Těchlovice - Boletice

19. listopadu 2014 v 11:03 | Milda
Těchlovice - Boletice 2:2 (1:2) PK: 3:5

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček (Švec), Ženíšek, Janovský - Beutler, Ranftner, Klaban R., Šorm - Šindelář, Rohlíček (Hyl).

V posledním kole podzimní části sezóny jsme se představili na půdě Těchlovic. Derby bylo umocněno tím, že jsme přijeli v pozici prvního týmu soutěže.

Úvod zápasu patřil nám, ale do vedení se dostali domácí, kteří sehráli pěkný signál - 1:0. Nám se naštěstí podařilo vyrovnat, když se po individuální akci prosadil J. Rohlíček - 1:1. To domácí zaskočilo. Nám se toho podařilo využít a těsně před přestávkou jsme se dostali do vedení, když centr T. Beutlera využil M. Šindelář a hlavou dal na 1:2.

Ve druhém poločase bylo vidět, že domácí se s výsledkem nechtějí spokojit a měli územní převahu. Poměrně dlouho naše obrana v čele s J. Vorlem odolávala, ale nakonec střelou zpoza vávna vyrovnali - 2:2. Tento výsledek se již do posledního hvizdu nezměnil, tak přišly ke slovu pokutové kopy o bonusový bod. A protože všichni naši střelci byli úspěšní a J. Vorel jednu střelu dokázal chytit, připsali jsme si tento plusový bod my.

PK proměnili: P. Znojemský, R. Klaban, M. Hyl, M. Ženíšek a L. Ranftner.

Podzim jsme tak zakončili o skóre na 1. místě s 28 body při bilanci 8 výher, dvě remízy a 3 prohry při skóre 34:19. 2 body jsme získali za úspěšně zvládnuté pokutové kopy.

Na jaře nás čeká těžká práce, proto je potřeba se dobře připravit v zimní přípravě. Do té doby odpočívejme :)

Boletice - Jiřetín p.J.

19. listopadu 2014 v 10:50 | Milda
Boletice - Jiřetín p.J. 5:0 (3:0)

Sestava : Vorel - Znojemský - Humlíček, Ženíšek, Janovský - Beutler, Ranftner, Klaban R., Šorm - Šindelář (Prošek), Rohlíček (Jarolím).

Úvod prvního poločasu patřil nám. Do první šance se dostal M. Šindelář, ale jeho střela šla mimo bránu hostí. Zandëdlouho byl ve vápně faulován T. Beutler a pokutový kop proměnil J. Rohlíček - 1:0. Potom měl dvě další velké šance M. Šindelář, ale ani jednu neproměnil... Naštěstí se opakovala situace jako při první naší brance - opět faul na T. Beutlera a proměněný pokutový kop J. Rohlíčkem - 2:0. Když potom svou střelou překvapil hostujícího brankáře S Šorm, který zvýšil na 3:0, byl soupeř hodně opařený. Nehrál špatný fotbal, ale do šancí jsme ho nepouštěli.

Druhý poločas jsme drželi náskok. Do další šance se dostal J. Rohlíček, ale toho vychytal brankář. Dále se mohl prosadit L. Ranftner, ale ani natřikrát nedostal míč za hostujícího brankáře. Nakonec se nám podařilo navýšit na 4:0, když se po pěkné akci prosadil R. Klaban. Stejný hráč potom v závěru upravil na konečných 5:0.

Markvartice - Boletice

4. listopadu 2014 v 10:27 | Milda
Markvartice - Boletice 1:2 (0:1)

Sestava : Vorel - Hyl - Humlíček, Ženíšek, Janovský - Beutler, Ranftner, Klaban R. (Švec), Šorm (Horáček) - Šindelář, Rohlíček (Jarolím).

V dalším kole jsme zajížděli do Markvartic. Zde se hrál bojovný zápas. Na konci prvního poločasu, který byl jinak vyrovnaný, jsme se dostali do vedení, když se po nahrávce T. Beutlera prosadil J. Rohlíček - 0:1. Ve druhém poločase jsme měli několik dobrých šancí na navýšení našeho vedení, ale podařilo se to až S. Šormovi - 0:2. Jenomže potom posoudil běžný zákrok M. Ženíška hlavní rozhodčí jako faul. A protože tento zákrok byl ve vápně, byl nařízen proti nám pokutový kop, který domácí střelec proměnil - 1:2. Do konce zápasu měly potom oba týmy zajímavé šance, ale výsledek se již nezměnil.

V dalším kole se představíme naposledy na podzim na vlastním hřišti, když v sobotu 08.11.2014 přivítáme Jiřetín p.J. Zápas má výkop ve 14:00 hodin.