30. října 2015 v 12:20 | Milda
Boletice - Mikulášovice 1:1 (1:1) PK: 4:5

Sestava Boletic: Vorel - Hyl - Znojemský, Klaban R., Švec - Beutler, Ranftner, Šorm, Štantejský (46. Janovský) - Šindelář, Husák (80. Horáček).

Sestava Mikulášovic: Tesař, Soukup M., Vichterey R., Kozák, Petružálek, Linhart, Křehký, Briestenský, Šach (75. Budiš), Opočenský (46. Soukup J.), Neruda.

V úvodu zápasu si hosté vytvořili mírnou územní převahu. Do vedení jsme se ale dostali my, když v 19. minutě centr T. Beutlera odvrátil hostující obránce jen k M. Šindelářovi, který z hranice trefil přesně pravý horní roh brány - 1:0. Hosté ale ve 26. minutě dokázali vyrovnat, když předvedli pohlednou akci, na jejímž konci byla střela O. Šacha, se kterou si J. Vorel neporadil - 1:1. Do přestávky si ještě každý tým vytvořil velkou šanci, ale hosté branku netrefili a samostatný únik M. Švece výborným zákrokem chytil hostující brankář J. Tesař. Do poločasu se tak skóre již neměnilo.

Ve druhém poločase měli hosté výraznější územní převahu. Dvakrát nás podržel J. Vorel, který perfektně vytáhl dvě těžké střely (jednu na tyč) a také mu podruhé v zápase pomohla tyč. My jsme si také vytvořili nějaké zajímavé šance, ale branku jsme nevstřelili.

Zápas tak skončil remízou. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté a připsali si plusový bod.

PK proměnili: Klaban R., Znojemský, Hyl, Šorm. Neproměnili: Beutler, Šindelář.

V dalším zápase zajíždíme do Valkeřic, kde své domácí zápasy hrají Verneřice. Zápas je na programu v sobotu 31.10.2015 s výkopem již od 14.00 hodin. Verneřice v minulém kole prohráli v D. Habarticích 4:0 a se ziskem 9 bodů jsou na posledním místě tabulky. My jsme získali bodů 17 a jsme čtvrtí.

Březiny - Boletice

19. října 2015 v 12:26 | Milda
Březiny - Boletice 2:0 (2:0)

Sestava Březin: Rajman, Beneš, Šindelář, Gina, Hloušek, Bajer (46. Nguyen), Pilík (65. Kubeš), Havlíček, Bezchleba, Brouček (46. Ferko), Novotný (85. Petřina).

Sestava Boletic: Vorel - Hyl, Znojemský, Ženíšek (36. Šorm), Janovský - Beutler, Klaban R., Ranftner, Švec - Šindelář (80. Štantejský), Husák.

Průběh zápasu ovlivnilo prvních 19 minut, ve kterých domácí získali dvoubrankové vedení. Poprvé se prosadili již ve 2. minutě, když své sólo přes půl hřiště zakončil D. Šindelář přehozením J. Vorla - 1:0. Stejný hráč potom upravil na 2:0 v minutě 19., když jeho dalekonosná střela k překvapení všech skončila v síti. Až potom jsme se dostali ke dvěma šancím, ale střely T. Beutlera a M. Šindeláře chytil domácí brankář.

Ve druhém poločase jsme si již šance nevytvořili, zahrozili jsme pouze několika standardními situacemi, ale s těmi si domácí poradili. Když ani domácí ze svých šancí branku nevstřelili, tak se skóre již neměnilo.

V dalším zápase se představíme na domácím hřišti v sobotu 24.10.2015, když přivítáme Mikulášovice. Výkop je již ve 14:30 hodin. Mikulášovice jsou s 19 body na druhém místě tabulky, když v posledním kole dokázali doma porazit D. Habartice 5:2. My jsme zůstali na zisku 16 bodů a jsme 4.

Boletice - Šluknov B

12. října 2015 v 19:51 | Milda
Boletice - Šluknov B 2:1 (2:1)

Sestava Boletic: Vorel - Hyl - Ženíšek, Znojemský, Janovský - Beutler, Klaban R. (84. Horáček), Ranftner, Švec - Husák (77. Šorm), Šindelář.

Sestava Šluknova: Uchytil, Dvořák, Kulhavý, Šeliga L., Král, Šeliga T., Fišer, Marel, Vyšohlíd, Mendel, Čurgali.

Začátek zápasu lépe vyšel hostům, kteří se dostali ve 13. minutě do vedení, když jejich rohový dopadl přesně na brankovou čáru a J. Vorel si vstřelil smolný vlastní gól - 0:1. Nám se ale hned v 16. minutě podařilo po krásné akci po ose R. Klaban - P. Husák - M. Šindelář a do prázdné brány zakončujícím T. Beutlerem vyrovnat - 1:1. V 19. minutě jsme se dostali do vedení, když T. Beutler po centru M. Švece tentokráte využil výškové převahy a hlavou se nemýlil - 2:1. Do poločasu jsme měli několik velkých šancí. T. Beutler mohl zkompletovat hattrick, ale jednou přestřelil bránu a podruhé vyslal jen slabou střelu na hostujícího brankáře. V další velké šanci se ocitnul R. Klaban, který od poloviny hřiště postupoval sám na bránu hostí. Ale místo zakončení poslal dlouho nahrávku na M. Janovského, jehož střelu do prázdné brány zablokoval jeden z hostujících hráčů. Do poločasu se tak skóre neměnilo.

Druhý poločas byl vyrovnanější. Hosté cítili možnost k vyrovnání a nám se nedařilo zápas rozhodnout. Příležitosti jsme k tomu měli. Hlavičky T. Beutlera a R. Klabana však mezi tři tyče nemířily a ve veliké šanci nechal hostujícího brankáře vyniknout P. Husák. L. Ranftner potom na malém vápně trefil více trávník než míč. Hosté hrozili především ze standardních situací. Po jedné takové a nešťastném vyhození J. Vorla se ke střele z malého vápna dostal J. Vyšohlíd, ale s naším brankářem naštěstí přestřelil i bránu. Dokázali jsme si tak připsat tři body.

V dalším kole se představíme na hřišti v Březinách. Zápas je na programu v sobotu 17.10.2015 s výkopem od 15.30 hodin. Březiny v minulém kole získali 2 body po remíze 3:3 v D. Habarticích a následných penaltách. Doposud získaly 6 bodů a jsou na posledním místě tabulky. My jsme získali bodů 16 a dělíme se o 2-3 místo.

Starý Šachov - Boletice

7. října 2015 v 22:39 | Milda
Starý Šachov - Boletice 3:3 (2:1) PK: 1:4

Sestava Šachova: Kračmar L., Vacek, Sladomel, Kračmar M. (81. Matějček), Čerych, Janovský, Richtr, Soukup, Urban, Klepsa, Flieger.

Sestava Boletic: Vorel - Hyl - Ženíšek, Znojemský, Janovský - Beutler, Klaban R. (46. Šorm), Švec (85. Štantejský) - Šindelář, Husák (76. Jindra).

V úvodu zápasu jsme zásluhou M. Šindeláře nastřelili tyč, ale do vedení se dostali domácí, kteří v 11. minutě vyhráli dva souboje a J. Richtr svůj únik proměnil ve vedoucí branku - 1:0. Mohlo být pro nás i hůře, ale naštěstí nás podržel J. Vorel a jednou také břevno. Ve 29. minutě se nám podařilo vyrovnat, když se střelou zpoza vápna prosadil P. Znojemský - 1:1. Ve 35. minutě se ale domácí po naší chybě dostali šťastně k míči a J. Richtr se opět nemýlil - 2:1. Do přestávky se skóre již nezměnilo.

Druhý poločas začal jako ten první a M. Šindelář opět orazítkoval tyč. Ve druhém poločase jsme měli převahu, lae dlouho jsme se nemohli prosadit. Až v 63. minutě P. Husák vydoloval ve skrumáži před domácí brankou míč a z blízka vyrovnal - 2:2. Následně jsme mohli jít několikrát do vedení, ale L. Ranftner nastřelil tyč a M. Ženíšek dokonce neproměnil pokutový kop po faulu na L. Ranftnera. Do vedení nás tak poslal až v 83. minutě T. Beutler po nahrávce L. Ranftnera - 2:3. Když už to vypadalo na naše vítězství, tak jsme ve druhé minutě nastavení inkasovali po rohovém kopu domácích - 3:3. Ihned po naší rozehře byl zápas ukončen.

V následných pokutových kopech uspěli postupně P. Znojemský, M. Hyl, S. Šorm a M. Janovský. A protože domácí skórovali jen jednou, připsali jsme si druhý bod.

V dalším kole se představíme na domácím hřišti, když v sobotu 10.10.2015 od 16:00 hodin přivítáme rezervu Šluknova, která v minulém kole porazila doma D. Habartice 4:2 a je na 8. místě tabulky s 9 body. My máme bodů 13 a jsme na děleném třetím místě.

Boletice - Těchlovice

1. října 2015 v 12:25 | Milda
Boletice - Těchlovice 2:2 (0:1) PK: 4:5

Sestava Boletic: Vorel - Znojemský - Klaban R., Ženíšek, Švec - Beutler, Šorm (18. Janovský), Ranftner, Štantejský - Šindelář, Husák.

Sestava Těchlovic: Forro, Štarman, Majer, Gálik, Trlica P., Novák, Kunta, Mužík J., Mužík P., Trlica L. (77. Hýl), Veselý.

Hned po rozehrávce jsme se pokusili hosty zaskočit, ale T. Beutler byl dvakrát zastaven. Potom se iniciativy chopili hosté a celý první poločas měli územní převahu. Nám se za celý poločas nepodařilo vystřelin na bránu hostí... Dvakrát nás podržel při šancí Těchlovic J. Vorel. Když už to vypadalo, že do přestávky udržíme čisté konto, tak ve 45. minutě zahrávaly Těchlovice přímý kop a T. Novák hlavičkou otevřel skóre - 0:1.

Nástup do druhého poločasu se nám vyvedl a v 50. minutě bylo vyrovnáno. Centr P. Husáka odvrátil O. Gálik přímo do šibenice vlatní brány - 1:1. Druhý poločas jsme odehráli úplně jinak než ten první a stále více jsme ohrožovali S. Forra v bráně Těchlovic. V 60. minutě ale hosté dostali možnost po faulu P. Znojemského na B. Veselého možnost kopat penaltu a T. Novák se nemýlil - 1:2. Potom jsme získali územní převahu a v 75. minutě jsme i my měli možnost penalty, když O. Gálik fauloval M. Šindeláře. M. Ženíšek se nemýlil - 2:2. Do konce zápasu jsme měli ještě několik dobrých šancí, ale skóre se již neměnilo. Následoval penaltový rozstřel, ve kterém byli úspěšnější hosté, když proměnili všechny pokusy. Za nás neproměnil P. Husák.

PK proměnili: P. Znojemský, R. Klaban, M. Ženíšek, L. Ranftner

V příštím kole zavítáme na hřiště Starého Šachova, který v minulém kole prohrál v D. Habarticích 4.0. Zápas je na programu v sobotu 3.10.2015 od 15:00 hodin.