17. listopadu 2015 v 15:30 | Milda
Jiřetín p.J. - Boletice 1:1 (1:1) PK: 4:5

Sestava Jiřetína: Břeň, Prokop, Kessler, Materna, Školoud, Bobelák, Winzig, Bláha, Galata, Fiala, Bužík.

Sestava Boletic: Vorel - Hyl - Klaban R., Ženíšek, Janovský - Beutler, Ranftner, Znojemský, Švec (46. Štantejský) - Šindelář, Šorm (70. Husák).

Úvod zápasu naznačil, že se bude jednat o vyrovnaný zápas. Nejdůležitější události prvního poločasu přišly v 24. a 25. minutě. V té 24. jsme se dostali do vedení, když jeden z domácích obránců prodloužil míč k M. Šindelářovi, který střelou k tyči otevřel skóre utkání - 0:1. Ve 25. se ale domácí dostali k vyrovnání, když jsme nedokázali podržet míč, přišel centr ze strany a domácí hráč ve skluzu vyrovnal - 1:1. Do přestávky měly ještě oba týmy po jedné šanci. Za nás T. Beutler našel hlavičkou pouze rukavice domácího brankáře. Domácí se po naší chybě dostali do samostatného úniku, ale střela přes J. Vorla naštěstí skončila vedle brány.

Ve druhém poločase jsme měli více šancí. Hlavička T. Beutlera šla mimo tři tyče, P. Znojemskému v poslední chvíli domácí obránce míč odkopl a střelu L. Ranftnera kryl domácí brankář. V největší šanci pak P. Husák nejprve nastřelil obránce a opakovaný pokus poslal nad bránu. Domácí zahrozili po rohovém kopu hlavičkou mimo tři tyče a před koncem střelou ze strany, která rozvlnila jen boční síť. Se střelami ze střední vzdálenosti si bez problémů poradil J. Vorel.

Zápas tak skončil nerozhodně a kopaly se penalty o plusový bod. Za nás postupně proměnili P. Znojemský, R. Klaban, M. Hyl, M. Janovský a L. Ranftner. A protože J. Vorel dokázal jednu penaltu domácích krýt, připsali jsme si tento plusový bod my. Podzim jsme tak zakončili se ziskem 25 bodů při skóre 29:21 na 3. místě tabulky.

Boletice - St. Křečany

8. listopadu 2015 v 21:49 | Milda
Boletice - St. Křečany 2:0 (2:0)

Sestava Boletic: Vorel - Hyl - Klaban R., Ženíšek, Švec - Beutler (82. Lánský), Ranftner (82. Klaban J.), Znojemský, Šorm (78. Janovský) - Štantejský (68. Husák), Šindelář (87. Jarolím).

Sestava St. Křečan: Mohr, Dvořák, Calvitti, Stach, Adamec, Rigo (73. Vaněk), Horák, Meszároš, Beneš, Brabenec (60. Tichý), Demeter.

Úvod zápasu byl poměrně vyrovnaný, hrálo se bez větších šancí. Potom jsme ale začali získávat územní převahu a vytvářeli jsme si slibné příležitosti. Dlouho jsme si ale nedokázali vytvořit vyloženou šanci. To se změnilo až ve 30. minutě a hned z toho byla vedoucí branka. T. Beutler vyhrál hlavičkový souboj, hlavou našel přesně nabíhajícího M. Švece a ten střelou bez přípravy otevřel skóre - 1:0. Ihned po rozehře, ve 31. minutě, jsme se prosadili podruhé. T. Beutler si narazil S M. Šindelářem, tvrdě vystřelil a donutil hostujícího brankáře k zákroku. K vyraženému míči se dostal S. Štantejský, který orazítkoval tyč a následně M. Šindelář zvýšil na 2:0. Do konce poločasu jsme další branku nepřidali, hosté ani jednou neprověřili zmrzlého J. Vorla.

Úvod druhého poločasu patřil hostům, kteří si vytvořili chvilkovou územní převahu, ale bez závažného ohrožení naší brány. Následně jsme si začali vytvářet výborné šance my. S. Štantejský ale netrefil na malém vápně ideálně míč a dvě vyložené šance zlikvidoval perfektními zákroky brankář Mohr. V závěru si hosté vytvořili nejnebezpečnější situaci, když stříleným centrem olízli břevno. Do konce zápasu se ale již skóre nezměnilo.

V posledním zápase podzimu nás čeká těžký zápas u vedoucího týmu soutěže. Tím je Jiřetín p.J., který získal 30 bodů a jedinou prozatímní prohru zaznamenal v tomto kole v D Habarticích v poměru 4:1. My jsme na děleném 2.-3. místě se ziskem 23 bodů. Zápas je na programu v sobotu 14.11.2015 od 13:30 hodin.

Verneřice - Boletice

2. listopadu 2015 v 15:19 | Milda
Verneřice - Boletice 1:3 (1:2)

Sestava Verneřic: Choura, Rokos P., Drlík, Rokos V., Zahradník, Mlejnek (64. Sovadina), Kadleček, Baláž (46. Moc), Kopecký (60. Klouček), Horejš, Hnízdo.

Sestava Boletic: Vorel - Hyl, Klaban R., Ženíšek, Švec (76. Jarolím) - Beutler, Znojemský, Šindelář, Šorm (69. Ranftner) - Klaban J. (76. Plosza), Štantejský (69. Horáček).

Zápas se hrál na velice špatném, nerovném terénu. Rychle jsme se dostali do vedení, když již v 9. minutě centr M. Švece zužitkoval P. Znojemský a střelou k tyči nás poslal do vedení - 0:1. Domácí ve 25. minutě vyrovnali, když L. Hnízdo odcentroval tak dobře, že tímto centrem vyrovnal na 1:1. Nám se ale podařilo ve 31. minutě jít opět do vedení. M. Ženíšek uvolnil S. Šorma, jehož střelu domácí brankář pouze vyrazil ke S. Štantejskému, pro něhož bylo jednoduché vstřelit svou premiérovou soutěžní branku v boletickém dresu - 1:2. Domácí měli do poločasu již jen jednu nebezpečnou střelu, tu ale J. Vorel kryl. My jsme z dobrých situací také již nic nevytěžili, proto jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločase jsme v 60. minutě navýšili vedení, když jsme vybojovali míč a T. Beutler poslal na domácího brankáře střelu, která několikrát skočila a zapadla až do sítě - 1:3. Domácí zahrozili jen několika centry a jednou akcí, kterou si pohlídal J. Vorel. Několik našich přečíslení jsme i vinou špatného terénu nedokázali dotáhnout do zdárného konce. V největší naší příležitosti potom P. Horáček z metru napálil míč pouze do tyče.

V příštím kole nás čeká poslední domácí zápas. V sobotu 07.11.2015 od 14.00 hodin přivítáme St. Křečany, které v minulém kole doma porazily D. Habartice 1:0 a se ziskem 18 bodů se dělí o 6.-7. místo. My jsme získali bodů 20 a jsme na děleném 3.-4. místě.