Jiříkov - Boletice

31. března 2016 v 11:13 | Milda
Jiříkov - Boletice 4:1 (2:1)

Sestava: Klaban R. - Hyl, Ženíšek (46. Švec), Znojemský (46. Plosza), Janovský - Beutler, Šindelář, Ranftner (75. Horáček), Šorm - Rohlíček, Husák (46. klaban J., 68. Malec M.).

V sobotu 26.3.2016 jsme zahájili jarní sezónu zápasem u druhého Jiříkova. Zápas se hrál na UMT ve Varnsdorfu.

První minuty patřily domácím, kteří se již ve 3. minutě dostali po naší chybě do vedení, když úspěšným střelcem byl M. Šolc - 1:0. Domácí potom měli několik dalších šancí, ale nás několikrát podržel R. Klaban a jednou nás také zachránila tyč. Nám se v 18. minutě podařilo vyrovnat, když se trefil navrátilec J. Rohlíček - 1:1. Bohužel hned ve 23. minutě jsme udělali další chybu, míč se dostal až k R. Häuslerovi a ten poslal domácí opět do vedení - 2:1. Do poločasu se již skóre i přes několik šancí domácích neměnilo.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn a v úvodu jsme byli lepším týmem. Ale dokázali jsme si vypracovat jen dvě situace. V první šanci přestřelil bránu M. Šindelář a přečíslení 3 na 2 nevyřešil správně J. Rohlíček. Rozhodnutí tak přišlo v 76. minutě, když se střelou zpoza vápna prosadil opět M. Šolc - 3:1. V 85. minutě pak domácí K. Novák upravil na konečných 4:1.

V dalším kole se v sobotu 2.4.2016 od 16:30 hodin představíme na domácím hřišti, když přivítáme D. Habartice.