem sympatický výkon. Dokonce se ujal vedení. Nám se ale podařilo skóre otočit, když se dvakrát prosadil J. Chlum a jednou M. Šindelář.

Zakončili jsme tak sezónu se ziskem 39 bodů při bilanci 11 výher 6 remíz a 9 porážek. Ze soutěže spadly Markvartice a do vyšší soutěže postoupily Mikulášovice a Heřmanov. Do soutěže, která se bude nově jmenovat Okresní přebor, se dostaly nové týmy Prysk, D. Poustevna a Březiny.

Nový ročník začne v sobotu 24.08.2013 a nastanou dvě novinky. První je, že při remíze budou následovat pokutové kopy a jejich vítěz dostane druhý plusový bod do tabulky. Druhou změnou je zavedení možnost střídavých startů do všech krajských soutěží.

Markvartice - Boletice

4. července 2013 v 11:12 | Milda
Markvartice - Boletice 0:1 (0:0)

Sestava : Vorel - Chlum - Humlíček, Jirásek, Ženíšek - Beutler, Klaban, Ranftner, Švec - Šindelář, Jindra.

Na půdě posledního týmu soupeře jsme se dlouho nemohli prosadit. Nakonec se to povedlo L. Ranftnerovi. A protože domácí měli pouze jednu nebezpečnou střelu za celý zápas, kterou zneškodnil J. Vorel, vyhráli jsme tím nejtěsnějším možným rozdílem.

Boletice - Mikulášovice

4. července 2013 v 11:07 | Milda
Boletice - Mikulášovice 1:4 (0:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Jirásek, Švec - Beutler, Klaban, Ranftner, Šindelář - Znojemský (Šorm), Jindra.

Kdyby to bylo po 30 minutách 3:0 pro nás, asi by se nikdo nedivil. Nejprve trefil M. Šindelář břevno, potom stejný hráč v podobné šanci o kousek minul bránu, dále měl smůlu P. Znojemský, jehož střela se od břevna odrazila do tyče a ven z brány a v poslední šanci vychytal hostující brankář L. Ranftnera. Hosté naopak svou šanci využili a gólem těsně před přestávkou se ujali vedení.

Ve druhém poločase toto vedení rychle navýšili až na 0:4. Nám se v závěru jen podařilo upravit výsledek na 1:4, když se po faulu na M. Švece ve vápně z penalty prosadil R. Klaban.

Šluknov B - Boletice

4. července 2013 v 10:59 | Milda
Šluknov B - Boletice 5:1 (2:1)

O tomto zápase se nemá cenu moc zmiňovat. Přijeli jsme pouze v 10 hráčích, domácí jsme potrápili jen tím, že jsme v závěru první půle snížili zásluhou L. Ranftnera na 2:1...