Boletice - Union Děčín

23. května 2015 v 9:28 | Milda
Boletice - Union Děčín 7:2 (3:1)

Sestava: Vorel - Hyl - Humlíček, Ženíšek, Klaban R. - Beutler, Ranftner, Šorm, Švec - Rohlíček (Horáček), Šindelář (Jarolím).

Začátek zápasu se nám vydařil. S Šorm vyslal do úniku J. Rohlíčka, který otevřel střelecký účet - 1:0. Zanedlouho se stejný hráč trefil parádně střelou zpoza vápna - 2:0. A nakonec stihnul v prvním poločase zkompletovat hattrick, když po nahrávce M. Šindeláře proměnil další samostatný únik - 3:0. Hosté do přestávky ale korigovali, když se prosadili hlavičkou po standardní situaci - 3:1.

V úvodu druhého poločasu měli navíc možnost dostat se na dostřel, když po zákroku M. Hyla dostali možnost zahrávat pokutový kop. Ten ale naštěstí skončil jen na tyči naší brány. Tak jsme hosty potrestali, když se šťastně po standardní situaci trefil R. Klaban - 4:1. Střelci naší čtvrté branky byl potom posouzen jeho zákrok jako penaltový a hosté další penaltu proměnili - 4:2. Jenomže nám klid vrátil T. Beutler, který přehodil brankáře a zvýšil na 5:2. Na 6:2 dále zvyšoval hlavičkou po standardní situaci M. Švec. Konečnou podobu dal výsledku P. Horáček, kterému nahrával L. Ranftner - 7:2.

V příštím kole se představíme v Dolní Poustevně, a to v sobotu 23.05.2015 od 17.00 hodin.

Jiříkov - Boletice

23. května 2015 v 9:17 | Milda
Jiříkov - Boletice 2:0 (1:0)

Sestava : Vorel - Hyl - Humlíček, Ženíšek, Švec (Jarolím) - Molnár, Ranftner, Klaban R., Beutler, Klaban J. (Horáček), Šindelář.

V dalším utkání jsme se představili na půdě Jiříkova.

Utkání to bylo celkem vyrovnané, šance byly na obou stranách. Skórovat se však podařilo jen domácím, a to hned dvakrát. Připsali jsme si tak čtvrtou prohru za sebou.

Boletice - St. Křečany

13. května 2015 v 11:03 | Milda
Boletice - St. Křečany 0:2 (0:2)

V dohrávaném utkání jsme předvedli katastrofální výkon a zaslouženě jsme prohráli...

Boletice - Dobkovice

13. května 2015 v 10:59 | Milda
Boletice - Dobkovice 2:4 (2:1)

Sestava : Vorel - Ženíšek - Humlíček, Janovský, Švec - Beutler, Ranftner (Hyl), Klaban R., Šorm - Šindelář, Rohlíček (Klaban J.)

V úvodu zápasu jsme měli velkou šanci, ale únik J. Rohlíčka a T. Beutlera brankou neskončil. A tak se do vedení dostali hosté, kteří potrestali chybu naší obrany, když špatnou malou domů M. Ženíška využili ke vstřelení vedoucí branky - 0:1. Nám se do přestávky podařilo skóre otočit, když se po rozích prosadili T. Beutler a L. Ranftner - 2:1. Ve druhém poločase se nám ale vůbec nedařilo, hosté vstřelili tři branky a zvítězili tak 2:4.