Boletice - Jiřetín p.J.

21. června 2014 v 11:38 | Milda
Boletice - Jiřetín p.J. 9:1 (4:0)

Sestava : Znojemský - Ženíšek, Hyl (Dočiar), Švec - Beutler, Ranftner, Klaban R., Janovský (Lánský), Jindra (Klaban J.), Šindelář (Jarolím).

V posledním zápase jsme si zastříleli. O zápase bylo rozhodnuto prakticky již v prvním poločase, když se postupně trefili T. Beutler, M. Šindelář, L. Jindra a M. Švec. Ve druhém poločase branky padaly dále. L. Jindra zkompletoval hattrick a další branky přidali L. Ranftner a své premiérové trefy zaznamenali také dorostenci J. Klaban a M. Lánský.

Sezónu jsme zakončili na 7. místě ziskem 43 bodů za 11 výher, 6 remíz a 9 proher ( 4 body jsme získali za úspěšné penaltové rozstřely) při skóre 69:57.

Těchlovice - Boletice

21. června 2014 v 11:32 | Milda
Těchlovice - Boletice 3:0 (0:0)

Sestava : Vorel - Znojemský - Ženíšek, Hyl, Švec - Šorm, Ranftner, Klaban R., Janovský - Jindra (Jarolím), Šindelář (Klaban J.).

V derby byli jasně lepší domácí. V prvním poločase se střelecky nedokázali prosadit, když velkou zásluhu na tom měl J. Vorel, který pochytal velké šance a někdy měl i potřebné štěstí. Na začátku druhého poločasu ale domácí již udeřili, když skórovali po rohovém kopu. Potom přišla naše nejlepší pasáž. Vyrovnat jsme ale nedokázali, a tak domácí v závěru ještě vstřelili dvě branky a upravili na konečných 3:0.

Boletice - Jiříkov

20. června 2014 v 11:00 | Milda
Boletice - Jiříkov 1:1 (1:0) PK : 5:4

Sestava : Vorel - Němec - Ženíšek (Lánský), Hyl, Švec - Beutler, Ranftner, Klaban R., Šorm - Rohlíček (Klaban J.), Šindelář (Jarolím).

Po výprasku v Dobkovicích nás na domácím hřišti čekal těžký soupeř z Jiříkova. V prvním poločase jsme měli více ze hry, dostali jsme také do vedení, když se po přihrávce M. Hyla trefil L. Ranftner - 1:0. Další šance jsme ale bohužel nevyužili. Nástup do druhého poločasu jsme měli tragický. Nejprve se hostům podařilo vyrovnat na 1:1 a zanedlouho byl vyloučen J. Němec. Dlouhou přesilovku hostů jsme dokázali ubránit a nakonec jsme si připsali bonusový bod v penaltovém rozstřelu.

PK : proměnili - Ranftner, Klaban R., Šorm, Hyl, Švec, neproměnil Beutler

Dobkovice - Boletice

11. června 2014 v 13:20 | Milda
Dobkovice - Boletice 6:1 (3:1)

Sestava : Vorel - Němec - Znojemský, Hyl, Švec - Beutler, Ranftner, Klaban R., Janovský - Šorm (Rohlíček), Šindelář.

V dalším kole jsme se představil na půdě Dobkovic a předvedli jsme asi nejhorší výkon v sezóně. Výsledek 6:1 hovoří za vše...

Domácí šli rychle do vedení, ale nám se zásluhou T. Beutlera podařilo vyrovnat. Potom zápas přerušila bouřka. Zápas se poté dohrál. Nejprve jsme měli poslední šanci my, když šel sám na brankáře L. Ranftner, ale branku minul. Ihned nato jsme inkasovali, do poločasu ještě jednou a ve druhém poločase ještě třikrát...