Boletice - Těchlovice

13. listopadu 2013 v 12:05 | Milda
Boletice - Těchlovice 1:1 (1:0) PK 4:1

Sestava : Vorel - Němec - Ženíšek (Klaban), Hyl, Švec - Beutler (Šorm), Znojemský, Ranftner, Janovský - Rohlíček (Goldammer), Šindelář.

V derby se hrál vyrovnaný zápas. Do vedení nás poslal L. Ranftner, když se nejlépe zorientoval po rohovém kopu - 1:0. Za hosty odpověděl L. Trlica, ale branka byla nesprávně posouzena jako ofsajd. Do kabin se tak šlo za našeho vedení. Ve druhém poločase byli nejprve lepší hosté, kteří dokázali vyrovnat, když úspěšným střelcem byl Z. Erneker - 1:1. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo, tak se kopaly pokutové kopy. V nich jsme dokázali získat plusový bod.

PK proměnili : Klaban, Znojemský, Janovský, Ranftner

V posledním kole se představíme v sobotu 16.11.2013 od 13:30 hodin v Jiřetíně p. J.

Jiříkov - Boletice

13. listopadu 2013 v 11:58 | Milda
Jiříkov - Boletice 4:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Němec - Humlíček, Hyl, Znojemský - Beutler, Klaban (Švec), Ranftner, Janovský - Rohlíček (Šorm), Šindelář.

V Jiříkově bylo k vidění utkání o průběžné třetí místo. Zápas byl vyrovnaný, ale o výši skóre rozhodly standardní situace a neproměnění našich šancí.

V prvním poločase se do více nebezpečných situací dostali domácí, kteří nejprve nastřelili tač naší brány a potom je několikrát vychytal J. Vorel. My jsme měli také některé dobré situace, ale neproměnili jsme je. Když už se zdálo, že se do kabin půjde za bezbrankového stavu, tak se domácí poprvé prosadili z rohového kopu a brankou do šatny se ujali vedení - 1:0.

Na začátku druhé půle došlo asi k rozhodujícímu momentu utkání, když nejprve neproměnil svou šanci J. Rohlíček, aby se po chvíli trefili domácí z dalšího rohového kopu - 2:0. Zanedlouho se trefil náš T. Humlíček, ale protože to bylo za záda J. Vorla, bylo to již 3:0 pro domácí. Potom jsme měli další šance, ale pro M. Švece i prázdná brána domácích byla problémem :) A když svůj samostatný únik neproměnil ani S. Šorm, bylo jasné, že branku nedáme. Na konečných 4:0 upravili domácí opět po rohovém kopu.

Boletice - Dobkovice

1. listopadu 2013 v 12:39 | Milda
Boletice - Dobkovice 5:0 (3:0)

Sestava : Klaban - Němec - Humlíček, Znojemský, Ženíšek (Dočiar) - Beutler, Ranftner, Janovský (Šorm), Švec - Rohlíček (Jarolím), Šindelář.

Úvod zápasu nám nemohl vyjít. Skórovali jsme po 16 vteřinách, když střelu T. Beutlera vyrazil hostující brankář jen k nohám M. Šindeláře a ten nás poslal do vedení - 1:0. S hosty to otřáslo a my jsme se dostávali do dalších šancí. Dvě se nám podařilo také proměnit, když nejprve T. Beutler břichem usměrnil míč do hostující brány a poté stejný hráč skóroval hlavou. Poločasové skóre tedy bylo 3:0. Nutno však dodat, že jsme měli další velké šance, které jsme neproměnili. Hosté měli jen několik náznaků šancí.

Ve druhém poločase měli hosté jakýsi náznak tlaku, z toho ale nic nevytěžili. Tuto situaci jsme naopak utnuli další brankou, když T. Beutler zkompletoval hattrick - 4:0. Nakonec jsme přidali ještě jednu branku, prosadil se J. Rohlíček. Skóre se zastavilo na výsledku 5:0.

V dalším kole zajíždíme na horkou půdu do Jiříkova. Zápas je na programu v sobotu 2.11.2013 od 14:00 hodin.