Boletice - Chřibská

21. května 2014 v 16:46 | Milda
Boletice - Chřibská 4:0 (3:0)

Sestava : Vorel - Němec - Ženíšek, Znojemský, Švec - Beutler, Ranftner (Klaban J.), Klaban R., Janovský (Lánský) - Šindelář (Jarolím), Šorm.

V prvním poločase se rozhodlo o osudu utkání. Nejprve se po rohu M. Šindeláře prosadil L. Ranftner - 1:0. Poté našel centrem M. Šindelář R. Klabana, který zvýšil na 2:0. Poločasové skóre stanovil L. Ranftner, když skóroval podruhé, tentokráte po nahrávce S. Šorma. Hosté zahrozili především z přímého kopu, lkterý ale J. Vorel dokázal vyrazit. Dále našeho brankáře ještě vystrašil M. Ženíšek, po jehož zákroku skončil míč těsně vedle levé tyče naší branky.

Ve druhém poločase pak přišla největší šance hostů, ale střela jednoho z nich jen rozezvučela naše břevno. Měli jsme ještě několik šancí, ale skóroval již jen T. Beutler, který zužitkoval nahrávku J. Klabana a upravil na konečných 4:0.

Příští kolo je na programu v sobotu 24.05.2014 od 17:00 hodin v Dobkovicích.

UNION Děčín - Boletice

21. května 2014 v 16:38 | Milda
UNION Děčín - Boletice 4:2 (3:0)

Sestava : Vorel - Němec - Znojemský (Jarolím), Hyl, Ženíšek - Švec, Ranftner, Klaban, Šorm - Rohlíček (Lánský), Šindelář.

V prvním poločase nán dali domácí 3 branky, čímž prakticky rozhodli zápas. Ve druhém poločase jsme se chtěli pokusit něco c výsledkem udělat, ale rychle jsme inkasovali na 4:0. Až potom se nám podařilo výsledek zkorigovat, když se po nahrávce M Švece prosadil M. Šindelář. Následně v pokutovém území fauloval M. Ženíšek, následnou penaltu ale J. Vorel zlikvidoval. V závěru se ještě podruhé v zápase trefil M. Šindelář, tentokráte z přímého kopu, upravil tak skóre na konečných 4:2 pro domácí.

Boletice - Kr. Lípa

16. května 2014 v 18:53 | Milda
Boletice - Kr. Lípa 3:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Němec - Humlíček, Hyl, Ženíšek (Dočiar) - Švec, Ranftner, Klaban, Šorm - Janovský, Rohlíček (Šindelář).

V dalším kole jsme pivítali Krásnou Lípu. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Bohužel však brzy začal být poměrně nervózní. Do vedení nás poslal střelou z velké vzdálenosti T. Humlíček. Nikdo jiný se již prosadit nedokázal.

Ve druhém poločase jsme nejdříve dostali šanci hrát přesilovku, když byl vyloučen po 2 ŽK hostující hráč. Za chvíli ho ale předčasně následoval do kabin i M. Janovský, který byl vyloučen také po 2 ŽK. Pokračoval nervózní zápas, ve kterém nás uklidnil až M. Švec, který dal na 2:0. Stejný hráč pak v závěru upravil na konečných 3:0.