Boletice - D. Poustevna

31. října 2014 v 12:42 | Milda
Boletice - D. Poustevna 4:3 (1:0)

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Ženíšek (Mařík), Švec - Beutler, Klaban R. (Klaban J.), Ranftner, Janovský - Šorm (Jarolím), Šindelář (Horáček).

V dalším kole jsme přivítali celek D. Poustevny. V úvodu jsme se dostali do několika šancí a jednu jsme dokázali využít, když po nahrávce L. Ranftnera dával do prázdné brány M. Šindelář - 1:0. V dalším průběhu se do šancí dostali také hosté, protože ale žádnou nedokázali využít, šlo se do kabin za našeho těsného vedení.

Na začátku druhého poločasu se dosstali hosté do mírného tlaku, ale byli jsme to my, kdo vstřelil branku. L. Ranftner uplatnil důraz ve vápně hostí a zvýšil na 2:0. Zanedlouho ale hosté snížili na 2:1 a bylo zaděláno na drama. To také přišlo. Hosté vyrovnali na 2:2, když jsme měli prostřídáno a naše hra dozadu byla dost chaotická. Dostali jsme se opět do vedení, když po faulu ve vápně hostí na T. Beutlera proměnil pokutový kop P. Znojemský - 3:2. J. Vorel nás před touto brankou podržel několiky výbornými zákroky, ale nakonec i on inkasoval potřetí - 3:3. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou a budou se kopat pokutové kopy, přišel pro hosty šok v podobě vlastní branky jejich brankáře, čímž nám připadly 3 body - 4:3.

V dalším kole zajíždíme na půdu Markvartic. Zápas je na programu v sobotu 01.11.2014 od 14:00 hodin.

UNION Děčín - Boletice

23. října 2014 v 11:29 | Milda
UNION Děčín - Boletice 1:0 (0:0)

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Janovský, Ženíšek - Beutler (Šorm), Ranftner, Klaban R., Švec - Rohlíček, Šindelář (Horáček).

V dalším kole jsme se představili na hřišti UNIONU. Hrál se v poli vyrovnaný zápas, více šancí jsme si ale dokázali vypracovat my. Jenomže jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější, a tak přišel před koncem trest, když jsme ztratili míč a z rychlého protiútoku domácí jedinou brankou v utkání rozhodli - 1:0.

V dalším kole přivítáme Dolní Poustevnu. Zápas má výkop již ve 14.30 hodin v sobotu 25.10.2014.

Boletice - Jiříkov

23. října 2014 v 11:22 | Milda
Boletice - Jiříkov 2:1 (1:1)

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Hyl, Ženíšek - Klaban R., Janovský, Ranftner, Švec (Klaban J.) - Šorm, Šindelář.

V tomto vyrovnaném, bojovném a na šance slabém zápase jsme se nakonec ze zisku tří bodů radovali my. V prvním poločase jsme se dostali do vedení, když v první šanci ještě nastřelil M. Janovský tyč, ale potom vystřelil S. Šorm a jeho tečovaná střela skončila až v bráně - 1:0. Potom jsme měli sice nějaké šance na zvýšení náskoku, ale ze vstřelené branky se radovali hosté, když se prosadili po rohovém kopu - 1:1. Ve druhém poločase to dlouho vypadalo, že branka nepadne. Po centru P. Znojemského ale hlavou skóroval L. Ranftner a přiblížil nás výhře - 2:1. Tu jsme nakonec udrželi i přes závar před naší bránou v poslední minutě, když hosté nastřelili břevno a na brabnkové čáře pak zachraňoval M. Ženíšek.

Dobkovice - Boletice

7. října 2014 v 10:55 | Milda
Dobkovice - Boletice 2:2 (1:1) PK: 1:3

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Hyl, Ženíšek - Beutler, Klaban R. (Klaban J.), Ranftner, Švec - Šorm, Šindelář.

Zápas začal velmi přísnou penaltou odpískanou za zákrok T. Humlíčka. Domácí hráč se nemýlil a velmi rychle jsme prohrávali 1:0. Od této chvíle začal "kouzlit" hlavně hlavní rozhodčí. Nicméně se hrál zajímavý zápas. Nám se podařilo vyrovnat po rohu M. Šindeláře, který poslal do brány L. Ranftner - 1:1. Mohli jsme potom skóre otočit, ale nejprve tečovaná střela M. Šindeláře skončila na tyči domácí branky a jeho další šanci následně zlikvidoval domácí brankář. Po trestném kopu pak jeden z domácích hráčů zahrál rukou, což viděli všichni, kromě rozhodčích... Když ve velké šanci domácí netrefili branku J. Vorla, šlo se do kabin za stavu 1:1.

Ve druhém pločase začal pískat hlavní rozhodčí každý kontakt se soupeřem pro domácí tým. Odolali jsme nebezpečné hlavičce, ale když fauloval M. Hyl ve vápně jednoho z domácích hráčů, kopala se další penalta, tentokráte zcela poprávu. Domácí i tuto proměnili - 2:1. Zhruba deset minut před koncem potom přišlo další "vystoupení" hlavního rozhodčího, když po napadení T. Beutlera k překvapení všech vyloučil i našeho hráče, který však jen stál a chránil S. Šorma... Kopali jsme však přímý kop. P. Znojemský trefil ještě jen břevno, ale dorážející M. Šindelář již měl jednoduchou pozici - 2:2. V závěru ještě měli šanci oba naši střelci, ale skóre se již nezměnilo. V následujích pokutových kopech jsme potom získali bonusový bod, když J. Vorel inkasoval jen jednou ze čtyř domácích pokusů ( dvě penatly chytil, jednou domácí přestřelili). Za nás byli postupně úspěšní P. Znojemský, M. Hyl a M. Ženíšek.

V dalším kole přivítáme v sobotu 11.10.2014 od 16:00 hodin tým Jiříkova.

Boletice - Kr. Lípa

7. října 2014 v 10:34 | Milda
Boletice - Kr. Lípa 2:1 (0:0)

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Hyl, Švec - Šorm, Ranftner, Klaban R. (Ženíšek), Beutler - Rohlíček, Šindelář (Horáček).

V dalším kole jsme přivítali celek Krásné Lípy. Hrál se nepříliš pohledný zápas. V prvním poločase branka nepadla, do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase se do vedení dostali hosté, když nenápadná střela skončila přesně u tyče Vorlisovy branky - 0:1. Naštěstí se nám podařilo ihned po rozehře vyrovnat, když střela J. Rohlíčka orazítkovala břevno a následně se svým důrazem prosadil T. Beutler a vyrovnal - 1:1. Těsně před koncem jsme potom dokázali rozhodnout o naší výhře, když po rohu J. Rohlíčka nejprve M. Ženíšek trefil tyč a následně nás poslal do vedení L. Ranftner - 2:1. Tento výsledek se již nezměnil.