Chřibská - Boletice

24. října 2013 v 13:29 | Milda
Chřibská - Boletice 2:5 (1:2)

Sestava : Vorel - Němec - Znojemský, Hyl, Ženíšek - Beutler (Humlíček), Klaban, Ranftner, Janovský - Rohlíček (Švec), Šindelář.

Po debaklu v posledním zápase jsme se představilina hřišti Chřibské. Začátek zápasu jsme měli jasně lepší, ale dlouho jsme nedokázali proměnit naše šance. Do vedení jsme se tak paradoxně dostali z nevinně vyhlížející situace. Na přímý kop J. Rohlíčka domácí brankář nestačil - 0:1. Zanedlouho domácí chybovali, jejich malou domů vystihl J. Rohlíček a poslal nás do dvoubrankového vedení - 0:2. Potom domácí hru vyrovnali a začali být nebezpeční. Nakonec se dostali do kontaktu, když se také trefili z přímého kopu - 1:2. Do poločasu se již skóre neměnilo.

Ve sruhm poločase se domácí vrhli do útočení. Nám se ale podařilo navýšit vedení, když centr M. Hyla prodloužil domácí hráč až za svého bezmocného brankáře - 1:3. Domácí se ještě jednou dokázali přiblížit, když nepřehledná situace v našem pokutovém území skončila až míčem v naší bráně - 2:3. Potom přišla červená karta pro jednoho z domácích hráčů (nutno podotknout, že za jednu mohli být domácí rádi). V závěru jsme se pak ještě dvakrát dokázali prosadit, když na 2:4 zvyšoval T. Beutler a konečnou podobu výsledku dal M. Šindelář.

V dalším kole přivítáme v sobotu 26.10.2013 celek Dobkovic. Zápas má začátek již ve 14:30 hodin.

Boletice - UNION Děčín

24. října 2013 v 13:15 | Milda
Boletice - UNION Děčín 0:5 (0:3)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Hyl, Švec - Beutler, Znojemský, Klaban (Šorm), Janovský - Ranftner, Šindelář (Rohlíček).

Tak o tomto zápase se asi nemá cenu dlouho rozepisovat. Základ prohry se zrodil již v prvním poločase, když jsme nedokázali proměnit své šance a naopak chybami jsme dovolili hostům třikrát skórovat a prakticky tak rozhodnout o osudu utkání. Ve druhék poločase jsme inkasovali ještě dvakrát a utrpěli jsme tak debakl...

Kr. Lípa - Boletice

9. října 2013 v 14:11 | Milda
Kr. Lípa - Boletice 1:1 (0:1) PK : 5:4

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Hyl, Švec - Šorm, Klaban, Beutler, Janovský - Ranftner (Znojemský), Šindelář.

V dalším kole jsme zavítali na hřiště Krásné Lípy. Úvod zápasu patřil nám. M. Janovský měl 3 velké příležitosti, ale žádnou z nich nedokázal proměnit. Do vedení nás tak poslal až M. Šindelář, který postupoval sám na brankáře a tento únik proměnil - 0:1. Zhruba ve 30. minutě se ale hra vyrovnala a domácí začli hrozit. V tom je přibrzdil jeden z jejich hráčů, který obdržel druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

Na začátku druhého poločasu domácí nastřelili břevno, což mělo být varováním a budíčkem pro nás. Bohužel se tak nestalo. Sice jsme dali druhou branku po střele M. Švec, ale ta pro údajnou ruku nebyla uznána. Domácím se potom podařilo skóre vyrovnat, když se trefili z nenápadné akce - 1:1. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo. Kopali jsme tak již potřetí pokutové kopy. V těch byli nakonec úspěšnější domácí.

PK proměnili : Klaban, Znojemský, Janvský, Hyl
PK neproměnil : Šindelář

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti UNION Děčín. Zápas je na programu v sobotu 12.10.2013 od 16:00 hodin.

Boletice - Šluknov B

2. října 2013 v 11:41 | Milda
Boletice - Šluknov B 2:2 (1:1) PK 5:3

Sestava : Vorel - Němec - Humlíček (Šorm), Hyl, Ženíšek - Beutler (Švec), Znojemský, Klaban, Janovský - Šindelář, Ranftner.

V dalším kole jsme přivítali rezervu Šluknova. Hosté byli v prvním poločase lepším mužstvem a dostali se zaslouženě do vedení, když se trefili z přímého kopu - 0:1. Nám se podařilo vyrovnat pře koncem poločasu, když po rohovém kopu hlavičkoval M. Ženíšek a těsně před brankářem míč tečoval L. Ranftner - 1:1. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

Úvod druhého poločasu nám vyšel a rychle jsme se dostali do vedení, když se po dalším rohovém kopu trefil opět L. Ranftner - 2:1. Chvíli poté byl unikající M. Šindelář zastaven jen za cenu faulu. A protože hostující obránce byl poslední, následovala červená karta a naše přesilovka. Tu jsme ale nedokázali proměnit v uklidňující branku. V 80. minutě pak byl vyloučen náš J. Němec za urážku protihráče. V 85. minutě potom hosté dokázali vyrovnat - 2:2. V závěru jsme ještě nastřelili zásluhou T. Humlíčka spojnici hostující brány. Poté byl ještě vyloučen jeden hostující hráč. Skóre ale již nezměnilo, a tak jsme si podruhé vyzkoušeli penalty. V těch jsme byli úspěšnější, když se prosadili všichni naši exekutoři.

PK proměnili : Znojemský, Klaban, Janovský, Šindelář, Ranftner

V dalším kole se představíme na hřišti Krásné Lípy. Zápas je na programu v sobotu 5.10.2013 od 16:00 hodin.