7. Pavel Horáček, Tomáš Humlíček, Matěj Janovský, Jan Molnár, Jiří Vorel a Pavel Znojemský 1

Šluknov B - Boletice

22. června 2015 v 11:26 | Milda
Šluknov B - Boletice 2:1 (1:0)

Sestava: Vorel - Hyl - Šindelář (Procházka), Ženíšek, Klaban R. - Švec, Ranftner, Šorm (Klaban J.), Janovský - Humlíček, Jarolím (Zupko D.).

V psoledním zápase jsme zajížděli do Lipové, kde hraje rezerva Šluknova. Zápas byl poměrně vyrovnaný, domácí si vypracovali ale více šancí. Když se zdálo, že v prvním poločase branka nepadne, odcentrovali domácí před naší branku a k překvapení všech míš zapadl k tyči - 1:0. Ihned po rozehře byl poločas ukončen. Ve druhém poločase se domácí dostali do dvoubrankového vedení, když potrestali chybu L. Ranftnera. Nám se podařilo v závěru snížit po pěkné střele M. Ženíška.

Po dobře rozehraném jaře jsme tak padali tabulkou a zastavili jsme se na konečném 8. místě s bilancí 11 výher, 3 remízy a 10 proher. 3 body navíc jsme získali v penaltových rozstřelech. Skóre jsme měli 59:49.

Boletice - Těchlovice

22. června 2015 v 11:18 | Milda
Boletice - Těchlovice 1:2 (0:1)

Sestava: Vorel - Hyl - Klaban R., Ženíšek, Švec - Šorm, Ranftner, Šindelář, Janovský - Jindra (Klaban J.), Rohlíček.

Úvod zápasu se lépe podařil hostím, když se prosadili střelou zpoza vápna - 0:1. Asi od 20. minuty se přihnal přívalový déšt a bylo po fotbale. Zápas se změnil v bojovný zápas s povrchem... Nicméně do poločasu jsme mohli vyrovnat, když jsme dostali p oruce ve vápně možnost zahrávat pokutový kop, ale J. Rohlíček přestřelil bránu. Ve druhém poločase jsme nejprve mohli vyrovnat, ale střela L. Ranftnera skončila jen na tyči. Hosté potom odskočili do dvoubrankového vedení, když po ruce M. Švece dostali také možnost zahrávat pokutový kop a narozdíl od nás se nemýlili - 0:2. Nám se podařilo snížit, když se z blízkosti prosadil M. Ženíšek - 1:2. Když potom nastřelil tyč i M. Šindelář a hosté své šance neproměnili, tak se skóre již nezměnilo.

Jiřetín p.J. - Boletice

22. června 2015 v 11:11 | Milda
Jiřetín p.J. - Boletice 4:0 (2:0)

Sestava: Vorel - Hyl - Humlíček (Horáček), Ženíšek, Janovský - Beutler, Ranftner, Klaban R., Švec - Šindelář (Jarolím), Rohlíček (Šorm).

Domácí se dostali rychle do dvoubrankového vedení, když oběma brankám předchazel ofsajd. Ke konci poločasu jsme mohli zápas zdramatizovat, ale nedokázali jsme proměnit velké šance. Úvod druhého poločasu jsme neměli špatný, ale rozhodnutí přinesla branka domácích na 3:0, když se po souboji hráčů odrazil míč na ruku T. Humlíčka a arogantní pan Pilecký označil toto za úmyslné hraní rukou, odpískal penaltu a domácí ji proměnili. Potom M. Šindelář vstrřelil snižující branku, kdy tuto neviděli jen dva lidé - hlavní rozhodčí a asistent. Domácí potom ještě vstřelili branku a upravili na konečných 4:0.

Boletice - Markvartice

4. června 2015 v 12:09 | Milda
Boletice - Markvartice 3:1 (1:1)

Sestava: Vorel - Hyl - Humlíček, Ženíšek, Klaban R. - Beutler, Ranftner, Janovský, Švec (Molnár) - Rohlíček (Šorm), Šindelář.

Zápas jsme začali několika náznaky šancí, ale obrana hostů byla pevná a dobře organizovaná. I tak jsme se ale dostali do vedení, když střelu J. Rohlíčka tečoval L. Ranftner - 1.0. Hosté podnikali nebezpečné protiútoky a po jednom takovém donutili důrazem k chybě M. Hyla a následně vyrovnali - 1:1. Potom měli ještě jednu velkou šanci, ale nás podržel J. Vorel a střelu vyrazil. Do přestávky se tak skóre neměnilo.

Úvod druhého poločasu byl nepřesný z obou stran, až se do míče za šestnáctkou "opřel" T. Humlíček a vrátil nám vedení - 2:1. Potom měl po akci T. Beutlera na noze zvýšení M. Šindelář, ale jeho střelu do prázdné brány zablokoval jeden z hostujících obránců. M. Šindelář se ale nakonec dočkal a po chybě jednoho z hostujících hráčů a akci L. Ranftnera zvýšil na 3:1. V závěru ještě nedal dvojitou velkou šanci T. Beutler.

V dalším kole zajíždí me do Jiřetína p.J. Zápas je na programu v sobotu 6.6.2015 od 17.00 hodin.

D. Poustevna - Boletice

4. června 2015 v 12:00 | Milda
D. Poustevna - Boletice 4:4 (1:2) PK: 1:4

Sestava: Vorel - Hyl - Humlíček, Ženíšek, Klaban R. - Beutler, Ranftner (Klaban J.), Šorm (Janovský), Švec - Rohlíček (Molnár), Šindelář.

Úvod zápasu se nám vydařil. V pokutovém území byl faulován M. Švec a následnou penaltu bezpečně proměnil J. Rohlíček - 0:1. Zanedlouho to bylo 0:2, když se hlavou po rohovém kopu prosadil R. Klaban. Domácí do zápasu vrátil rozhodčí Benda, který vymyslel neuvěřitelný pokutový proti nám (samotní domácí, kteří šli rozehrát rohový kop, nechápali), ze kterého domácí snížili - 1:2. V závěru poločasu jsme měli několik velikých čancí, ale nedokázali jsme skórovat.

Druhý poločas byl o něčem jiném. Sice jsme dokázali jít do dvoubrankového vedení, když se po centru M. Švece prosadil opět J. Rohlíček - 1.3. Domácí ale potom vrhli vše do útoku a výsledkem bylo rychlé vyrovnání - 3:3. Předtím ještě nastřelil M. Švec spojnici brány domácích. Za vyrovnaného stavu měl nejprve na hlavě vedoucí branku L. Ranftner, ale toho domácí brankář vychytal, a tak se do vedení dostali domácí - 4:3. Nám se podařilo vyrovnat, když se premiérově prosadil J. Molnár, který nejprve nastřelil tyč a sám svou střelu dorazil - 4.4. Stejný hráč dokonce mohl zápas v závěru rozhodnout, ale ve slibné pozici netrefil bránu.

V pokutových kopech jsme nakonec získali bod navíc. Úspěšnými střelci byli R. Klaban, M. Ženíšek, M. Hyl a M. Janovský.