Zelená je tráva, fotbal to je hra!!!

Září 2014

Starý Šachov - Boletice

25. září 2014 v 13:16 | Milda
Starý Šachov - Boletice 2:3 (0:2)

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Hyl (Ženíšek), Švec - Šorm (Klaban R.), Ranftner, Janovský, Beutler - Rohlíček, Šindelář (Jarolím).

V dalším kole jsme se představili na hřišti nováčka soutěže. Malé hřiště od začátku slibovalo, že se bude hrát důrazný fotbal se spoustou soubojů. Úvod zápasu lépe vyšel domácím, kteří měli po našich chybách několik slibných příležitostí, alen edokázali je využít. To my jsme si vedli lépe a J. Rohlíček nás poslal po centru M. Hyla do vedení - 0:1. Zanedlouho stejného hráče vyslal do úniku L. Ranftner a J. Rohlíček se opět nemýlil - 0:2. Domásí také zahrozili a nastřelili tyč. Dále za zmínku stojí neodpískání jasného pokutového kopu po faulu na T. Beutlera a když už po zákroku na S. Šorma pokutový kop odpískán byl, tak jej následně hlavní rozhodčí odvolal. I tak jsme ale odcházeli do kabin celkem spokojení.

V úvodu druhého poločasu ale přišlo rychlé snížení domácích, když jsme dvakrýt špatně při odkopu trefili míč a domácí hráč postupoval sám na J. Vorla. První střelu sice nasměroval jen do tyče, ale s dorážkou do prázdné branky neměl již problém - 1:2. Naštěstí se nám podařilo rychle odpovědět, když T. Beutler nahrál hlavou před bránu domácích, kde byl M. Šindelář, který nám vrátil dvoubrankové vedení - 1:3. Domácí se potom snažili o zdramatizování závěru, což se jim podařilo, když proměnili přísnou penaltu po zákroku T. Humlíčka - 2:3. V závěru potom měli domácí několik šancí, všechny po standardních situacích, ale skóre se již neměnilo. Kaňkou pak bylo vyloučení našeho M. Janovského a domácího hráče po vzájemném souboji.

V dalším kole přivítáme na vlastním hřišti Krásnou Lípu. Zápas má výkop v sobotu 27.09.2014 v 16.30 hodin.

Boletice - SA Děčín

17. září 2014 v 16:44 | Milda
Boletice - SA Děčín 4:0 (3:0)

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Hyl, Švec - Šorm (Klaban J.), Ranftner, Janovský, Beutler - Rohlíček (Klaban R.), Šindelář (Ženíšek).

V dalším kole jsme přivítali celek SA Děčín. Začali jsme aktivně. První velkou šanci ještě M. Šindelář neproměnil, další však již znamenala naše vedení, když se po nahrávce M. Janovského poprvé v zápase prosadil J. Rohlíček - 1:0. Stejný hráč potom využil našeho napadání a po individuální akci zvýšil na 2:0. Do poločasu ještě J. Rohlíček stihl zaznamenat hattrick, když potrestal chybu hostí v rozehrávce - 3:0.

Ve druhém poločase pak J. Rohlíček přidal čtvrtou branku, když po faulu na M. Janovského proměnil pokutový kop - 4:0. Hosté měli jen jednu velkou šanci, ale po rohovém kopu jejich hlavička skončila nad brankou J. Vorla. V závěru pak byl ještě vyloučen jeden z hostujících fotbalistů, skóre se však již neměnilo.

V dalším kole se představíme na hřišti jednoho z nováčků. Zápas ve Starém Šachově je na programu v sobotu 20.09.2014 od 15.00 hodin.

St. Křečany - Boletice

17. září 2014 v 16:32 | Milda
St. Křečany - Boletice 2:1 (1:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Klaban R. (Mařík), Hyl, Švec - Beutler, Znojemský, Šindelář (Klaban J.), Janovský - Ranftner, Šorm (Zupko).

V dalším kole jsme se představili na hřišti Starých Křečan. Úvod zápasu patřil jednoznačně nám, kdy jsme se také dostali zásluhou M. Janovského dostali do vedení - 0:1. V dalších šancích nás ale zradila koncovka, nebo nás vychytal domácí brankář. Jednou jsme také nastřelili břevno. Postupem času se hra vyrovnala a i domácí měli nějaké šance. V nastavení potom přišel zákrok M. Švece, který posoudil rozhodčí jako penaltový. Následný pokutový kop domácí proměnili - 1:1.

Ve druhém poločase se hrál neurovnaný fotbal, kdy chyby byly na obou stranách. Bylo jen minimum šancí. Vypadalo to, že dojde na pokutové kopy, ale před koncem se domácí dokázali podruhé v zápase prosadit a rozhodli o svém vítězství.

Boletice - Chřibská

2. září 2014 v 12:21 | Milda
Boletice - Chřibská 6:2 (3:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Hyl (Zupko D.), Švec - Šorm (Jarolím), Šindelář, Znojemský, Janovský - Ranftner, Rohlíček (Klaban J.)

Úvod zápasu patřil hostům, kteří se dostali do vedení, když skórovali přímo z rohového kopu - 0:1. Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat, po individuální akci se trefil J. Rohlíček - 1:1. Potom měl velké šance M. Janovský, ale branku nevstřelil. Proto se raději ujal role nahrávače, když nahrál na branky J. Rohlíčkovi a L. Ranftnerovi, kteří stanovili poločasové skóre na 3:1.

Do druhého pločsu jsme vstoupili s cílem neztratit nadějné vedení a třeba ho i navýšit. To se nám povedlo, když nejprve po rohovém kopu hostí T. Humlíček poslad do úniku J. Rohlíčka, který zkompletoval hattrick - 4:1. Potom se trefil podruhé v zápase L. Ranftner, ale hosté rychle zkorigovali - 5:2. Před koncem byl potom ve vápně faulován M. Jarolím a následnou penaltu proměnil J. Vorel, čímž upravil na konečných 6:2.

V dalším kole se poprvé představíme na "cizím" hřišti. V neděli 07.09.2014 od 14:00 hodin je na programu zápas ve Starých Křečanech.