Prysk - Boletice

27. března 2014 v 19:55 | Milda
Prysk - Boletice 3:5 (1:3)

Sestava : Vorel - Němec - Ženíšek, Hyl, Švec - Znojemský, Ranftner, Klaban R. (Jarolím), Janovský - Rohlíček (Klaban J.), Šindelář.

V prvním jarním kole jsme se představili v Prysku. Terén byl velmi těžký, z 80% pod vodou. Hrál se tedy hlavně bojovný zápas. První poločas se odehrával především ve středu hřiště. My jsme spoléhali na protiútoky. Po jednom takovém jsme se dostali do vedení, když J. Rohlíček vyslal do úniku M. Šindeláře a ten otevřel skóre - 0:1. Bohužel domácí přišli s rychlou odpovědí a vyrovnali - 1:1. Zanedlouho ale opět J. Rohlíček vyslal do úniku M. Šindeláře, který byl opět úspěšný - 1:2. Potom se hrál vyrovnaný fotbal. Zajímavé chvíle přišly před přestávkou. Nejprve byl ve vápně faulován M. Švec a J. Rohlíček penaltu proměnil - 1:3. A před poločasem dostali možnost kopat penaltu i domácí, když fauloval J. Němec. V tuot chvíli nás ale podržel J. Vorel a penaltu perfektně chytil.

Nástup do druhého poločasu jsme měli výborný. Nejprve se po rohu J. Rohlíčka trefil hlavou L. Ranftner - 1:4. Zanedlouho si potřetí zopakovali spolupráci J. Rohlíček a M. Šindelář, bylo to 1:5 a hattrick M. Šindeláře. Potom jsme měli další šance, ale žádnou jsme již neproměnili. Domácí toho tedy i s přispěním našich chyb a nepřesností rozhodčích využili a vstřelili ještě 2 branky - 3:5. Více ale již nestihli. Připsali jsme si tak vítězství.

V dalším kole se představíme v sobotu 29.3.2014 na vlastním hřišti, když od 15.00 hodin přivítáme nejsilnější celek soutěže SA Děčín.